Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BĖGIMAS DŽIUNGLĖSE (2003) 104 min.
The Rundown
Veiksmo nuotykinė komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 01 16
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ši šiuolaikinė istorija apie patyrusį detektyvą vardu Beck’as, kuris sutinka atlikti paskutinį savo darbelį ir keliauja į Amazonių džiungles, kad surastų dingusį darbdavio sūnų nusikaltėlį.

Beck’as (Rock) - tai žmogus, kuris už atlygį gali surasti ir grąžint prapuolusį asmenį. Jis tai daro visom, jo nuomone, reikalingom ir įmanomom priemonėm, bet stengiasi nenaudoti smurto. Beck‘as neeiško problemų ir nekelia jų kitiems. Bėda ta, kad darbdavio ieškomas sūnelis Travis‘as tikras nenuorama ir bėdžius.

Kai detektyvas suranda Travis‘ą ir tikisi jį pargbenti namo be didesnių rūpesčių, nuotykiai tik prasideda. Nenuorama mėgina ištrūkti iš tvirtų Beck‘o rankų, kad galėtų surasti labai vertingą lobį. Bet po keleto nesėkmingų bandymų, Travis‘as ima gražiuoju įkalbinėti savo prižiūrėtoją padėti. Nutrūktgalvis šito bando pasiekti su vietinės gražuolės Marianos pagalba.
Maža to, Travis‘as nebūtų Travis‘as (nelaimėlis), jeigu jam ant kulnų neliptų vietiniai nusikaltėliai.

Štai jums ir gera veiksmo nuotykinė komedija: detektyvas seka paskui darbdavio sūnelį, šis paskui lobį, gražuolė taip pat, o paskui juos visus kartu – vietinė nusikaltėlių gauja.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9254
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt