Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TĖČIO DIENOS RŪPESTIS (2003) 92 min.
Daddy Day Care
Komedija visai šeimai
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 11 21
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius:  Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Linksmoje “Tėčio dienos rūpestis” komedijoje, tėveliai tampa atsakingi už… vaikus!!!

Du tėveliai Charlie’is (Eddie Murphy) ir Phil’as (Jeff Garlin) praranda darbą didelėje maisto kompanijoje. Tai reiškia, kad jiems tenks atsiimti savo sūnelius iš prašmatnios “Chapman’o” mokyklėlės.

Bevaisės naujo darbo paieškos įpareigoja savo keturmečius vaikus prižiūrėti namuose, kol jų mamos dirba. Kadangi tėveliams artimiausiu metu nenusimato jokie rimtesni darbai, Charlie’iui ir Phil’ui kilo idėja: jeigu jie gali pasirūpinti dviem vaikais, kodėl negalėtų prižiūrėti dešimties? Neilgai trukus jie įkuria nuosavą mokyklėlę “Tėčio dienos rūpestis”. Vaikai čia mokomi skaityti, žaisti, bendrauti vieni su kitais ir visą tai daryti su malonumu ir gera nuotaika. Vaikams auklėti, tėveliai taiko kiek neįprastus ir netgi labai juokingus metodus.

Kai tik naujosios mokyklėlės reikalai pajuda į priekį, ji pradeda varžytis su prestižine “Chapman’o” mokykla.Vis daugiau vaikų iš “Chapman’o” pereina į “Tėčio dienos rūpestį”. Užverda komiška konkurencinė kova. Negailestinga “Chapman’o” direktorė (Anjelica Huston), negali šito pakęsti. Kaip ir ankstesnius konkurentus, ji visais įmanomais būdais bando “Tėčio dienos rūpestį” išstumti iš šio biznio.

“TĖČIO DIENOS RŪPESTIS” – puikiausias šių metų filmas visai šeimai: linksmas, švelnus, spalvingas, nuotaikingas… Nepakartojamas Edie’s Murphy’s, nuostabiame filme ir mažiems, ir dideliems!

NUSIVYLUSI  2003-11-16 16:44:07 

Tokius filmus rodo per sventes, kai ispuola kelios nedarbo dienos, kokia 9 val ryto - kai visi ziurovai dar MIEGA. visiskas pravalas... vienas idiotiskiausiu filmu kokius maciau... 'komedija', kurioje sugebejau vos 2 kartus nusishypsot .. zmones, pataupykit pinigus...


RFFFFFFFFFFFFFFFF  2003-11-16 15:38:12 

ejjejeejejej jej eej ejjeejejejejjeejejjeej


ANN  2003-11-12 13:11:10 

visiskas pravalas, o ne filmas. Zmones, neikite ziureti, pataupykit pinigelius. Jau toks eilinis filmas, kad laiko gaila. Nuosirdziai patariu, geriau tuo metu zinias per TV paziurekit, bus idomiau.


MERFIODESNIS  2003-11-09 18:55:03 

Apgailetinai nuobodus filmas ir tiek. Iki galo nedaziurejau. Bukas ir visai nejuokingas. Gal Bushui ir patiktu su jo IQ.


GOPAS  2003-11-01 17:12:35 

lengva ir linksma komedija. siulau paziureti, kai nesinori daug mastyti:)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6459
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt