Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PASLAPTINGAS LANGAS (2004) 102 min.
Secret window
Psichologinis trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 04 30
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kai kurių langų geriau niekuomet neatidaryti…

Talentingas rašytojas Mortas Rainey (akt. Johnny Depp) gyvena atsiskyrėlišką gyvenimą, kažkur toli miške esančiame name. Tokiu neįprastu būdu jis mėgina pabėgti nuo neištikimos žmonos Amy (akt. Maria Bello), apgalvoti visiškai nevykusį gyvenimą, morališkai pasiruošti bręstančioms skyryboms ir galbūt sukurti naują knygą. Vienintelis rašytojo draugas ir pašnekovas - jo šuo Čiko.

Tačiau vieną ramią dieną nelaimingo rašytojo ramybę sudrumsčia grėsmingai nusiteikęs nepažįstamasis iš Alabamos. Johnu Shooteriu prisistatęs keistuolis (akt. John Turturro) apkaltina Mortą, neva šis nuplagijavo jo niekam nežinomą trumpą apysaką "Paslaptingas langas" savo romanui, kuris buvo išleistas dideliu tiražu ir sėkmingai parduodamas.

Rašytojas tik pasijuokia iš absurdiško kaltinimo plagiatu, tačiau jis negalėjo net įsivaizduoti, kad atsikratyti agresyviuoju Shooteriu bus ne taip lengva. Negana to, nekviestas svečias teigia, jog Mortas neva nuplagijuotoje novelėje "Paslaptingas langas" pakeitė pabaigą ir taip sugadino visą Johno kūrinį.

Grėsmingai nusiteikęs atvykėlis pateikia reikalavimą - Mortas turi prisipažinti pavogęs Shooterio novelę, ją perrašyti iš naujo, ir šį kartą palikti orginalią Shooterio pabaigą. Kaip įrodymą, kad jis nejuokauja atvykėlis nudobia vienintelį Morto draugą - jo šunį Čiko.

Nenorėdamas daugiau rizikuoti, Mortas ryžtasi priimti Shooterio pasiūlytas žaidimo taisykles. Nuo visuomenės atsiskyręs vyriškis paslapčia tikisi per nustatytą terminą surasti akivaizdžių įrodymų, kad jo romanas "Paslaptingas langas" buvo užbaigtas žymiai anksčiau, nei dienos šviesą išvydo paslaptingojo keistuolio rankraštis.

Rašytojas Mortas desperatiškai nori išsiaiškinti tikrąją jo gyvenimą terorizuojančio psichopato asmenybę, todėl kreipiasi pagalbos į privatų detektyvą Keną Karschą (akt. Charles Dutton).

Laiko vis mažėja, rasti originalios savo romano versijos niekaip nepavyksta, o dar kažkas padega žmonos Amy ir jos naujo meilužio Tedo (akt. Timothy Hutton) namą Niujorke…

Ko iš tiesų siekia šantažuotojas su skrybėle? Kaip su juo yra susijęs Morto šeimyninę laimę sugriovęs donžuanas Tedas? Kokį vaidmenį šioje keistoje istorijoje atlieka jo žmona? Koks gi žmogus slepiasi po Shooterio slapyvardžiu?

DORADO  2004-09-05 00:15:53 

Tiesa pasakius, tikejaus shlamshto, nes labai mazai Kingo kuriniu perteikti gyvai. Paminesiu tik "Svitejima", visa kita yra amerikietishki greitukai, taciau shis filmas yra tikrai kaustantis, o tiem kuriem pabaiga nepatiko, galiu pasakyt, kad jau toks jau tas S.Kingo stilius, tiesa, kas skaite apsakyma, tam sunkiau isijaust:) Kita vertus, galejau stebeti Pagrindinio Veikejo ir jo blogojo AS susidurimus is kitos pozicijos


GIEDRIUS  2004-07-06 17:32:55 

Siuzetas lengvai nuspejamas ir kazkur jau matytas.Ir jei ne Johny Deppas butu visiskas slamstas


ABELIS  2004-07-01 00:06:56 

Krc... Filmas neblogas, reishkias man patiko :) Nu ka ash dar galiu pasakyti... Sheip manau, kad tiem, kurie tik pasijuokt i kina ateina jis tikrai nepatiks, o tie, kurie dar ir masto kazhka bus suzhaveti ;)


IGNASS  2004-06-26 00:16:17 

filmo ideja jau panaudota maziausiai dwiejuose zymesniuose filmuose. o be idejos filme nieko nera . wiska wos wos praskaidrina juokingi intarpai. sis filmas gali patikt mazai filmu maciusiems zmonems.


VAIDAS  2004-06-07 00:08:38 

Ką tik pažiūrėjau filmą. Liuks. Gera vaidyba, įdomus siužetas, nenuspėjama pabaiga ir tas nepakartojamas pojūtis, kai baigęs žiūrėti filmą dar gerą pusvalandį galvoji apie jį. :)


ROLANDAS  2004-06-06 23:20:59 

Gaidys tikras... nuvalkiota ideja apie nukvaisusius rasytojus....


HOMO  2004-05-27 21:46:30 

Taip ir yra, bisus filmus perziurejau ir ziurejau sita. Ka filmas neblogas. Stivenas Kingas man visada patiko, o vait vaidyba neypatinga. Todel 4


HOMO  2004-05-27 21:46:30 

Taip ir yra, bisus filmus perziurejau ir ziurejau sita. Ka filmas neblogas. Stivenas Kingas man visada patiko, o vait vaidyba neypatinga. Todel 4


SHOCATA  2004-05-22 20:01:34 

man labai patiko. tikrai labai netiketa pabaiga (beje kitoks ar kaip tu ten filmas taip ir baigesi :D~ )... reikejo gerai pamastyti, bet siaip supratau filma... tikrai labai patiko. gera aktoriu vaidyba.. zodziu vertinu visais 5 balais... :)


MEGE  2004-05-16 18:15:48 

niuz nzn man sitas filmas paliko siokiu tokiu klausymu ..tai ar Johny isprotejo ? kodel jo nesueme,apsurdas...seijp filmas neblogas ;)123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12437
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt