Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
HARIS POTERIS IR AZKABANO KALINYS (2004) 135 min.
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Filmas visai šeimai
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 05 28
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tretieji Hario Poterio ir jo draugų metai Hogvartso burtininkų mokykloje, pilni nuotykių ir paslapčių!

Labiausiai laukta trečioji nuotykių filmo apie nepaprastą berniuką Harį Poterį ir jo draugus Hogvartso burtininkų mokykloje dalis. Tai istorija apie berniuką Harį Poterį, kuris 10 metų išgyveno po laiptais, kentė dručkio pusbrolio Dudlio patyčias, tačiau netyčia pateko į Hogvartso burtininkų mokyklą ir ten jam prasidėjo naujas nepaprastas gyvenimas. Pirmasis filmas pasakojo apie Hario Poterio ir jo draugų nuotykius Hogvartso burtininkų mokykloje pirmaisiais mokslo metais. Antrame filme Haris Poteris - visiems pažįstamas Hogvartso antrametis, kuriam teko susidurti su dar keistesniais padarais bei patirti dar nuostabesnių nuotykių...

Trečiaisiais mokslo metais Hogvartsą apgaubia tamsos ir grėsmės šešėlis. Pavojingas serijinis žudikas Sirijus Juodasis pabėga iš Azkabano tvirtovės – burtininkų kalėjimo – ir imasi ieškoti Hario Poterio. Jaunojo burtininko gyvybei gresia mirtinas pavojus. Tam, kad apgintų Harį Poterį, Hogvartso vadovybė imasi sustirpintos mokyklos apsaugo – Hogvartsą saugo dar baisesni sargai nei grėsmingas nusikaltėlis. Kas iš tikrųjų sieja Hario praeitį ir pavojingą nusikaltėlį? Ar pavyks jaunajam Hariui tai išsiaiškinti greičiau nei pabėgėlis jį suras? Ir kodėl Ponas Veslis mano, kad Hariui Poteriui pačiam norisi surasti Azkabano kalinį...Kokie nuotykiai vėl laukia Hario Poterio, kokią paslaptį jis atskleis ir kokia laimė jam nusišypsos, sužinosite pažiūrėję trečiąją filmo dalį.

Pasiruoškite magiškai kelionei į stebuklų šalį, kurioje karaliauja pikti burtininkai, profesoriai, raganos, ilganosiai ir ilgaausiai išsigimėliai, pelėdos, šikšnosparniai ir kitokie keisčiausi padarai.

"Haris Poteris ir Azkabano kalinys" - tai filmas, kupinas nuotykių, svajonių, magijos, fantazijos ir pavojų, apie tokį pasaulį kiekvienas vaikas svajoja...

AS  2004-07-02 15:17:48 

Maciau pirma dali, antra priverte paziuret (zinoma buvo daug alaus:)), trecio tikrai nebeziuresiu. Nuobodybiu nuobodybe (nu, nebent bus daug daug alaus)


VIKI:)  2004-07-01 23:33:17 

Manau kad vistik per mazai is knygos faktu suvaidino, o siaip tai visai fainas filmas tik kazkaip tikejausi geresnio, kai taip visi ji giria!


GABIJA  2004-07-01 22:13:08 

Filmas daugiau nei nuostabus!!!tikrai geriausias is visu jau matytu hario poterio daliu! daniel radcliff'as tiesiog zavingas, puikiai atlieka savo role:) emma ir rupert'as taip pat neatsiliko! :) visi aktoriai tokie paauge ir izgrazeje... :) o specialieji efektai ir isradingas scenarijus irgi dave savo...gal rezisierius kiek nuklydo i lankas bet filmas vistiek paliko nenudildoma ispudi!!!


EMI  2004-07-01 14:45:12 

Nera ne ka kalbeti-nerealus filmas.Tos dvi valandos paliko neisdildoma yspudi.Tikejausi blogiau bet dabar tikrai nesigailiu.


GOOD BOY  2004-07-01 12:54:42 

Garas filmas :) man jis tikrai patiko. Bet maniau, kad Sirijus Bleckas (Sirijus Juodasis) bus daug baisesnis. Bet vistiek super filmas nieko nebepridursi :) !!!!


LEGOLASAS  2004-07-01 12:03:13 

Man sis filmas labai, patiko, bet labai jau ryskiai nukirptas siuzetas galejo ir dauguiau is knygos palikti, ir filmas galejo buti ilgesnis. o kas bus, kai ekranizuos 4 knyga - ji juk dar ilgesne! visai nieko ta hermiona vaidinusi aktore emma watson - visai grazute, reikia dar jai truputi paaugti ir paskutiniuose filmuose apie hari poteri bus tikra grazuole:)


LR_FANE  2004-06-30 19:44:03 

nu man asmeniskai jis lb patiko..hariui yra 15 metu, jej ka :)


GIEDRE  2004-06-30 19:30:31 

Man sis filmas tikrai labai patiko.kaip ir du praejusieji. Aktoriai ir grimuotojai,ir scenografai padirbejo gerai. Na, gal filme siek tiek ir truksta veiksmo,bet vistiek cool. Tik mano manymu idomiau kai esi perskaites knyga.Ejau su drauge kuri neskaite,tai sake nelabai suprato filma.Gal ir buvo siek tiek nenuosekliai isdestytos mintys ir nesuprantamas siuzetas.


GABRIELE  2004-06-29 19:39:29 

NUOSTABUS filmas!! Zyyymiai geresnis uz pirmus du. Kodel? Nes jis atspindi niuresne atmosfera, kokia ir tyko Hario visose dalyse. Man labai patiko aktoriai ir vaizdai, apskritai labai geras filmas, ir spec. efektai ikomponuoti labai naturaliai


ERIKA  2004-06-29 11:53:36 

Šis filmas man labai patiko.Skaitant knygą,pats viską įsivaizduoji,tai yra labai įdomu,bet tai tik vidinis vaizdavimasis, o kai kino salėje, su porcija spragėsių, žiūri filmą, tau prieš akis atsiveria panašūs vaizdai, kuriuos tu vaizdavaisi skaitydamas knygą, tik daug ryškesni ir tikroviškesni.Šiame filme aktoriai suaugę ir išgražėję, smagu žiūrėt, kaip jie vaidina...Filme gausu puikių vaizdo efektų,jausmų,šiurpūs garsai ir pavojai priverčia krūptelti, ir visa tai susidėję krūvon ir sudaro šį nuostabų ir fantastinį filmą.Siūlau visiems jį pažiūrėti, nes šis filmas NUOSTABUS!!!!!!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 50274
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt