Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
HOLIVUDO ŽMOGŽUDYSČIŲ SKYRIUS (2003) 101 min.
Hollywood Homicide
Veiksmo komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 09 26
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ron Shelton, filmų „Bull Durham“ ir „White Men Can‘t Jump“ rašytojas ir režisierius, auditorijai paruošė drąsią veiksmo komediją su Harrison Ford ir Josh Hartnett. Jie vaidina taisyklių nesuvaržytus žmogžudysčių skyriaus detektyvus. Džo Gavilan’as (Ford), daug matęs veteranas. Jis įpareigojamas išmokyti jaunąjį kolegą K.C.Kalden’ą (Harnet) detektyvinio darbo subtilybių, kol jie tiria nužudytos repo žvaigždės bylą.

Senasis detektyvas Gavilan’as, laisvu nuo tyrimu metu, uždarbiauja kaip nekilnojamojo turto agentas. Keikdamas likimą, jis desperatiškai bando atsikratyti namo kalvose. Džo gyvenimas sujauktas: dukart išsiskyręs, paliktas dabartinės merginos, kišenėse švilpia vėjai.

O jaunąjį Gavilan’o kolegą kamuoja kitos bėdos. Po darbo Kalden’as moko jogos ir flirtuoja su savo mokinėmis. Bet iš tikrųjų jis trokšta tapti aktoriumi, todėl visais įmanomais būdais bando sužavėti kino agentus ir aktorinių atrankų rengėjus.

„ Sutikau filmuotis net nematęs scenarijaus, nes patiko šio filmo idėja,“ prisipažįsta Ford’as.“Čia yra tai, ko aš niekada nedariau. Pasirodė juokinga, kad policininkas gali dirbti saldžialiežuviu nekilnojamojo turto pardavėju.“

Viskas atrodo per daug keista ir nerealu? Net nebandykite abejoti, todėl, kad filmas „Holivudo žmogžudysčių skyrius“ pastatytas remiantis tikro policininko dienoraščiu, kuriame apstu juokingiausių ir netikėčiausių nuotykių iš pareigūnų gyvenimo.

KRITIKAS  2003-10-15 14:00:34 

Jo..... ta pati situacija kaip ir su Bekrastem Prerijom. Harrison Ford kaip ir Cevin Costner niekas matyt nebeduoda vaidinti geruose filmuose:), renka pensininkas grasius uz zemo lygio filmukus! Filmas labai silpnas be jokios gilesnes prasmes. Gaila ir pinigu ir laiko.


FX  2003-10-11 17:16:53 

Jez...., koks sh.. filmas, nu blyn, jau senai nesu isejes isejes is filmo, bet cia toks noras buvo jau nuo vidurio, kentejau iki galo, o po to gailejausi, kad neisejau... nu visai pravalas. Na, visaip bandziau ji suprasti, niekaip nepavyko. Manau, jei toki ir per televizoriu pamatytum, tai turbut nelabai ziuretum. Butinai nueikit, kad isitikintumete, kad sakiau tiesa. Man pinigu buvo gaila.


MOONCE  2003-09-26 21:35:37 

:))) Labai gera komedija... Su Holivudo vaizdais... Liux!!! :)))Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6247
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt