Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DOZĖ (2002) 101 min.
Spun
Drama / komedija / trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 11 14
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tai muzikos pasaulio grandų Madonna'os, "Prodigy" ir "Roxette" vaizdo klipų kūrėjo Jono Akerlundo debiutas kine!

Filmas apie: paprasto vaikinuko Roso (akt. Jason Schwartzman) trijų dienų narkotinę odisėją, kurios metu jam teks patirti linksmų ir ne tokių linksmų nuotykių…

Rosas - iš koledžo išmestas ir darbo neturintis narkomanas, visa dar sugebantis laikų susimokėti buto nuomą ir užsipilti degalų į savo automobilį. Jaunuolis kažkada netgi turėjo mylimą merginą, bet artimi santykiai nutrūko. Dabar vienkartinio sekso jis gauna “paprastuoju būdu” - iš striptizo šokėjos, kurią vieną rytą tiesiog palieka pririštą prie lovos ir ... apie tai pamiršta.

Aš nevartoju narkotikų. Aš pats esu narkotikas!!!

Didžiausias Roso gyvenimo džiaugsmas - metamfetaminas. Ieškodamas kasdieninės dozės, vaikinukas užklysta į Maiko (akt. John Leguizamo), narkotikų prekeivio pravarde Voras, namus. Deja, dozės jis neturi.

Vis didėjantį Roso įsiūtį didelėmis iškirptėmis ir nuogomis grožybėmis ima malšinti dvi gražuolės merginos Niki (akt. Brittany Murphy) ir Sausainiukas (akt. Mena Suvari). Taip prasideda lemtingas Roso susitikimas su paslaptinguoju Virėju (akt. Mickey Rourke), kuris dieną naktį sėdi motelio kambaryje, gamina ir verda narkotikus.

Pagaliau jis gauna nemokamą dozę, už kurią pasižada padaryti viską… Netrukus jis atsiduria ant beprotybės ribos…

Pasaulio kino kritikai šį filmą vadina “narkotiniu šedevru” arba “naujuoju Trainspottingu”

Filme “Dozė” vaidmenis sukūrė populiarūs aktoriai iš filmų: "Amerikietiškos grožybės", "Aštunta mylia" ir "Mulen Ružo", madingi rūbai, žinomų atlikėjų muzika ("The Smushing Pumpkins", "Roxette", Ozzy Osbourne, "Motley Crue", "Yes"), energingas montažas, stilingas filmavimas, siurealios animacijos epizodai, naujoviškos idėjos ir šokiruojantis scenarijus…

Nepriklausomo kino festivalyje "Sundance" filmą pamatę kritikai ir specialistai vieningai išgyrė Holivudo skandalistą Mickey Rourke'ą, kurį režisierius filmo “Dozė” režisierius privertė sukurti vieną iš geriausių ir įdomiausių vaidmenų per visą karjerą.

SHUBIS  2005-06-22 15:06:16 

Ne visi filmai mergaite tokie grazus kaip srekas ar kaip grincas kaledas voge :))


DONAK  2004-04-21 20:31:22 

labai geras filmas, apie zmones kurie gyvena be tikslo gyventi, gal biskuti komiskai hiperbolizuotas, tai suteikia juostai zavesio, puikus filmas tiem kas mato uz viso sito meslo saknis


AGNE  2004-04-08 12:13:12 

man l.patiko. senei toki gera ziurejaw..daug kam gali pasirodyti slyxtus, bet ka domina ne tik grazioji gywenimo puse - patix.


PAULIUS  2004-03-27 19:28:05 

Super filmas. Tie, kam patiko trainspotting, lok stauk arba sauk, vagisiai ir panasus filmai tikrai bus suzaveti. Originalu ir nepakartojama. Na o holivudo megejams patariu nosies nekisti.


SOMEBODY...  2004-03-21 16:12:09 

pats neidomiausias filmas koki kada nors esu maciusi...Nera jokios minties.. siuzetas labai prastas.. zodziu.. tik ismesti pinigai...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13694
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt