Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DEIVIDO GEILO PASLAPTIS (2003) 130 min.
The Life Of David Gale
Drama
JAV, Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2003 12 05
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Savitas filmo stilius, įžvalgus operatoriaus darbas, herojų likimus pateikiantis kaip tikroviškai, kad filmui baigiantis pradedi abejoti, ar esi kine, ar pats viską išgyveni, supainiotas kriminalinis galvosūkis, puikus aktorių darbas ir neatslūgstanti psichologinė įtampa – visa tai naujausioje režisieriaus Alan Parker dramoje “Deivido Geilo paslaptis”. Pagrindiniams vaidmenims buvo pasirinkti garsūs aktoriai ir ryškios asmenybės: 2 “Oskarų” savininkas Kevin Spacey ir “Oskaro” nominantė Kate Winslet.

Visų mėgstamas ir gerbiamas profesorius Deivid Geil (akt. K. Spacey) – aktyvus mirties bausmės panaikinimo šalininkas - netikėtai pats atsiduria mirtininkų kameroje. Jis apkaltintas ir nuteistas už savo geriausios draugės ir kolegės išprievartavimą bei nužudymą. Iki bausmės įvykdymo likus vos trims dienoms, D. Geilas sutinka duoti išskirtinį interviu žurnalistei Elizabet Blum (akt. K. Winslet), kurios rankose dabar atsiduria profesoriaus likimas. Ar laiku bus atskleista tiesa?

Vieno įdomiausių ir labiausiai nusipelniusio šių laikų režisieriaus sero Alan Parker kūrybą itin palankiai vertina ne tik žiūrovai, bet ir kino kritikai. Tai įrodo 3 garbingi BAFTA apdovanojimai (“Bugsy Malone”, “Vidurnakčio ekspresas”, “Įsipareigojimai”), 2 prestižinės “Oskaro” nominacijos (“Vidurnakčio ekspresas”, “Deganti Misisipė”) ir pagrindinis “Kanų” festivalio žiuri prizas (“Paukštelis”). O garsusis filmas “Pink Floyd: siena”, grupės “Pink Floyd” albumo adaptacija, pritraukė neregėtą auditoriją ir sulaukė milžiniško pasisekimo.

DONATAS  2005-11-03 05:12:09 

idomus siuzetas


KOMPAS  2005-03-07 23:01:59 

Labai geras filmas, bet gaila dar as jo nemaciau!


LIUDINTI  2004-04-17 20:29:14 

Filmas super, bet labai labai gaila kad tokia pabaiga :(Filmo aprašymas aplankytas kartų: 17495
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt