Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MATRICA. REVOLIUCIJOS (2003) 131 min.
The Matrix Revolutions
Specialiųjų efektų ir virtualios tikrovės šedevras
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 11 05
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kas yra “Matrica”? Niekas negali pasakyti, kas tai yra. TU turi tai išvysti PATS. Ne tik išvysti, bet ir patirti. Anot Keanu Reeves'o, pirmoji Matricos dalis buvo apie gimimą, antroji - apie gyvenimą, trečioji bus skirta mirčiai. Aktorius yra užsiminęs, kad trečiajam filmui galbūt labiausiai tiktų pavadinimas "Prisikėlimas"

"Matricoje" susipažinome su kompiuterių hakeriu Thomas'u Anderson'u pravarde Neo. Realus ir įsivaizduojamas pasaulis, kuriame jis gyvena, dirba ir pramuogauja, yra tik galingų kompiuterių simuliacija, kurios dėka Mašinos stengiasi paversti visus žmones savo vergais. Jaunuolis sutinka priimti likusių gyvų žmonių lyderio Morfėjaus pasiūlymą ir prisijungti prie maištininkų grupuotės. Jis yra būtent tas Vienintelis, kuriam likimas lėmė išgelbėti pasaulį. Filme "Matrica: Perkrauta" visagalės Mašinos sužino paskutinio žmonių miesto Siono dislokacijos vietą. Kompiuteriai ketina iškasti tunelį link Žemės šerdies ir pasiųsti juo menkiausią judesį užfiksuojančius robotukus-kamikadzes sentinelus, kurie sprogsta ir sunaikina viską aplinkui. Vienintelė viltis išsigelbėti - tai perimti hakerį pravarde Keymaker, kuris sugeba įsilaužti į visas įmanomas sistemas. Niekšingasis Matricos valdovas Merovingianas laiko įkalinęs unikalių sugebėjimų jaunuolį, kurį dar akyliau prižiūri blogieji broliai Dvyniai. Tai bebaimiai kovotojai, apsiginklavę kardais ir galintys išnykti bei pasirodyti pačiu netikėčiausiu momentu kaip šmėklos. Trečiojo filmo veiksmas prasidės ta pačia scena, kuria baigėsi antroji "Matrica". Kadangi filmo scenarijus vis dar kruopščiai slepiamas, tenka pasikliauti filmo prodiuserio Joelio Silverio žodžiais: "Tai bus nenutrūkstantis karas tarp Žmonių ir Mašinų." Filmo "Matrica.Revoliucijos" kulminacinis momentas - įspūdingas finalinis mūšis, kuris truks net 14 minučių ir kuriam prireikė net 40 milijonų JAV dolerių filmo biudžeto. Tokia suma vienintelei scenai! Joelis Silveris apibūdina tai, kaip sudėtingiausią ir labiausiai komplikuotą sceną, kuri kada nors buvo sukurta kine.

BRIDGET  2003-11-08 14:37:50 

as tai atvirai pasakysiu sukuite man visus smegenis trecioji dalis...nesitikejau tokios pabaigos, bet kaip kazkas cia sake, duoda daug minciu pamastymui, o ju matyt reikia, dabar galvoju kad kitaip ir negalejo baigtis shita trilogija.... o istorijos ir gyvenimo ratas ir toliau sukasi... man antrodo cia buvo pagrindine autoriu mintis....


DEIMIAN  2003-11-07 22:39:10 

Asmeniskai man tai pats geriausias filmas ever..ir ne del gausyebs efektu ir patinkancio aktoriaus..svarbiausia ideja..juk lengva kurti filmus apie zydu genocida ar nigeriuku karus...tai jau yra buve..va cia kazkas naujo, kazkas apie ka galima pamastyti..man aisq labiausiai patiko pirmoji dalis..kiek nusivyliau antraja, taciau kai pamaciau treciaja vel viskas grizo i savo vietas: The Matrix - kazkas nerealaus..ir noreciau tiketis kad bus IV dalis, nes man triju neuztenka..ir jei tai pabaiga, tai man jau dabar labai liudna..siaip juk nieks nezino kiek truks ta taika..:)


XVIRUS  2003-11-07 18:51:57 

Tikejausi kad bus ne ko geresnis nei reloaded, bet cia bent buvo i ka ziureti, jai truputi padirbet zirklemis galima butu ishkirpt padoru 30 minuciu gabal ir ikisht ji i terminatoriu vietoj to s***** kuri mums parode per T3. Siap galima nueit ir neblogai praleist laika, bet geriau i filma paveluot gal kokiom 45-50 minuciu :)


KESTAS  2003-11-07 18:30:09 

tik ka pasiziurejau treciaja matricos dali ir turiu pasakyti, kad tai puiki trilogijos pabaiga. nors tiesa pasakius po antros dalies, isivaizdavau kitoki finala, bet tokia pabaiga yra tiesiog puiki. vienintelis dalykas, kuris perbego mano mintis pacioje filmo pabaigoje buvo, kad Neo tapo naujouju Jezum Kristum ;)


SIEMENSAS  2003-11-07 17:07:34 

Pagaliau baigesi trilogija... Aciu Dievui... Kiek galima cia tos filosofijos...


MOONWOKA  2003-11-07 13:11:40 

Sutinku su nuomone, kad H.Weavingo pavarde tikrai nepelnytai nenurodyta.


ŽYGIMANTAS  2003-11-07 11:03:33 

Shustauskas irgi buvo susilaukes daug demesio ir komentaru.


ŽYGIMANTAS  2003-11-07 10:58:11 

Efektingu scenu ispudingumas ir letumas palieka labai daug erdves apmastymams. Robotukai kaip ish Louis de Funeso komediju (labai linksmi).


ZYDRUNAS  2003-11-07 10:55:16 

tikėjausi labai labai gero filmo, o pamačiau daugiau nei tikėjausi!!!!!!


RUBIKONAS  2003-11-06 23:48:01 

Hm. man tik idomu kodel 'mister smith' vaidiniusio aktoriaus weavingo ner tarp filmo aktoriu ? vienas is ryskiausiu personazu, o taip iseina, kad jis cia net nevaidina.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 31936
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt