Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MATRICA. REVOLIUCIJOS (2003) 131 min.
The Matrix Revolutions
Specialiųjų efektų ir virtualios tikrovės šedevras
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 11 05
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kas yra “Matrica”? Niekas negali pasakyti, kas tai yra. TU turi tai išvysti PATS. Ne tik išvysti, bet ir patirti. Anot Keanu Reeves'o, pirmoji Matricos dalis buvo apie gimimą, antroji - apie gyvenimą, trečioji bus skirta mirčiai. Aktorius yra užsiminęs, kad trečiajam filmui galbūt labiausiai tiktų pavadinimas "Prisikėlimas"

"Matricoje" susipažinome su kompiuterių hakeriu Thomas'u Anderson'u pravarde Neo. Realus ir įsivaizduojamas pasaulis, kuriame jis gyvena, dirba ir pramuogauja, yra tik galingų kompiuterių simuliacija, kurios dėka Mašinos stengiasi paversti visus žmones savo vergais. Jaunuolis sutinka priimti likusių gyvų žmonių lyderio Morfėjaus pasiūlymą ir prisijungti prie maištininkų grupuotės. Jis yra būtent tas Vienintelis, kuriam likimas lėmė išgelbėti pasaulį. Filme "Matrica: Perkrauta" visagalės Mašinos sužino paskutinio žmonių miesto Siono dislokacijos vietą. Kompiuteriai ketina iškasti tunelį link Žemės šerdies ir pasiųsti juo menkiausią judesį užfiksuojančius robotukus-kamikadzes sentinelus, kurie sprogsta ir sunaikina viską aplinkui. Vienintelė viltis išsigelbėti - tai perimti hakerį pravarde Keymaker, kuris sugeba įsilaužti į visas įmanomas sistemas. Niekšingasis Matricos valdovas Merovingianas laiko įkalinęs unikalių sugebėjimų jaunuolį, kurį dar akyliau prižiūri blogieji broliai Dvyniai. Tai bebaimiai kovotojai, apsiginklavę kardais ir galintys išnykti bei pasirodyti pačiu netikėčiausiu momentu kaip šmėklos. Trečiojo filmo veiksmas prasidės ta pačia scena, kuria baigėsi antroji "Matrica". Kadangi filmo scenarijus vis dar kruopščiai slepiamas, tenka pasikliauti filmo prodiuserio Joelio Silverio žodžiais: "Tai bus nenutrūkstantis karas tarp Žmonių ir Mašinų." Filmo "Matrica.Revoliucijos" kulminacinis momentas - įspūdingas finalinis mūšis, kuris truks net 14 minučių ir kuriam prireikė net 40 milijonų JAV dolerių filmo biudžeto. Tokia suma vienintelei scenai! Joelis Silveris apibūdina tai, kaip sudėtingiausią ir labiausiai komplikuotą sceną, kuri kada nors buvo sukurta kine.

KRITIKAS  2008-04-16 20:50:44 

Šlamštas, tik ta kova su smitais pagyvino filmą, o visa kita šlamštas


MONIKA  2005-09-11 23:12:25 

Pritariu Gretukui pirma dalis pati sauniausia, nors siaip trecios dar nemaciau, ir apie antra dali kuo jinai bloga, kad prasideda veiksmu, po to veiksma nutruksta ir vel prasideda nutruksta it t.t. tuo jinai siek tiek nuobodoka, bet pirma dalis tai buvo liuksiska....


GRETUKAS  2004-10-25 00:07:08 

taip pat myliu ir sita trecia dali, si dalis irgi puiki kaip ir anos... nors turiu pripazinti, kad pirma dalis buvo gereusia :)


VOKIETYS  2003-11-17 23:34:01 

95% tesiniu yra prastesni uz pirmaji filma. Tas pats tinka ir matricai. Antra dalis prastesne uz pirma, o trecia - prastesne uz antra.


OPERIS  2003-11-17 17:28:28 

O man visai patiko. Nors mintį buvo sunku pagauti, bet ilgai pagalvojus galima kažkiek logikos atsekti :)


<KAP>  2003-11-16 17:11:15 

tikrai puikus filmas. tiek daug buciuotis kine dar neteko. nes i ekrana ziureti nebuvo ko. tamsus digimonai nakti skruzdeliuka zy dubasina uzsirise ant akiu juodus raiscius. babilonas 5, xena, heraklis, digimonai, transformeriai - viska galima pamatyti per tv.. tiek pat vertes juose kaip ir matricoje..


VERA  2003-11-16 11:41:47 

Filmas su efektais,bet tikrai ne mano stiliuje.Palyginus su1ir2 dalimis tai tikrai ne lux


VERA  2003-11-16 11:41:47 

Filmas su efektais,bet tikrai ne mano stiliuje.Palyginus su1ir2 dalimis tai tikrai ne lux


LINA  2003-11-15 10:45:15 

Žiūrėjau ir nenorėjau, kad baigtųsi, (buvau pasirengusi net į autobusą vėluoti).Aš galvojau, nejau žmonėms įmanoma sukurti tokius efektus. Doko puolimas ir Neo-Smito dvikova - įspūdingiausios kovos kino istorijoje.Liūdnoka, bet daugiau Matrix'ų nebus, (labiausiai pasiilgsiu agento Smito :))


NESVARBU  2003-11-15 10:18:24 

Siaip filmas geras ir siulau ji paziureti. Scenarijus gal ir siek tiek keblokas sulyginus su pirmaja dalimi. Pats filmas primena tokius animacinius filmukus kaip DBZ ar Digimonai. Na man filmas patiko nemanau, kad tie visi kurie ivertino 1 balu filma ar mate ji tik keletas mate ir jei jie vertintu atvirai tai tikrai duotu bent jau 3 balus, nes kiekvienas zmogus siame filme kazka surastu.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 33841
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt