Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ĮTARIAMASIS (2003) 106 min.
Out of Time
Kriminalinis veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 02 13
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kaip įrodyti, kad esi nekaltas, jei nėra jokio alibi, o visos aplinkybės susiklosto prieš tave...

Mattas Whitlockas yra nedidelio miestelio policijos galva. Jo žmona Alex yra žmogžudysčių skyriaus detektyvė, todėl skyryboms besiruošianti pora, nuolat susiduria darbo metu. Tačiau tai visiškai netrukdo karštam policininkui užmegzti audringą meilės romaną su mokyklos laikų gražuole Anna Harrison, kurios pavydus vyras Chrisas netrukus ima įtarinėti savo žmonelę. Anna serga vėžiu. Kai jos gydytojas pasako, jog liga progresuoja ir vienintelis būdas ją sustabdyti yra brangios eksperimentinės procedūros Šveicarijoje, Whitlockas neabejodamas pavagia didelę sumą pinigų, kuri jam patikėta saugoti kaip vienos bylos įrodymas, vien tam, kad mylima moteris galėtų vykti gydytis. Tačiau Annos namuose įvyksta sprogimas, jauna moteris ir jos vyras žūva. Visos aplinkybės susiklosto taip, kad pagrindiniu įtariamuoju tampa gerbiamas policijos bosas. Mattui tenka galvoti, kaip išvengti atsakomybės, nes jis kaltinamas ne tik vagyste, bet ir dviguba žmogžudyste. Tai nėra lengva, juolab, kad tyrimo imasi buvusi policininko žmona Alex, kuri nuolat lipa jam ant kulnų.

Mattas pakliūva į kitų jam paspęstus spąstus – jam teks aplenkti detektyvus, tiriančius bylą, ir laiką, didžiausią savo priešą.

“Įtariamasis” – tai filmas apie žmogų, eilinį pilietį, einantį į darbą, gyvenantį įprastą ir gana ramų gyvenimą, vieną dieną įmestą į protu nesuvokiamas aplinkybes. Juk gali rytą išeiti į darbą, sėsti į automobilį - avarija, nelaimingas atsitikimas ir...teismai, teismai, net kalėjimas. Gerai, jei sugebi išlipti sausas iš vandens. O jei ne?

“Moderniųjų laikų Hitchkoko filmas: įtemptas, paslaptingas, aštrus, stilingas.”

Y  2004-09-09 22:07:12 

kietas filmas, man patikoFilmo aprašymas aplankytas kartų: 7416
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt