Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MATRICA. REVOLIUCIJOS (2003) 131 min.
The Matrix Revolutions
Specialiųjų efektų ir virtualios tikrovės šedevras
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 11 05
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kas yra “Matrica”? Niekas negali pasakyti, kas tai yra. TU turi tai išvysti PATS. Ne tik išvysti, bet ir patirti. Anot Keanu Reeves'o, pirmoji Matricos dalis buvo apie gimimą, antroji - apie gyvenimą, trečioji bus skirta mirčiai. Aktorius yra užsiminęs, kad trečiajam filmui galbūt labiausiai tiktų pavadinimas "Prisikėlimas"

"Matricoje" susipažinome su kompiuterių hakeriu Thomas'u Anderson'u pravarde Neo. Realus ir įsivaizduojamas pasaulis, kuriame jis gyvena, dirba ir pramuogauja, yra tik galingų kompiuterių simuliacija, kurios dėka Mašinos stengiasi paversti visus žmones savo vergais. Jaunuolis sutinka priimti likusių gyvų žmonių lyderio Morfėjaus pasiūlymą ir prisijungti prie maištininkų grupuotės. Jis yra būtent tas Vienintelis, kuriam likimas lėmė išgelbėti pasaulį. Filme "Matrica: Perkrauta" visagalės Mašinos sužino paskutinio žmonių miesto Siono dislokacijos vietą. Kompiuteriai ketina iškasti tunelį link Žemės šerdies ir pasiųsti juo menkiausią judesį užfiksuojančius robotukus-kamikadzes sentinelus, kurie sprogsta ir sunaikina viską aplinkui. Vienintelė viltis išsigelbėti - tai perimti hakerį pravarde Keymaker, kuris sugeba įsilaužti į visas įmanomas sistemas. Niekšingasis Matricos valdovas Merovingianas laiko įkalinęs unikalių sugebėjimų jaunuolį, kurį dar akyliau prižiūri blogieji broliai Dvyniai. Tai bebaimiai kovotojai, apsiginklavę kardais ir galintys išnykti bei pasirodyti pačiu netikėčiausiu momentu kaip šmėklos. Trečiojo filmo veiksmas prasidės ta pačia scena, kuria baigėsi antroji "Matrica". Kadangi filmo scenarijus vis dar kruopščiai slepiamas, tenka pasikliauti filmo prodiuserio Joelio Silverio žodžiais: "Tai bus nenutrūkstantis karas tarp Žmonių ir Mašinų." Filmo "Matrica.Revoliucijos" kulminacinis momentas - įspūdingas finalinis mūšis, kuris truks net 14 minučių ir kuriam prireikė net 40 milijonų JAV dolerių filmo biudžeto. Tokia suma vienintelei scenai! Joelis Silveris apibūdina tai, kaip sudėtingiausią ir labiausiai komplikuotą sceną, kuri kada nors buvo sukurta kine.

GTI  2003-11-06 11:44:11 

filmas skirtas kiauragalviams. -5


GTI  2003-11-06 11:43:16 

vaikams pries pietus rodomi panashaus lygio multikai. -5 neduoda, tai ivertinsiu 1 balu.


HMMM  2003-11-06 09:07:37 

Geresnio fantastikos filmo nebuvo ir ilgai nebus! Ir dar viena Matricine scena pateks i kino vadovelius. Nepamenu kad kokia nors scena butu palikus toki ispudi kaip doko gynimas. Vienas is tu retu filmu kuris vertas kiekvieno i ji sudeto cento! Nieko ispudingesnio gali ilgai nebuti, todel paziurekit si filma visi, kas Matrix ir Reloaded ivertinot daugiau nei 1!


HOTDJ  2003-11-06 08:42:12 

Kiekviena Matrix filmo dalis unikali tam tikrais aspektais. Pirmoje Matricoje susižavėjome sulėtinto judesio efektu ir scenarijumi. Antroje - kova greitkelyje, dvyniai.. Ir sios pirmos dvi dalys daugiau buvo orientuotos i kovų menus. Trecioji dalis pakeite matricos specifiką - filmas daugiau orientuotas ne į kovų menus, bet į robotų, mašinų ir žmonių kovas. Žinoma, argi galėtų žiūrovas daugiau tikėtis kažko naujo iš kovos menų pusės (na pastebėjau naują elementą - vaikščiojimas lubomis), taigi filmui įspūdį suteikia robotų galybė ir didybė. O pabaiga - tai ką - kaip meilės romano, žuvo ir vienas ir kitas... Kas turi pradžią tas turi ir pabaigą.


NEKAS  2003-11-06 08:08:30 

Spec.efektai įspūdingi, pabaigoj kažkuo primenantys Mumijos triukus, siužeto nerasta, 'genialios mintys' totaliai nuvalkiotos. Negalejau sulaukti, kol filmas pasibaigs


SCHMITTAS  2003-11-06 00:05:39 

na ka paziurejau ir likau suzavetas.. filmas ydomus! ytempto siuzeto.. intriguojantis... modernus[pilnas naujoviu ir efektu].. na trumpiau fantastiskas... ziuriu zmones uzsiima matricos daliu vertinimu.. tai kvaila! visas filmas yra sedevras ir kiekviena dalis yra unikali! tik vienom dalim jau spejom pasidziaugt o kitom dar tik pradedam.. smagu!


SCHMITTAS  2003-11-06 00:05:39 

na ka paziurejau ir likau suzavetas.. filmas ydomus! ytempto siuzeto.. intriguojantis... modernus[pilnas naujoviu ir efektu].. na trumpiau fantastiskas... ziuriu zmones uzsiima matricos daliu vertinimu.. tai kvaila! visas filmas yra sedevras ir kiekviena dalis yra unikali! tik vienom dalim jau spejom pasidziaugt o kitom dar tik pradedam.. smagu!


NUSIVYLES  2003-11-05 22:47:07 

hmz... super duper? abejoju! vienu metu buvau pasijutes lyg ziureciau muilo opera:/// kitu laiku vos nemiegojau!!! taip efektai (kova su smitu primine dbz) nerealus, ispudingi la la la bla bla bla... reziume - si dalis nuvyle, labai nuvyle. finalas, manau turejo but ispudingesnis... P.S. doko gynimo scena tai man labai patiko, bet tik tiek!!!


ZET  2003-11-05 21:59:26 

Atejau, paziurejau, nugalejau.Kovojau ne tik su Neo ir visais kitais,bet ir su kylanciomis giliomis filosofinemis mintimis.Geriausias is geriausiu!Genialus darbas.Revoliucija visose filmo vertinimo kriterijuose.Blogio ir gerio sandura,paremta naujausiu technologiju super vezanciais vaizdo efektais ir gili gili mintis apie tai, kas yra visuma, vercia mane susukti


CO2  2003-11-05 20:48:53 

ta paskutine scena su sentinelais ar Smitu,bo man rodos,kad paskutinesne su Smitu,bet uz lietu 40mln suplot? (cia speju as lama ir nesupratau) tik Triniti greiciau mirt galejo.. ir da neprotingos masinos galetu energija zaibu naudot,votFilmo aprašymas aplankytas kartų: 31935
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt