Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KATINAS SU SKRYBĖLE (2003) 80 min.
The Cat in the Hat
Fantastinė nuotykių komedija visai šeimai
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 04 02
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Oficialus tinklapis

Pamenate žaliąjį pikčiurną Grinčą, bandžiusį pavogti Kalėdas? Į kino teatrus atkeliauja dar vienas ne mažiau keistas, pašėlęs ir ekstravagantiškas herojus – Katinas su skrybėle, kurį, kaip ir Grinčą, sugalvojo originalių knygelių vaikams autorius Theodoras Geiselis, viso pasaulio skaitytojams geriau pažįstamas Daktaro Seusso slapyvardžiu. 109 milijonus dolerių kainavęs, specialiaisiais efektais, grimu, fantastiškomis dekoracijomis ir tiesiog nežabota kūrėjų fantazija stulbinantis filmas „Katinas su skrybėle“ – puiki pramoga tiek jauniesiems, tiek ir suaugusiems žiūrovams.

Ši nuostabi istorija prasideda vieną KLAIKIAI nuobodų vakarą, kai Mama (ją vaidina gražuolė Johno Travoltos žmona Kelly Preston) palieka savo atžalas – išdykėlį Konradą ir nervingąją Salę – apsnūdusios, tačiau vis tiek labai akylos auklės priežiūrai, o pati išskuba į didelės kompanijos pobūvį. Vaikučiai, kurių ausyse dar skamba įsakmus mamos „Tik neapverskite namų aukštyn kojom“, pasirengę numirti iš nuobodulio, tačiau netikėtai juos aplanko visiškai nelauktas, keistas svečias – didžiulis katinas, pasidabinęs ryškia skrybėle. Štai tada viskas iš tiesų apsiverčia AUKŠTYN KOJOM! Trykštantis beprotiškiausiomis idėjomis, pašėlęs pokštininkas Katinas ir jo keistieji palydovai surengia vaikučiams tokį vakarėlį, kokio jie ilgai nepamirš. Katino linksmybes savo kailiu pajus ir piktasis kaimynas, kuris po šio beprotiško vakarėlio visiems laikams atsisakys savo klastingų planų užkariauti Mamos širdį ir išsiųsti vaikus į karo mokyklą.

Tačiau laikas bėga, o Katinas, panašu, nė neketina išeiti. Vakarėlis tampa visiškai nebekontroliuojamas. Kaip atsikratyti įkyraus linksmintojo, kol grįš Mama?

KAMILA  2004-08-22 13:22:10 

man iri nepatiko, ziauriai..nuobodus. kazko truksta :(


JUSTINA  2004-06-22 14:15:27 

Dar vienas komercinis filmas,kuriam nepadejo net Mike Myers.


MYTH  2004-05-24 13:47:30 

Nu kad nesamoniu nesamone, dar prsciau uz ostino pauerso filmus


HOMO  2004-04-19 11:52:16 

Nu filmas linksmas, bet tikrai nevaikams. Nes tokiu atveju ir Ostinas Powersas irgi vaiku filmas :). Maikas Maiersas juokauja taip, kad tik teveliai supras :)))


HOMO  2004-04-19 11:52:16 

Nu filmas linksmas, bet tikrai nevaikams. Nes tokiu atveju ir Ostinas Powersas irgi vaiku filmas :). Maikas Maiersas juokauja taip, kad tik teveliai supras :)))Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9561
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt