Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
UŽSISPYRUSI BLONDINĖ 2 (2003) 95 min.
Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
Komedija
JAV
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

<>Reese Witherspoon vėl vaidina Elle Woods filme “Užsispyrusi blondinė 2”. Po sėkmingų mokslų Teisės universitete, Elle pradeda sėkmingą karjerą kaip jauna, perspektyvi teisininkė. Ir tuo pačiu ruošiasi svarbiausiam įvykiui savo gyvenime, vedybom su savo svajonių vyrų Emmett’u.

Kai Elle sužino, kad su jos mylimo šuniuko Bruiser’io giminaičiais daromi kosmetikos testai, panelė atideda vedybas ir vyksta į Vašingtoną sutvarkyti šio reikalo.

Prie patrauklios “kongresiškos” aprangos priderinusi “Gucci” rankinę, Elle bando įsilieti į Kongerso moterų kolektyvą, kad uždraustų gyvūnų bandymus.

VINUTE  2005-01-02 12:49:18 

Nieko gero nepamatysit. Neikite, filmas skirtas tūpiems amerikonams. Viena ružava pamaiva ir intelekto nepaliesta blondinė nori pasikviesti į vestuves savo pamestinuko šuniuko mamą (absurdas), kurią geriausieji JAV detektyvai suranda (vėlgi absurdas) gyvūnų bandymų laboratorijoj. Blondinė Barbė pakeičia viso JAV kongreso mąstymą, sukelia ant kojų amerikonų visą valdžią, sukelia mitingus Vašingtono gatvėse (vėlgi absurdas) ir laimi!!! Šuo paleistas, laimingos vestuvės!


MUR  2003-10-19 13:06:57 

Zeurei zeurei fajnas filmas!


AGNE  2003-10-18 18:11:36 

Laba diena gerbiami normalus pilieciai. Neikit i sita filma ir neleiskit savo sunkiai uzdirbtu pinigeliu, nes tai visiskas slamstas. Maciau sio filmo pirmaja dalia ir eidama i antraja tikejausi bent jau pamatyti ne blogesni filma, taciau labai nusivyliau.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7589
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt