Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
IR ČIA PRIĖJO POLI (2004) 90 min.
Along Came Polly
Romantinė komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 03 19
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

GYVENIMAS YRA RIZIKA. MEILĖ – TAIP PAT.

Žavioji Brad Pitt žmona, populiariojo televizijos serialo „Draugai“ žvaigždė Jennifer Aniston ir vienas ryškiausių šiuolaikinių Holivudo komikų Ben Stiller susitiko, ko gero, šauniausioje metų romantinėje komedijoje apie meilę ir kitokius rizikingus žaidimus.

Kad vyrai kilę iš Marso, o moterys iš Veneros – apie tai net knygose parašyta. Tačiau ar kada nors rimtai pagalvojote, kaip susiklostytų jūsų gyvenimas, jeigu vieną dieną sutiktumėte žmogų, kuris jums laaabai patinka, tačiau jo gyvenimo būdas, stilius ir pomėgiai taip skiriasi nuo jūsiškių, kad net graudu. Ar ryžtumėtės atsiduoti fortūnai ir išmėginti laimę?

Permainų nemėgstantis gyvybės draudimo agentas Rubenas patenkintas savo išvaizda, gyvenimu, darbu ir naujai iškepta žmona, kuri jį išduoda per pirmąją medaus mėnesio dieną. Poli – Rubeno vaikystės draugė, kurią paskutinį kartą jis matė 7 klasėje. Dabar ji – tatuiruota mergina - uraganas, tiesiog nepakenčianti pastovumo ir nuolat besivelianti į įvairiausias intrigas.

Taip kartais būna: viename vakarėlyje likimas netikėtai suveda du skirtingiausius pasaulyje žmones - Rubeną ir Poli. Poli atrodo tokia žavi, šauni ir linksma, kad atsargusis Rubenas neatsilaiko ir nusprendžia surizikuoti. Nuo tos akimirkos vyrukas mokosi šokti salsą, pratinasi prie aštraus maisto, kuris išbalansuoja visą virškinimo sistemą, bando draugauti su aklu naujosios draugės šešku ir pakliūva į begalę komiškų situacijų, iš kurių kelio atgal nebėra...

RYTIS  2004-03-18 15:05:43 

jo, geras filmas visai. Juokingas - tai jau tikrai :) Be to ir aktoriai tikri linksmuoliai. Jei norite atsipalaiduoti ir prisijuokti i vales - tuomet tinks. Jei esate zliumbikas ir gyvenimo pesimistas, gal ir neikite geriau....123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 15929
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt