Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
HARIS POTERIS IR AZKABANO KALINYS (2004) 135 min.
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Filmas visai šeimai
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 05 28
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tretieji Hario Poterio ir jo draugų metai Hogvartso burtininkų mokykloje, pilni nuotykių ir paslapčių!

Labiausiai laukta trečioji nuotykių filmo apie nepaprastą berniuką Harį Poterį ir jo draugus Hogvartso burtininkų mokykloje dalis. Tai istorija apie berniuką Harį Poterį, kuris 10 metų išgyveno po laiptais, kentė dručkio pusbrolio Dudlio patyčias, tačiau netyčia pateko į Hogvartso burtininkų mokyklą ir ten jam prasidėjo naujas nepaprastas gyvenimas. Pirmasis filmas pasakojo apie Hario Poterio ir jo draugų nuotykius Hogvartso burtininkų mokykloje pirmaisiais mokslo metais. Antrame filme Haris Poteris - visiems pažįstamas Hogvartso antrametis, kuriam teko susidurti su dar keistesniais padarais bei patirti dar nuostabesnių nuotykių...

Trečiaisiais mokslo metais Hogvartsą apgaubia tamsos ir grėsmės šešėlis. Pavojingas serijinis žudikas Sirijus Juodasis pabėga iš Azkabano tvirtovės – burtininkų kalėjimo – ir imasi ieškoti Hario Poterio. Jaunojo burtininko gyvybei gresia mirtinas pavojus. Tam, kad apgintų Harį Poterį, Hogvartso vadovybė imasi sustirpintos mokyklos apsaugo – Hogvartsą saugo dar baisesni sargai nei grėsmingas nusikaltėlis. Kas iš tikrųjų sieja Hario praeitį ir pavojingą nusikaltėlį? Ar pavyks jaunajam Hariui tai išsiaiškinti greičiau nei pabėgėlis jį suras? Ir kodėl Ponas Veslis mano, kad Hariui Poteriui pačiam norisi surasti Azkabano kalinį...Kokie nuotykiai vėl laukia Hario Poterio, kokią paslaptį jis atskleis ir kokia laimė jam nusišypsos, sužinosite pažiūrėję trečiąją filmo dalį.

Pasiruoškite magiškai kelionei į stebuklų šalį, kurioje karaliauja pikti burtininkai, profesoriai, raganos, ilganosiai ir ilgaausiai išsigimėliai, pelėdos, šikšnosparniai ir kitokie keisčiausi padarai.

"Haris Poteris ir Azkabano kalinys" - tai filmas, kupinas nuotykių, svajonių, magijos, fantazijos ir pavojų, apie tokį pasaulį kiekvienas vaikas svajoja...

KAMILE  2004-06-27 20:45:56 

ALBINGAUDAUDAUDAUTVILDAI, ar jūs nejaučiat kad nusišnekat?! aisku, knygos daug idomesnes nei filmai, bet kas ju neskaite tai turetu uztekti ir filmu kad isimyletu Hari Poteri!!


BILAS  2004-06-27 18:58:26 

Turbut tai vienas is kvailiausiu filmu.Ir is kur atsiranda tokiu zmoniu,kurie tokius kuria?Man uzteko perskaityti viena knyga ir paziureti viena filma,o jau darosi bloga,o kaip tiem,kurie mate visus.


BILAS  2004-06-27 18:58:15 

Turbut tai vienas is kvailiausiu filmu.Ir is kur atsiranda tokiu zmoniu,kurie tokius kuria?Man uzteko perskaityti viena knyga ir paziureti viena filma,o jau darosi bloga,o kaip tiem,kurie mate visus.


SUKCIUS  2004-06-27 16:46:01 

Filmas tikrai nesuzavejo...Labai blankus vaizdas,neaiskus siuzetas,visai neatitinkantis knygos,nusibode vaizdai,jau simta kartu matyti prajtuose serijose...Specialieji efektai irgi ne kokie (jau tuos "burtus" tai tikrai galejo padaryti grazesnius),beto ir aktoriu vaidinimas pasirode nelabai naturalus...Nekokia mintis is su tuo salanciu vandeniu/stiklu...Jau TOKI filma tai tikrai galejo pasistengti,kai tiek tiketasi is ju...


DEATHSTALKERIS  2004-06-27 16:14:46 

šiaip viskas čiki,bet vat istorija tai visai nekokia,neisbaikta.duosiu patarima tiems kas yra skaites knyga,nueikit i filma vien del to kad pamatytumet kas is knygos liko.Ir mieli vaikuciai nekreipkit demesio i tuos kurie nesupranta viso idomumo šiose istorijose apie visokius raganius,vilkolakius,vampyrus ir t.t.


KISKUTE  2004-06-27 15:13:12 

nu wa,net nezinau ka ir rasyt.Manau,kad treciasis filmas bus (jau yra) toks pats ispudingas kaip ir anie du.Antradieni warysiu.Noreciau paklausti tu,kurie jau jame buvo-ar Danielis ir siame toks pat graaaaaazutis kaip ir anuose. Visos linksmos 14 metu mergaites is Vilniaus parasykit man.Man reikia best friend.Mano emailas kiskute.kiss@one.lt


AISTOOTIA  2004-06-27 13:13:19 

klausyk,tu ablin,nedrisk izeidineti Hario Poterio.Jaigu tu jau toks religingas,tai eik i baznycia ir tapk kunigu.Melskis ten diena nakti.Hario Poterio filmai ir knygos yra labai geros,pritraukia milijonus vaiku visame pasaulyje.Abejoju ar taip butu,jaigu aktoriai nemoketu vaidinti,nebutu scenarijaus... o sakau,vienintele iseitis tokiems kaip tu-tapti kunigu!!!!!!!!!


EXPERTAS  2004-06-26 22:21:50 

Filmas geras taciau daug fragmentu kurie buvo aprasyti knugoje filme nebuvo jis tarsi iskirptas


AGLALA  2004-06-26 21:22:43 

Filmas geras, taciau ne toks idomus kaip knygos. Paziureti tikrai verta, nors, mano nuomone, niekas neprilygs Ziedu Valdovui (filmui ir knygoms).


AUXE  2004-06-26 20:20:55 

mielas,ALBINGAUDAUDAUDAUTVILDAi, jei tu neizvelgi kitu tu raganu, voru ir kt. velniu puses, tai tu ir neziurek.. viespatie, galbut tau tai yra nuobodu, ziauru ir baisu, bet patikek... man ir sis filmas ir knygos labai patiko..paprasciausiai vaikai skaito, ziuri kaip siaubeka, o suauge, kaip rimta knyga, kurioje yra labai geru minciu perteiktu kitu pavidalu... zodziu, manau tu supratai ka as norejau pasakyti...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 50273
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt