Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MATRICA. REVOLIUCIJOS (2003) 131 min.
The Matrix Revolutions
Specialiųjų efektų ir virtualios tikrovės šedevras
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 11 05
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kas yra “Matrica”? Niekas negali pasakyti, kas tai yra. TU turi tai išvysti PATS. Ne tik išvysti, bet ir patirti. Anot Keanu Reeves'o, pirmoji Matricos dalis buvo apie gimimą, antroji - apie gyvenimą, trečioji bus skirta mirčiai. Aktorius yra užsiminęs, kad trečiajam filmui galbūt labiausiai tiktų pavadinimas "Prisikėlimas"

"Matricoje" susipažinome su kompiuterių hakeriu Thomas'u Anderson'u pravarde Neo. Realus ir įsivaizduojamas pasaulis, kuriame jis gyvena, dirba ir pramuogauja, yra tik galingų kompiuterių simuliacija, kurios dėka Mašinos stengiasi paversti visus žmones savo vergais. Jaunuolis sutinka priimti likusių gyvų žmonių lyderio Morfėjaus pasiūlymą ir prisijungti prie maištininkų grupuotės. Jis yra būtent tas Vienintelis, kuriam likimas lėmė išgelbėti pasaulį. Filme "Matrica: Perkrauta" visagalės Mašinos sužino paskutinio žmonių miesto Siono dislokacijos vietą. Kompiuteriai ketina iškasti tunelį link Žemės šerdies ir pasiųsti juo menkiausią judesį užfiksuojančius robotukus-kamikadzes sentinelus, kurie sprogsta ir sunaikina viską aplinkui. Vienintelė viltis išsigelbėti - tai perimti hakerį pravarde Keymaker, kuris sugeba įsilaužti į visas įmanomas sistemas. Niekšingasis Matricos valdovas Merovingianas laiko įkalinęs unikalių sugebėjimų jaunuolį, kurį dar akyliau prižiūri blogieji broliai Dvyniai. Tai bebaimiai kovotojai, apsiginklavę kardais ir galintys išnykti bei pasirodyti pačiu netikėčiausiu momentu kaip šmėklos. Trečiojo filmo veiksmas prasidės ta pačia scena, kuria baigėsi antroji "Matrica". Kadangi filmo scenarijus vis dar kruopščiai slepiamas, tenka pasikliauti filmo prodiuserio Joelio Silverio žodžiais: "Tai bus nenutrūkstantis karas tarp Žmonių ir Mašinų." Filmo "Matrica.Revoliucijos" kulminacinis momentas - įspūdingas finalinis mūšis, kuris truks net 14 minučių ir kuriam prireikė net 40 milijonų JAV dolerių filmo biudžeto. Tokia suma vienintelei scenai! Joelis Silveris apibūdina tai, kaip sudėtingiausią ir labiausiai komplikuotą sceną, kuri kada nors buvo sukurta kine.

MICHEL  2003-11-06 23:34:43 

Matrica- tai tiesiogine prasme kinošedevras, revoliucija pasauliniame kinomatografe. Nesu matęs prieš tai geresnio filmo. Ne galiu suprasti nuomonių tų žmonių kurie neigiamai atsiliepė apie šį filmą,nes tai iš tikrųjų filmų filmas. Kaip kolegos bandė skirstyti Matrica į 1, 2 ir 3 dalį manyčiau vis dėlto kad tas skirstymas nėra teisingas, nes Matrica tai vientisa dalis, tai vientisas kūrinys, nešantis puikią ir paprastą mintį apsuptą specefektais. Kas gi liečia MATRIX THE REVOLUTIONS, tiesiog nuostabu, puiku, malonu( žodžių trūksta emocijų išreiškimui). Bet žinot kas yra svarbiausia jog MATRICOJ sutelpti visi įmanomi žanrai- tai tiesiog fantastiška!!! Pabaigai, norėčiau make an advice apsilankykite THE REVOLUTIONS tikrai ne pasigailėsite!!!! Ne žinau ar sulauksime kada nors ateity tokio neįtikėtino filmo!!! Bet tikėkimės ir tuomet tikrai ko nors sulauksime.


BAMBUKAS  2003-11-06 19:41:14 

Nemaciau , bet tikrai nueisiu paziuret, kad ir kaip visi vertintu manau neivienas nebus nenuejes y sita filma


MISTER-X  2003-11-06 18:35:15 

Na buvau as toje premjeroje, zmoniu buvo nerealiai daug, bet pats filmas tikrai nesuzavejo! :( Na tiesiog nieko naujo, cia gal net daugiau tu filosofiniu pamastymu! Na nusivyliau... Pirma dalis buvo geriausia, ten buvo panaudoti nerealiausi efektai, ir buvo idomiausia, na o kitos dalys.... Na manau jei ziurejote pirmas dvi, tuomet paziurekite ir 3-ia dali, nes visos dalys susijusios... VISKAS KAS TURI PRADZIA, TURI IR PABAIGA! ;)


MISTER-X  2003-11-06 18:35:15 

Na buvau as toje premjeroje, zmoniu buvo nerealiai daug, bet pats filmas tikrai nesuzavejo! :( Na tiesiog nieko naujo, cia gal net daugiau tu filosofiniu pamastymu! Na nusivyliau... Pirma dalis buvo geriausia, ten buvo panaudoti nerealiausi efektai, ir buvo idomiausia, na o kitos dalys.... Na manau jei ziurejote pirmas dvi, tuomet paziurekite ir 3-ia dali, nes visos dalys susijusios... VISKAS KAS TURI PRADZIA, TURI IR PABAIGA! ;)


TOMAS  2003-11-06 17:24:17 

Turint omeny, kad tai jau trecias filmas apie Matrix, ir, kad antra dalis buvo so so, sis filmas pailko dideli ispudi. Ypac jeigu neziureti i viska pro coca cola uzpiltas akis ir nesistengti iziureti tik isleistus milijonus efektams. Heroju meilesnes scenos, mano manynu nera banalios. Juk jie tokie pat zmones, kaip ir mes.


KIMARAS  2003-11-06 17:10:56 

Nepaprastas filmas. Tiesiog nepaprastas. Jei kam patiko pirmos dvi dalys, butinai paziurekit ir 3. Nenusivilsit.


ZMOGUS  2003-11-06 16:53:00 

Sudas kaip reta! jeigu iskirpt kelias scenas nieks neatpetu kad tai matrica! :) Nes pvz Neo ir Triniti filme dalyvauja mazdaug ~15min. is dvieju valandu filmo. 1.5 valandos rodoma kaskokia mesmale


SUMO  2003-11-06 15:53:14 

Prastai. Nusivyliau. Galvoju, kad butu uzteke pirmosios. Dabar ispudis sugadintas...


APB  2003-11-06 14:45:36 

sedevras. kai sentinelai ima verztis i Siona, apima nenusakomas jausmas. Genialus filmas!!!!!


RENATA  2003-11-06 13:21:58 

Labai fainas filmas, pagaliau viskas issaiskejo, supratom tai ko nesupratom anksciau.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 32250
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt