Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DVIVEIDIS (1997) 139 min.
Face/Off
Trileris
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tai veiksmo filmų meistro John Woo psichologinis trileris su visais specialiaisiais garso ir vaizdo efektais.

Nepalaužiamas FTB agentas Sean Archer (John Travolta) vaidina detektyvą, persekiojantį psichopatą teroristą (Nicolas Cage). Pastarasis kaltas dėl detektyvo sūnaus mirties. Cage pagaunamas ir komos būsenoje patenka į ligoninę. Bet prieš tai jis papasakoja Travoltai apie San Franciske paslėptą biologinę bombą.

Vyriausybės pareigūnas prašo Travoltos veikti apsimetus Cage'u. Panaudojus pažangiausią medicininę technologiją, Travolta ir Cage'as susikeičia veidais, kad pašalintų bombą. Tuo metu Cage'as atsibunda iš komos ir pabėga iš ligoninės apsimesdamas Travoltos asmeniu. Jis išima iš bombos detonatorių, tampa didvyriu ir mylisi su Travoltos žmona.

Tikrasis Travolta (iki šiol atrodantis kaip Cage'as) gaudo Cage'ą, kad atgautų savo gyvenimą.

JOOO...  2008-06-09 23:33:44 

geras aprašymas :D:D:D:D:DD


=/  2005-09-09 22:09:39 

Nepalaužiamas FTB agentas Sean Archer (John Travolta) vaidina detektyvą, persekiojantį psichopatą teroristą (Nicolas Cage). Pastarasis kaltas dėl detektyvo sūnaus mirties. Cage pagaunamas ir komos būsenoje patenka į ligoninę. Bet prieš tai jis papasakoja Travoltai apie San Franciske paslėptą biologinę bombą. Vyriausybės pareigūnas prašo Travoltos veikti apsimetus Cage'u. Panaudojus pažangiausią medicininę technologiją, Travolta ir Cage'as susikeičia veidais, kad pašalintų bombą. Tuo metu Cage'as atsibunda iš komos ir pabėga iš ligoninės apsimesdamas Travoltos asmeniu. Jis išima iš bombos detonatorių, tampa didvyriu ir mylisi su Travoltos žmona. Tikrasis Travolta (iki šiol atrodantis kaip Cage'as) gaudo Cage'ą, kad atgautų savo gyvenimą?????????????????????????? Kas cai per visiskas sudas, jezau ...nesu maciusi labiau filmo neatitinkancio aprasymo ir isvis nesu maciusi kvailesnio aprasymo......


BUGAS  2003-05-07 23:25:16 

Filmas patiko, bet tokio filmo aprasymo seniai neskaiciau. Net nejuokinka darosi, toki paskaicius.


AMUR  2002-07-20 13:00:55 

Geras rezisierius,geri aktoriai ir tikrai geras filmas.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7237
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt