Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GYVATĖS AKYS (1998) 95 min.
Snake Eyes
Aštraus siužeto trileris
JAV
Kino platintojas: BDG Filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Baisaus štormo metu Atlantic City miesto didžiuliame sporto komplekse su kazino ir viešbučiais greitai prasidės sunkiausios svorio kategorijos boksininkų dvikova, kurias pasižiūrėti subėga beveik visos miesto įžymybės. Varžybomis labai susidomi ir korumpuotas miesto policininkas Rickas Santoro (Nicolas Cage), nevengiantis imti kyšius ir galvojantis, kad žmona ir vaikas net nežino, jog jis turi meilužę. Prie ringo Rickas susitinka seną vaikystės draugą Keviną Dunneą (Gary Sinise), kuris pakilo karjeros laiptais ir dirba JAV gynybos ministro apsaugoje.

Ilgai laukta dvikova prasideda, tačiau įvykiai ringe nepateisina susirinkusių žiūrovų lūkesčių. Čempionas Lincolnas Tyleris (Stan Shaw) netikėtai pradeda pralošinėti žymiai silpnesniam priešininkui ir galiausiai patiria nokdauną. Kevinas Dunneas pradeda stebėti keistą moterį raudonais drabužiais ir iškilia krūtine, kuri pakyla nuo savo vietos ir kažkur išeina. Netrukus aukšto valstybės pareigūno asmens sargybinis įtartinai nuseka paskui ją. Galbūt Kevinas įtarė nepažįstamosios kėslus, o galbūt susižavėjo patrauklia jos figūra?

Tuo metu ant gynybos ministro kelių netikėtai prisėda nežinia iš kur atsiradusi blondinė. Kas ji? Meilužė? Samdoma žudikė? Maža to, neplanuotai pradeda skambėti Ricko Santoro telefonas, tačiau niekas neatsiliepia. Po kelių akimirkų salėje nuaidi du šūviai. JAV gynybos ministras yra mirtinai sužeidžiamas, o jo palydovei kulka pataiko į ranką. Kas galėjo įvykdyti sąmokslą? Kur tuo metu buvo Kevinas Dunneas? Varžybas stebėjo net 14 tūkst. žmonių ir visi jie yra įtariamieji. Dabar Rickas Santoro imasi tirti šią painią bylą, norėdamas padėti geriausiam vaikystės draugui ir šiek tiek pataisyti savo reputaciją. Greitai jis išsiaiškina, kad ta keistoji dama, su kuria bendravo nužudytasis pareigūnas, yra visai ne blondinė, o trumpaplaukė Julia Costello (Carla Gugino), kuri žino (galbūt) visą teisybę.

"Gyvatės akys" - tai terminas, kuriuo galima būtų sąlyginai apibūdinti, visuomet mus stebinčių kamerų objektyvus. Būtent vaizdo technikos pagalba Rickas Santoro turi galimybę stebėti jam reikalingus žmones ir iš anksčiau užfiksuotų vaizdų išsiaiškinti sąmokslo priežastis.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6681
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt