Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ITALIŠKAS APIPLĖŠIMAS (2003) 101 min.
The Italian Job
Aštraus siužeto veiksmo filmas
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 11 21
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

NIEKO NĖRA SALDŽIAU UŽ TOBULĄ KERŠTO PLANĄ

Rafinuotas įsilaužimas, nepriekaištingas apiplėšimas, įspūdingos gaudynės ir geras humoro jausmas. Kino kritikai pripažįsta, kad naujasis režisieriaus F. Gary Gray darbas yra tarsi dovana kino mėgėjams, ištroškusiems gero siužeto šiais scenarijų krizės laikais.

Planas buvo nepriekaištingas. Darbas atliktas idealiai. Pabėgimas pavyko taip, kaip ir buvo sumanyta. Tačiau vienintelis dalykas, kurio negali numatyti pasitikėdamas savo komanda, – tai išdavystė. Dabar Čarlis ir jo gauja trokšta tik keršto, todėl išdaviko pėdomis patraukia į Kaliforniją.

Šaltas protas, šiuolaikinės technologijos ir nenuspėjama taktika padeda gaujai susigrąžinti prarastą grobį. Iš anksto sureguliavę pagrindinių gatvių šviesoforus taip, kad jiems visada degtų žalia šviesa, nusikaltėliai sukelia didžiausią transporto kamštį Los Andželo istorijoje. Išradingumui nėra ribų - gauja sprunka “Mini Cooper” automobiliais, kurie tarsi pritaikyti lakstyti šaligatviais, laiptais ir net metro tuneliais. Laiko jie turi tol, kol išsisklaidys kamštis...

Dinamiškas filmo siužetas ir intriga iš karto pelnė dideles žiūrovų bei kritikų simpatijas, todėl nedelsiant buvo nuspręsta kurti tęsinį, kuris vadinsis “Braziliškas apiplėšimas”. Besimėgaudamas sėkme, režiserius F. Gary Gray naujame filme norėtų matyti tų pačių talentingų aktorių komandą.

VICKY  2003-10-30 20:47:30 

Tai seno filmo varianto su M. Caine nauja versija. Tikrai ispudingos apiplesimo ir gaudyniu scenos. Puikus aktoriai ir siuzetas.


WARNING  2003-10-30 13:35:01 

Tikrai neblogas filmas vertas demesio siulyciau ji paziureti tiems zmonems kuriem norisi truputi veiksmo ir tikrai grazaus apiplesimo meno.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 16899
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt