Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
POKERIS (2003) 101 min.
Shade
Kriminalinis trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 09 26
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius:  Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ne viskas yra tikra, kaip atrodo iš pradžių. Jei manote, kad galite nuspėti, kas šioje apgaulingoje istorijoje pasidalins milijonus, patikėkite, klystate...

Jaunosios kartos scenaristo ir režisieriaus Damiano Niemano filmo veiksmas vystosi pogrindiniuose Los Andželo klubuose, kur turtingi žmonės: verslininkai, aferistai, mafijos bosai ir nusikaltėliai žaidžia pokerį. Čia statomi dideli pinigai. Vienintelė tokių žaidimų taisyklė - kas ką sugebės profesionaliau apgauti. Tai ne tiesiog pokeris, tai gyvenimo būdas. Jei lydi sėkmė, - prabangus...

Jaunas krupjė ir kortų asas Vernonas ryžtasi mesti iššūkį mafijos bosui, pravarde Dekanas, apie kurio talentą prie lošimo stalo jau daugelį metų Los Andžele sklando legendos. Tačiau vien tam, kad išsikovotum vietą prie Dekano stalo šalia kitų turtingų žmonių, reikia turėti ne mažiau nei 250.000 JAV dolerių. Nors Vernonui tokia suma atrodo milžiniška, bet juk nėra nepasiekiama. Kartu su pora draugelių - lošėjų pasaulyje gerai žinomu smulkiu "machinatoriumi" Čarliu Milleriu bei žavia juodaplauke Tiffany, sugebančia būti ne tik įspūdingu papuošalu vyru draugijoje, bet ir puikiai užuodžianti, kur kvepia pinigais bei trumpam apsukusi galvą Vernonui arba bent jau taip mananti, - jaunasis genijus tikisi nesunkiai užsidirbti sumelę, kuri nuvestų jį iki Dekano, o tada jau tikrai pakviptų išsvajotais milijonais ir naujomis galimybėmis.

Tačiau viskas lošimo pasaulyje yra iliuzija ir ne viskas klostosi taip, kaip atrodo iš pradžių ar kaip logiškai turėtų būti. Tai pasaulis, kuriame negalima pasikliauti net "draugais". Tiek Milleris, tiek Tiffany turi savo tikslų, o ir pats Vernonas visus pasitengs suvystyti taip, kad net pats įžvalgiausias žiūrovas nepajėgs atspėti, kas iš tikrųjų laimės pavojingą žaidimą su nenugalimuoju pokerio ir apgavysčių profesionalu Dekanu.

Ar nevykėlis iš tikrųjų yra nevykėlis? O gal tai tik dar vienas manevras, išmąstytas talentingos galvos? Visai tai - puikiai "susuktame" trileryje "Pokeris".

GYVACHIUZ  2003-10-13 10:52:31 

Super filmas.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7875
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt