Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽIEDŲ VALDOVAS: KARALIAUS SUGRĮŽIMAS (2003) 210 min.
The Lord of the Rings: The Return of the King
Epinis veiksmo, specialiųjų efektų nuotykių filmas/puiki istorija, neįtikėtini vizualūs efektai, kostiumai, muzika
JAV, Naujoji Zelandija
Premjera Lietuvoje: 2004 01 02
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

300 mln$ kainavusi trilogija pagal garsiausias XX a. J.R.R.Tolkien knygas, visame pasaulyje išleistas 50 mln tiražu 25-iomis kalbomis.
1-oji trilogijos dalis –
“Žiedų valdovas", 2-oji – “Dvi tvirtovės", 3-ioji – “Karaliaus sugrįžimas”

Daugiau nei 1200 specialiųjų efektų filmas, nufilmuotas magiškoje ir unikalioje aplinkoje Naujojoje Zelandijoje, pareikalavęs net 300 milijionų $, didžiausias ir ambicingiausias kino kompanijos “New Line Cinema” projektas, vienas didžiausių ir didingiausių fantastinių filmų, tapęs tikrų XX1-ojo amžiaus kino įvykiu. Pirmasis "Žiedų valdovas" buvo nominuotas net 13-kai "Oskarų", antrasis – 6, tarp jų “Geriausias filmas” !

“Karaliaus sugrįžimas” yra trečioji “Žiedų valdovo” trilogijos dalis, režisieriaus Peterio Jacksono 10 metų darbo kulminacija. Šiame filme Aragornas vadovaus armijai karių, kurie susirungs lemtingame mūšyje su tamsiosiomis Mordoro jėgomis. Tik po šio mūšio tarp gėrio ir blogio paaiškės, kas valdys Viduržemį. Gendalfui teks susigrumti su blogio valdovu Sarumanu.

Semas irFrodas tęs netikėtumų kupiną kelionę kelionę per miškus, sniegynus, lygumas, upes, kalnus, kur kiekviename žingsnyje jų tykos pavojai. Jie stengsis nunešti Žiedą į Mordorą, vienintelę vietą, kur jis gali būti sunaikintas. Žiedas ir toliau silpnins Frodą, atimdamas iš jo protą ir dvasios stiprybę. Semui ir Frodui teks susidurti su milžinišku voru. Kovodami su juo bičiuliai išsiskirs, Semui atrodys, kad Frodo jis neteko amžiams. Iš tikrųjų, Frodas išliks gyvas, bet...orkų rankose.

Kas nutiks paslaptingajam Žiedui, keliaujantiems Žiedo brolijos nariams ir kas taps Viduržemio gyventojais, pamatysite pažiūrėję paskutiniąją nepamirštamo epo dalį.

“Žiedų valdovas” – įspūdingas pasakojimas apie draugystės galią ir drąsą – prieš tai tamsos jėgos bejėgės.

Nuostabus filmas pagal geriausią XX a. knygą, kurios herojai - žmonės, elfai, burtininkai, goblinai, orkai, nykštukai...

STM  2003-10-23 15:33:18 

na paziurejus treileri, kuris yra MEGA ULTRA ZUPA COOL, galima drasiai skirti siaip filmui 5 balus net jo nemacius. patikekit, tai bus filmas, apie kuri kalbes musu proproproanukiai, kaip apie visu laiku geriausia sedevra.


EDUKA  2003-10-09 20:56:57 

Goblino vertimo neziureciau, net jei man uz tai pinigus moketu :)


XVIRUS  2003-10-08 17:26:12 

Ne vienu metu, bet sutinku, kad kai kurias scenas galejo jau seniai nufilmuot. Argi apsimoka laikit jau parengtus filmus po lova ir laukt visus metus? Antra dalys ne bloga, bet toli ne tokia idomi kaip pirma. net su goblino perevodu :)


EDUKA  2003-10-06 22:42:59 

E, juk visi trys filmai buvo nufilmuoti tuo paciu metu (ir jau gana seniai...), todel man keista atrodo abejoti trecio filmo kokybe. Man rodos, jie bus panasesni i viena labai ilga devyniu valandu filma kartu sudejus... ir, beje, kas sake, kad fanams nepatiko Two Towers?! tik nueikit i www.theonering.net ir pamatysit, kaip ten visi galvom eina :)


XVIRUS  2003-10-05 02:45:31 

Spider-man ir T3 treilieriai man irgi patiko, o del to kad pacius fimus paziurejau - net gailiosi... Pirma dali vertinu 4+ antra 3+ o trecia vetint tiesiog negalima nes niekas jos cia nemate, visus votus reiia shtrint ir sustabdit balsavima.


KMANAS  2003-10-03 20:32:38 

Prmoi nebuvo musiu is vis tik karkartemis pasikaidavo ir visas filmas 0 balu. antra dalis jau buvo geresne ten jau buvo ir didesniu kovu ir seip geras.na o trcias turetu ohoho.labai laujiu pamatyti ir ivertinti.bet kadangi paskutinis tai ir bus nieko gero.ziuresim.


KINOMANAS  2003-10-03 10:00:50 

Pagal filmo treilerį http://www.lordoftherings.net/trailer_rotk/video.html turėtų būti tikrai geras filmas. Man labai patiko treilerio muzika pačiame gale - pasako daugiau apie tai, kas filme iš tikrųjų nutiks, nei visi treilero vaizdai sudėjus.


XVIRUS  2003-09-29 00:03:07 

Pirma dalys buvo gera, net labai, bet antra nubodoka, zinau grupele Tolkienistu - jeims nepatiko, ne shudas, bet vistiek negrai, vienas net dabar piktinasi kad tas ne ta pasake o tas ne ten nuejo :-P. BTW, IMHO tiek kurie nesakite gali geriau ivertinti filma nes nera tikri fanai ir gali saziningiau vertint, prisiminkit kiek tikejosi is T3, ir kas?


Z  2003-09-25 12:30:34 

nzn nzn. pirma dalis atlikta puikiai. antra jau buvo skirta daugiau holivudinei kulturai, o ne Tolkieno gerbejams. taip tai idealiausias variantas yra manau buti skaicius knygas ir ziureti gobliniska vertima...


ANDRIUS  2003-09-24 13:21:43 

Na pirma dalis tai buvo sistas naujo(kaip visada)-puiku! Antroje dalyje reikejo ziureti i tai ka galima padaryti pasitelkus naujausias technologijas-puiku!!! Trecia,hmm.....tiketis reikia nuostabiu masiniu kovu!!!Butinai reikia paziureti!!!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 41739
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt