Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ALEKSAS IR EMA (2003) 96 min.
Alex and Emma
Romantinė komedija pagal F. Dostojevskio apsakymą "Lošėjas"
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 03 05
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tai meilė? O gal tik jų išgalvota fantazija?

Aleksas - rašytojas, kuriam atėjo nelengvi laikai. Rašyti nesiseka, bandymas išbandyti laimę lošiant baigėsi fisišku fiasko: jis įsiskolino 100.000 JAV dolerių juokauti nemėgstančiai Kubos mafijai. Raumeningi vyrukai sudaužė rašytojo kompiuterį, patį Aleksą persvėrė per langą ir pateikė grėsmingą ultimatumą: jei per 30 dienų menininkas nesugalvos, kaip grąžinti nemenką skolą, jam teks atsisveikinti su galva.

Vienintelis būdas surinkti tokią sumą - baigti romaną ( jis jau pradėtas - parašytas vienas sakinys...), gauti pinigų iš leidėjo, kuris atsisako suteikti bet kokį išankstinį užmokestį, ir atsiskaityti su nusikaltėliais. Ką gi, mėginti verta. Tema knygai sugalvota - tai turėtų būti komiška istorija apie tai, kokiais bejėgiais tampa įsimylėjėliai, kitaip sakant, - apie mirtiną meilės virusą. Bet įsibėgėti sugniuždytam Aleksui nesiseka - su meile šiuo metu vyrukas neturi nieko bendro, o negailestingoji Mūza nuo nelaimėlio irgi nusigręžė. Galiausiai, neturėdamas nei įkvėpimo, nei sudaužyto "laptopo", o tik sveiko proto likučius, Aleksas nusisamdo žavią scenografistę Emą Dinsmore, tikėdamasis, kad ji padės užbaigti ( parašyti! ) romaną, įtikinti leidėją jo sėkme ir, galbūt, tokiu būdu jam pavyks išgelbėti savo kailį. Mergina sutinka dirbti be atlygio, nes ją suintriguoja paini vyruko situacija.

Ir dienas, ir naktis Aleksas ir Ema leidžia prie rankraščio. Pamažu gimsta išgalvota 1924-ųjų metų istorija apie jauną vyruką, irgi rašytoją, vardu Adamas Shipley, susipainiojusį tarp jausmų žaviai prancūzei Polinai, trokštančiai ištekėti už turtingo vyro, ir nesugebantį pastebėti tikrosios meilės, kurią jam jaučia žemiška būtybė Anna. Knygoje Adamas įsipainioja į meilės trikampį.

Kiekviename žingsnyje Ema taiso Aleksą, keičia jo mintis. Jos nuolatinis kišimasis paveikia ir Aleksą, ir būsimą kūrinį. Netrukus viskas susipainioja: gyvenimas - su knyga, knyga - su gyvenimu. Aleksas ir Ema pradėjo elgtis kaip jų sukurti herojai, arba atvirkščiai. Kaip viskas išsinarplios, kaip susiklostys Alekso ir Emos likimas, pamatysite pažiūrėję nuotaikingą filmą "Aleksas ir Ema".

EDI  2004-03-24 14:10:02 

Labai romantiskas filmas:)


NESVARBU  2004-03-20 11:08:09 

priciom ten ta kate hudson? pritariu kad filmas nuobodus. ir kazkaip liewai wisas weiksmas wyskta. atrodo filmas turi but apie alex ir ema bet puse filmo yra apie ju rasoma istorija. nei ta istorija nei alex ir ema niekuo nesudomino.


LINA  2004-03-18 13:11:29 

Filmas isties nuobodokas ir jeigu ne Kate Hudson, isties nebutu verta eiti (nebent esate extra istvermingi ir vakare nera kur detis). Ir seip, puse ziurovu paliko kino sale filmui ipusejus, tad isvadas galite darytis patys...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9696
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt