Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DŽANIS IR DŽONAS (2003) 105 min.
Janis et John
Komedija
Ispanija, Prancūzija
Kalba:  prancūzų
Premjera Lietuvoje: 2004 04 30
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Muzikinė komedija "Džanis ir Džonas" - paskutinis Vilniuje tragiškai žuvusios aktorės
Marie Trintignant filmas.

Apsukrusis draudimo bendrovės agentas Pablo (akt. Sergi Lopez) buvo sugalvojęs pelningą aferą - išsirinkęs klientą senuką Kanoną (akt. Jean-Louis Trintignant) ir įsitikinęs, kad jis važinės ramiai, tiesiog neapdraudė jo automobilio, o visas įmokas tyliai pasisavindavo sau.

Vieną dieną Pablo ištinka šokas, kai jo kabinete apsilankęs senukas praneša, kad naktį sudaužė savo automobilį. Dabar gi draudimo agentui reikia išsisukti iš padėties ir kuo greičiau surasti pinigų, kad galėtų išmokėti nukentėjusiam priklausančią sumą.

Atsidūręs aklavietėje, Pablo prisimena savo pusbrolio Leono (akt. Christopher Lambert) pasakojimą, kaip jis viename Paryžiaus tualete neva buvo susitikęs su labai dievinamais Janis Joplin ir Johnu Lennonu, kurie pažadėjo būtinai sugrįžti.

Pablo nusprendžia "prikelti" šiuos dainininkus iš numirusiųjų ir paprašyti, kad jie nueitų pas Leoną ir išsireikalautų savo "honorarą". Apsukrusis draudimo bendrovės agentas įkalbina žmoną Bridžitą (akt. Marie Trintignant) suvaidinti Janis Joplin, o nepriklausomą ir visų pamirštą aktorių Volterį Kingkeitą pasamdo Johno Lennono vaidmeniui.

Iš pradžių, viskas klostosi puikiai. Pasimetęs Leonas nė kiek neįtaria apgaulės ir draugiškai priima netikėtus svečius. Tačiau problemos prasideda, kai Bridžita ir Volteris pernelyg įsijaučia į savo roko žvaigždžių vaidmenis. Jie niekur neskuba, dažnai lankosi pas savo gerbėją ir net ruošiasi įrašyti naują bendrą dainą.

Tuo tarpu vargšeliui Pablo verkiant reikia pinigų, nes pernelyg dažnai į jo kabinetą užsukantis ponas Kanonas pradeda galvoti apie šiek tiek kitokius darudimo išmokos atgavimo metodus…

* * *

Muzikinė komedija "Džanis ir Džonas" laikoma Vilniuje tragiškai žuvusios aktorės Marie Trintignant paskutiniu vaidybiniu filmu, kurį drauge kūrė jai artimi žmonės. Filmo režisierius Samuel Benchetrit – jos vyras ir dviejų jauniausių vaikų tėvas. Reikšmingą vaidmenį atliekantis Francois Cluzet taip pat turėjo meilės ryšių su Marie Trintignant ir jiems gimė sūnus Paulas. O šmaikščiame antro plano vaidmenyje pasirodo garsusis aktorės tėvas Jean-Louis Trintignant.

Paskutinis M.Trintignant filmas "Džanis ir Džonas"


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5340
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt