Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KEISTAS PENKTADIENIS (2003) 93 min.
Freaky Friday
Komedija visai šeimai
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 12 19

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Keisti dalykai nutinka penktadieniais!

Intensyviai dirbanti daktarė Tesa ir jos penkiolikametė pramuštgalvė dukra Ana smarkiai nesutaria. Jos ginčijasi absoliučiai dėl visko. Ana negali pakęsti minties, kad mama susirado naująjį draugą, kuris netrukus užims tėčio vietą. Mama tuo tarpu nepritaria merginai ir priekaištauja dėl apsirengimo stiliaus, mėgiamos muzikos o labiausiai dėl vaikinų, kurie patinka Anai.

Ketvirtadienio vakarą, pyktis tampa nebesuvaldomas – Ana su dideliu įniršiu kaltina mamą, nepritariant jos muzikiniams gabumams, o mama niekaip nesupranta, kodėl dukra be paliovos neduoda ramybės jos sužadėtiniui. Tačiau netrukus viskas pasikeis išaušus lemtingajam penktadieniui, kuris atneš didelę sumaištį ir taip neramiame Tesos ir Anos gyvenime.

Ne itin gerai sutariančios mama ir dukra pasijaučia esančios ne savo “kailyje” tiesioginio to žodžio prasme. Sveiku protu sunkiai suvokiamu būdu jos apsikeičia kūnais. Mama būdama dukros, o dukra - mamos “kailyje” pradeda viena kitą geriau pažinti, tačiau abi priartėja prie ribos, kurios nevalia peržengti. Šeštadienį turi įvykti iškilmingos mamos ir jos draugo Rajano jungtuvės. Tesa būdama įkalinta svetimame kūne jokiu būdu nenori praleisti galimybės – ištekėti ir surasti savo dukrai patėvį. Ne mažiau keblioje situacijoje atsiduria ir Ana įkalinta mamos “kailyje”, kuri vietoj mamos kiekvieną dieną turi dirbti medikės darbą apie kurį visiškai nieko neišmano.

Vienintelė išeitis viską atstatyti į savo vietas, tačiau kaip tą padaryti ir padaryti kuo skubiau?


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9255
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt