Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PAŠĖLĘ VYRUKAI 2 (2003) 147 min.
Bad Boys 2
Veiksmo komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 10 17
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Dar daugiau nuotykių! Dar daugiau veiksmo! Dar daugiau pavojų ir neįtikėtinų triukų!

Jums jau pažįstami Martin Lawrence ir Will Smith vėl susitinka filmavimo aikštelėje. Čia kuriama įtempto siužeto ir kupinaa veiksmo pirmosios komedijos dalies tęsinys „Pašėlę vyrukai 2“. Praėjo aštuoneri metai nuo to laiko, kai pirmoji filmo dalis pasirodė kino teatrų ekranuose. 1995 metais startavę “Pašėlę vyrukai” tapo vienu pelningiausiu “Columbia Pictures” filmu.

Majamio narkotikų skyriaus detektyvai Maikas Lorėjus (Will Smith) ir Markas Burnetas (Martin Lawrence) paskirti įvykdyti aukšto lygio užduotį. Jie turi sustabdyti naujų narkotikų srautą Majamyje. Žiaurus narkotikų magnatas (Jordi Molla) ryžtingai plečia savo “imperiją”, žudydamas visus, kurie stoja skersai kelio. Detektyvai sumaniai atskleidžia mirtinai pavojingą sąmokslą.

Bet situaciją pablogina Marko gražioji sesutė Syd (Gabrielle Union). Ji - Amerikos slaptoji agentė, patekusi į kryžminę, detektyvų ir narkomagnato, ugnį ir privertusi mūsų herojus balansuoti ant įstatymų ribos. Pareigūnų užduotį dar labiau komplikuoja tai, jog Maikas yra neabejingas gražiajai porininko seseriai. Markas šią pribloškiančią naujieną sužino nusikaltėlių persekiojimo operacijos metu.Įsivaizduokite rūpestingojo broliuko reakciją… Žinodamas savo partnerį, Markas daro viską, kad tik jie nebūtų kartu. Porininkai pradeda pyktis.Tačiau, kai Syd atsiduria mirtiname pavojuje, “pašėlę vyrukai” palieka savo nesutarimus nuošalyje ir puola gelbėti merginos.

Šio filmo filmavimo metu didžioji dalis Taktinės Narkotikų Komandos narių buvo tikri Majamio policijos pareigūnai. Aktorius treniravo tikri narkotikų skyriaus specialistai. Bet pagrindinis režisieriaus uždavinys buvo rimtus dalykus padaryti juokingais. O su tokiu nepakartojamu duetu kaip Will Smith ir Martin Lawrens tai puikiai pavyko!

Kvapą gniaužiančios lenktynės, sprogimai, susišaudymai, idiotiškos situacijos, juoką keliantys partnerių pasikalbėjimai ir žinoma meilė- tai viskas ko reikia gerai veiksmo komedijai!

BADBOY  2003-11-19 22:33:58 

SUPER filmas!!!Nueik ir paziurek nes tikrai vertas demesio o kiti tegu eina sikt nenusimano apie filmus tad geriau TYLI!!!LABAI GERAS FILMAS:))):P SUPER!


SKIN  2003-11-01 15:59:11 

Filmas, kurį žiūrint nepavargsta smegenys. Patarčiau pažiūrėti šį filmą vien dėl unreal gaudynių ir lavonų krentačių po automobilių ratais


HOMO ERECTUS  2003-10-31 18:30:24 

Na zinot, toks prastas holivudinis slamstas, kad tiesiog bloga. Kvailas, banalus, banalus, banalus, kvailas, banalus,dar karta banalus. Nu slammsto slamstas. Dauk pinigu sukista ir i kur. Galiu pasakyti, jog ten kur ruda ir smirda. Va taip. Nulis o ne filmas. Nei minties, nei orinalumo jokio, gal scenarijus dabar holivude Microsofto programa kokia bugova kuria.


M-8  2003-10-30 21:40:37 

RYTIS IGANS ir kiti asilgalviai ziurekit multikus per Cartoonnetwork jums turetu patikt, ir negru ten nera ;0.


MANCIUS  2003-10-30 16:50:44 

Ne, nu baikit saika! Sis filmas ir nera skirtas snobams ar filmu gurmanams. Cia tiesiog geras siuolaikinis veiksmo filmas su lenktynemis, saudynemis ir merginomis bei siuolaikiniu humoru ;)Geri aktoriai, siuzetas - gal siek tiek per ilgas :P O siaip tai tikrai verta aplankyti. Geras filmas.


BRENDIS  2003-10-29 10:25:16 

Ei, gaidziai kurie sako, kad sitas filmas neidomus tai tie yra kalakutai. Dar tokio filmo nesu mates, kuris butu nors puse tiek idomus ypac efektai sssuuupppeerrr. Lenktynes tai isviso. cool


APSIPOOTES_EZIUKAS  2003-10-27 16:38:54 

Tai wa jie nesate bande MDMA tai geriau neikite i sita filma,nes ten labai gerai parode kaip nigeri patampe ratukas...Siaip tikrai wertas demesio filmukas,kas pasauli mato truputi platesniais wyziais:)Tikrai werta nueti ten...Tik reikia truputi parookyti priesh tai:)


IGORIS  2003-10-24 17:07:04 

Man atrodo, kad teigiamus komentarus siam filmui gali rasyti tik kino teatru darbuotojai. Tikrai labai prastas filmas: nejuokingas, neidomus, sugebeta tokio tipo filma rutuliuoti taip vangiai, stereotipai vimdantys. Viena isimtis: automobiliu lenktyiu efektai. PS jei neidesit, laikysiu sia svetaine kinoteatru parsidaveliu.


IGANS  2003-10-24 15:09:03 

Shudo gabalas... banalus, neydomus amerikieciu shlamshtas... ir dar toks ilgas... vienintelis dalykas ideomesnis kad efektai geri ... bet su pirma dalim ner ka lygint :(


VOVKA  2003-10-21 19:48:33 

Filmas liux ir visa kita. Tik kox idiotas taip kvailai išvertė filmo pavadinimą? Taigi BLOGI vyrukai.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 15213
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt