Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PATS BAISIAUSIAS FILMAS 3 (2003) 90 min.
Scary Movie 3
Parodijų komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 12 26
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Oficialus tinklapis

Trečioji ir greičiausiai dar ne paskutinė 415 mln. JAV dol. viso pasaulio kino teatruose uždirbusios parodijų komedijos "Pats baisiausias filmas" dalis.

* * *

Parodijų komedijos žanro krikštatėvis režisierius Zucker sugrįžta į kino virtuvę!

* * *

Katalikų mokyklos auklėtinės Beka (akt. Pamela Anderson) ir Keit (akt. Jenny McCarthyM) nusprendžia linksmai praleisti laiką po pamokų. Pagaliau joms pavyko gauti paslaptingąją vaizdajuostę, apie kurią sklinda įvairiausi gandai… Po filmo staiga merginų klegesį nutraukia telefono skambutis. Pakėlusios ragelį, jos išgirsta nepažįstamą balsą, kuris informuoja: “Jums liko gyventi 7 dienos.”

Atsibudęs vieną gražų rytą, fermerisTomas Loganas (akt. Charlie Sheen) išeina į lauką ir pamato nerealų dalyką, kokio akys dar nebuvo regėjusios. Jo kukurūzų laukas nusėtas keistais apskritimais, geometrinėmis figūromis ir įtartinais ženklais. Negana to, į fermerio namą nukreipta rodyklė su užrašu "Atakuoti čia". Kas tai galėjo padaryti? Buvusiam Dievo tarnui kerštaujantys pikti kaimynai? Paslaptingomis aplinkybėmis pradingusi žmona? Teroristai? Ar ... ateiviai?

Negana to, papildomų problemų Tomui sukelia jaunesnis brolis Džordžas (akt. Simon Rex), kuris yra panašus į … Eminemą. Jaunuolis nekreipia dėmesio į įspėjimus apie mirtiną grėsmę, ateivių invaziją ir ramybės neduodančias šmėklas. Jis trokšta tapti garsiu reperiu, įrašyti albumą ir baisiausiai pergyvena dėl to, kad negimė juodaodžiu.

Žinios apie keistus ženklus ir skambučius pasiekia Baltuosius rūmus. Prezidentas Harrisas (akt. Leslie Nielsen) susirūpina ne tik visų amerikiečių, bet ir savo gyvybe. Jis mielai kreiptųsi pagalbos į kietą vyruką Harrisoną Fordą, bet, deja, turi tik jo portretinę nuotrauką, kuri kabo darbo kabinete.

Tarpusavyje nesusijusiais keistais įvykiais susidomi TV reporterė žurnalistė Sindi (akt. Anna Farris), kuri trokšta išsiaiškinti visą teisybę apie mirtį nešančią vaizdajuostę ir tuos keistus ženklus. Pirmiausia ji nori įspėti visus tautiečius apie artėjantį pavojų. Tyrimo eigoje mergina susitinka tetulę Žiniuonę (akt. Queen Latifah), Orfėją (akt. Eddie Griffinas) ir Architektą (akt. George Carlin), kurie tikrai žino, kur čia šuo pakastas. Arba tik apsimeta, kad žino...

Siaubas, įtampa ir nepaaiškinami dalykai sukelia paniką visoje JAV… Ar tikrai tiesa slypi kažkur anapus?… Ar pavyks išsiaiškinti kas yra kas? Ar tikrai viskas, kas turi pradžią, privalo turėti ir pabaigą?..

Dar žiauresni juokeliai, dar daugiau sekso, dar pavojingesnių triukų, negailestingos pašaipos iš pasaulio garsenybių ir dar daugiau žvaigždžių – tą žada filmo “Pats baisiausias filmas 3” režisierius!

SHAMPUNAS  2003-11-18 22:01:16 

visiskas SLAMSTAS...didesnes nesamones nesu mates...pirmas buvo geras, antras jau siaip sau bet vistiek rado ka parodijuot...nu bet jau trecias tai visiska nesamone...kaip sako kas per daug tas nesvieka...ir raso kad dar nepabaiga...prasau nebekurkit nes visai susimausit...


BEETLE  2003-11-17 18:40:31 

Nereali komedija. Jei antra dalis buvo vidutiniska jei ne dar blogiau tai Scary Movie 3 galbut geresnis nei Scary Movie. Beje patartina buti maciusiam filmus kurie megdzijami: The Ring, Signs, 8Mile, Matrix Reloaded ir t.t. Nerealios pusantros valandos juoko..kartais net nebegali juoktis :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 16405
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt