Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BEPROTIŠKOS MELODIJOS: NUOTYKIAI TĘSIASI (2003) 91 min.
Looney Tunes: Back in Action
Nuotykių komedija visai šeimai A
JAV, Vokietija
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2003 12 19
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Nepaprasti animacinių herojų ir "gyvų" aktorių nuotykiai Las Vegase, Paryžiuje ir Afrikos džiunglėse. Linksmiau nebūna!

Pavydusis Pliuškis Antinas nusprendžia užbaigti savo karjerą Holivude ir savanoriškai nutraukia sutartį su savo darbdaviais. Jam labai nepatinka, kad ilgametis kolega ir didžiausias konkurentas Kiškis Kvanka sulaukia kur kas daugiau dėmesio ir susižeria beveik visus apdovanojimus. Pliuškis džiaugiasi, kad nebereikės anksti keltis ir tiek daug filmuotis. Nuo šiol jis bus laisvas kaip paukštis ir galės patirti daugybę neįtikėtinų nuotykių. Šaunusis ančiukas dar nenutuokia, kad netolimoje ateityje jam teks gelbėti Žmoniją nuo blogiausiųjų minčių apsėsto verslininko maniako pono Pirmininko. Ir tai ne kine, o realiame gyvenime!

Pliuškis Antinas nelieka vienas: tą pačią dieną Holivudo studija atleidžia iš darbo geriausią jo draugą kaskadininką Bobį Delmontą, kurio tėvas kadaise dirbo specialiuoju agentu ir paslaptingai dingo be žinios. Netekę darbo kino versle draugai ryžtasi pavojingam žygdarbiui. Jie keliauja iš Holivudo į Las Vegasą, Paryžių ir Afrikos džiungles, tikėdamiesi surasti legendomis apipintą trofėjų "Mėlynosios beždžionės deimantą" ir, galbūt, išsiaiškinti, kas nutiko Bobio tėčiui. Tačiau prabangaus akmenuko trokšta ir niekšingasis ponas Pirmininkas, kuris, kaip ir kiekvienas blogietis, dar svajoja užvaldyti visą Žmoniją ir tapti pasaulio valdovu. Į pagalbą jis pasikviečia visokius persekiojimo būdus išmanantį, bet labai išsiblaškiusį Kojotą. Paskui Bobį ir Pliuškį kelionėn per kelis kontinentus išsiruošia ir jaunoji Holivudo kino studijos viceprezidentė Keitė kartu su Kiškiu Kvanka, kurie planuoja įkalbėti šiek tiek įsižeidusį Pliuškį Antiną sugrįžtį į kino verslą...

Kaip keliauti seksis Antinui ir Kiškiui bei jų draugams pamatysite pažiūrėję linksmiausią metų istoriją "Beprotiškos melodijos: nuotykiai tęsiasi".

Nepaprastas nuotykių filmas visiems, kurie su malonumu žiūrėjo tokias juostas kaip "Skūbis Dū", "Katės ir šunys". Daug pašėlusių nuotykių, mylimi animaciniai herojai ir garsūs Holivudo aktoriai išdarinėja tokius pokštus, kad nuobodžiauti tikrai neteks! Animaciniai herojai įsiverš net i Luvrą Paryžiuje!

MCGEORGE  2004-03-26 16:24:31 

Daug fainu bajeriu, bet kai kas primityvoka ir tiesiog nesiziuri.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8975
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt