Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MATRICA. REVOLIUCIJOS (2003) 131 min.
The Matrix Revolutions
Specialiųjų efektų ir virtualios tikrovės šedevras
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 11 05
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kas yra “Matrica”? Niekas negali pasakyti, kas tai yra. TU turi tai išvysti PATS. Ne tik išvysti, bet ir patirti. Anot Keanu Reeves'o, pirmoji Matricos dalis buvo apie gimimą, antroji - apie gyvenimą, trečioji bus skirta mirčiai. Aktorius yra užsiminęs, kad trečiajam filmui galbūt labiausiai tiktų pavadinimas "Prisikėlimas"

"Matricoje" susipažinome su kompiuterių hakeriu Thomas'u Anderson'u pravarde Neo. Realus ir įsivaizduojamas pasaulis, kuriame jis gyvena, dirba ir pramuogauja, yra tik galingų kompiuterių simuliacija, kurios dėka Mašinos stengiasi paversti visus žmones savo vergais. Jaunuolis sutinka priimti likusių gyvų žmonių lyderio Morfėjaus pasiūlymą ir prisijungti prie maištininkų grupuotės. Jis yra būtent tas Vienintelis, kuriam likimas lėmė išgelbėti pasaulį. Filme "Matrica: Perkrauta" visagalės Mašinos sužino paskutinio žmonių miesto Siono dislokacijos vietą. Kompiuteriai ketina iškasti tunelį link Žemės šerdies ir pasiųsti juo menkiausią judesį užfiksuojančius robotukus-kamikadzes sentinelus, kurie sprogsta ir sunaikina viską aplinkui. Vienintelė viltis išsigelbėti - tai perimti hakerį pravarde Keymaker, kuris sugeba įsilaužti į visas įmanomas sistemas. Niekšingasis Matricos valdovas Merovingianas laiko įkalinęs unikalių sugebėjimų jaunuolį, kurį dar akyliau prižiūri blogieji broliai Dvyniai. Tai bebaimiai kovotojai, apsiginklavę kardais ir galintys išnykti bei pasirodyti pačiu netikėčiausiu momentu kaip šmėklos. Trečiojo filmo veiksmas prasidės ta pačia scena, kuria baigėsi antroji "Matrica". Kadangi filmo scenarijus vis dar kruopščiai slepiamas, tenka pasikliauti filmo prodiuserio Joelio Silverio žodžiais: "Tai bus nenutrūkstantis karas tarp Žmonių ir Mašinų." Filmo "Matrica.Revoliucijos" kulminacinis momentas - įspūdingas finalinis mūšis, kuris truks net 14 minučių ir kuriam prireikė net 40 milijonų JAV dolerių filmo biudžeto. Tokia suma vienintelei scenai! Joelis Silveris apibūdina tai, kaip sudėtingiausią ir labiausiai komplikuotą sceną, kuri kada nors buvo sukurta kine.

ARTI  2003-11-11 11:32:13 

Neleiskit veltui pinigu, net specefektai nepadeda...dialogai- pilstymas ir tuscio i kiaura: tu zinai kam as cia, taip, bet pasakyk man, bet juk tu zinai kam as cia, mes abu tai zinom...bla bla bla...puse filmo uzmiegi, po to saudo, saudo, po to nusibosta...o tie zadeti 14 minuciu kovos...nnnuuuu...nuobodu...ir taip mes 4riese informatikai nusivylem...


ERA  2003-11-11 11:07:54 

Pirmoji šio filmo dalis man asmeniškai paliko gerą ir ryškų įspudį, kurį kiek prislopino silpnoka antra dalis... Tačiau iš trečiosios dalies pasirodymo tikėjausi tikrai neprastesnio įspūdžio nei po pirmosios (jaučiuosi reklamos auka...) ir tokio nusivylimo tikrai nesitikėjau. Zinote, pora valandų efektų tikrai neatsveria turinio nebuvimo (trečioji dalis gali pasirodyti įdomi tik tiems, kurie per savo gyvenimą nėra perskaitę nei vienos knygos ir nei neįsivaizduoja ka reiškia žodis TURINYS)... Ne veltui šią dalį pradėjo rodyt visam pasaulyj vienu metu, nes jau antrą dieną pusė potencialių žiūrovų nė nebūtų ėję pažiūrėt į kinoteatrą tokio marazmo... Suprantu, kad savo nuomone daugelio neįtikinsiu, taip kad mielieji nueikit ir patys įsitikinsit ... :-)


NRK  2003-11-11 11:01:09 

Specialieji efektai nera ispudingi, kai jais vaizduojami niurus dalykai. Bet filmas daro ispudi.


CHMO  2003-11-10 20:56:11 

A man agentas Smithas labiausiai patiko. As uz ji sirgau. Fainas bicas. O tas Neo tikras kvailys,beje jau aklas III daly, he he. O filmas tikras sh. Be Smitho butu visai nuobuodumas.


DICAPRIO  2003-11-10 10:34:23 

Matrica 1 -Matrica 2=Matrica 3. Trumpai tariant neverta gaisti laiko-plastmases gabalas...


ZLATKO  2003-11-10 09:16:28 

Prastesni filma sunku sugalvoti. Is tiesu, cia jau ne Matrica o Zvaigzdziu karai kazkokie. Absoliuciai nieko originalaus. Is esmes filmas gali lygiuotis i fantastini TV seriala. Siulyciau nominuoti kokiai nors Avietei ...


NESA  2003-11-10 08:18:49 

Sis filmas - is tu, kurie vieniems lieka giliai istrige visam gyvenimui, tampa vos ne religija, yra daznai prisimenamas, cituojamas ir pan., o kitiems gali pasirodyti tiesiog ilgas ir kiek nuobodus reginys. Tie, kuriems patinka Matrica, liks suzaveti; tiems, kuriems nepatiko ankstesnes dalys, nepatiks ir si. Bet jeigu jusu sirdziai nors kiek brangi Matrica su visa jos filosofija ir puikiais spec. efektais - jusu laukia DIDELIS malonumas!!!


SMAUGLYS  2003-11-09 21:44:20 

SItas filmas veza, daug geresnis uz 2 dali. Labai patiko, tiem kuriem patiko 1 ir 2 dalis. Pataruiu butinai nueiti ir i sita. Tik man 1 dalyko labai gaila... Galima ir del 4 dalies abejoti.


RYTIS  2003-11-09 19:39:45 

Neitiketina. Dar nebuvo tokio filmo, kurio tesiniu taip laukciau, o po kiekvienos dalies uzplustu tiek daug minciu. Priesingai nei daugeliui, man labai patiko ir antroji dalis, bet kaip Michael jau minejo, tai yra vientisas kurinys, kuriame vieni mato gal tik spec. efektus, o kitus jis tiesiog pribloskia, nes tai ne siaip cool filmas, o tikrai neeilinis reginys kino istorijoje.


FUXAS  2003-11-09 16:39:53 

Mano manymu sukurtas tobulas filmas t.y. Matrix Revolutions,o kas dar nematet,tai skubekit i si filma!!!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 32248
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt