Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SWAT - GREITO REAGAVIMO BŪRYS (2003) 117 min.
S.W.A.T.
Įtempto siužeto filmas
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 11 28
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

S.W.A.T. – geriausi iš geriausių. Jie – elitiniai įstatymo saugotojai. Greito reagavimo būrys paskirtas įvykdyti pačią pavojingiausią užduotį…

Aukštas policijos pareigūnas Dan’as “Hondo” Harrelson’as (Samuel L. Jackson) paskirtas suburti specialią greito reagavimo būrio komandą. Jam leista išsirinkti 4 geriausius policininkus ir juos treniruoti. Naujai komandai jis pasirinko Deacon’ą “Deke” Kaye (LL Cool J), Chris Sanchez (M. Rodriguez), Michael’į Boxer’į B.V. Holt) ir T.J. Mc Cabe’ą (J. Charles).

Po ilgo ir sunkaus fizinio pasiruošimo, komandai skiriamas sunkus išbandymas. Sugautas galingas narkotikų magnatas. Net negalėdamas pagalvoti apie ilgą gyvenimą kalėjime ar dar blogiau, nusikaltėlis paskelbia duosiąs $ 100 milijonų apdovanojimą tam, kuris padės pabėgti iš nelaisvės. Prasideda chaosas. Paprasta policija, nepasiruošusi tokiems išpuoliams, paprašo S.W.A.T. (Greito Reagavimo Būrys) pagalbos sutrukdyti galimam pabėgimui.

Kai komandos nariai bando išvežti nusikaltėlį iš Los Andželo, juos ima persekioti negailestinga ir gerai ginkluota gauja.

Lemiamą akimirką įvyksta netikėtas dalykas. Pačiose sudėtingiausiose situacijose negali pasitikėti niekuo…

VAIDAS  2003-11-11 23:21:58 

Special Weapons And Tactics - filmas apie Los Andželo greitojo reagavimo policijos būrio darbą ir apie mažųčius nesklandumus atsirandančius jų darbe. Nors, daug kas sako, kad tai pigus Holivudo filmas, drįsčiau tam paprieštarauti - veiksmas čia prasideda nuo 15-20 filmo minutės, tad nenustebkite, jei pradžia bus nuobodoka, tačiau paskui - veiksmo scenos, visisškai netikėti scenarijaus vingiai ir fantastiška aktorių, o ypač Samuel L. Jackson, vaidyba! Nueiti tikrai verta, jei patinka tokie filmai kaip BAD BOYS 2, nes mano manymu S.W.A.T. yra tikrai labiau vertas dėmesio!


ZMOGUS  2003-11-04 21:42:21 

Pigus holivudiskas me..... Nesu pries holivudo filmus bet sis tikrai nepaliko jokio ispudzio! Tubut visus pinigus isleido ant aktoriu nes efektam pritruko. Filmas tokiuo lygio kaip kazkoks serialas.


SWAT  2003-11-04 13:06:19 

Atsižvelgiant į žmogeliuku nuomones ten anapus Atlanto - filmas tikrai geras turetų būti. Ypač tiems, kas dar ir SWAT3 ant PC yra žaidę... Siūlau nueiti!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10283
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt