Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
APOLO 13 (1995) 140 min.
Apollo 13
Drama
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tom Hanks, Bill Paxton ir Kevin Bacon vaidina tikrais įvykiais paremtoje istorijoje apie amerikiečius astronautus, 1970-ųjų balandį įstrigusius kosmose, pakeliui į Mėnulį.

"Apolono 13" ekipažas atsidūrė beviltiškoje padėtyje, kai pakeliui į Mėnulį sprogo deguonies balionas. Trys astronautai - Džimas Lovelas, Fredas Heisas ir Džekas Svigertas galėjo amžiams likti kosmose - uždusti be deguonies, nusinuodyti kenksmingomis dujomis arba sušalti.

Tačiau jie sugebėjo grįžti namo, tiksliai apskaičiavę ir atlikę nusileidimą. Filme atkurta net menkiausia šių dramatiškų įvykių detalė. Vienas scenarijaus autorių - buvęs astronautas Elas Reinartas, pagarsėjęs savo dokumentiniu filmu apie skrydžius į kosmosą.

D.J.MUSĖ  2005-05-21 15:50:37 

Gan idomus filmas. Na jis nera tox pilnas veiksmo, taciau gan idomu paziureti. Vietomis nuobodus ir truksta ivykiu, bet kokie cia ivykiai, kosmose. Istiesu, paprastam mirtingajam, labai sunku bus ziureti si filma, taciau labai gelbsti geru aktoriu sudetis, žinai kad jie retai kada apvilia ir žiūri toliau. Ramus ir beveik niekuom nesiskiriantis filmas nuo dframos pačioje pradžioje. Pamažu ir meistriškai pereina i "veiksmo drama". Keistas apibudinimas,, bet butent taip ji ir reiketu apibudinti. Veiksmo nera daug, taciau kaip dramai, tai jis per aštrus ir smarkus. Gan meistriškai ir tuo pačiu nuobodžiai parodita kosmonautu buitis. Pamažu net įsijauti į filmo personažų nuotaika ir pergyvenimus. Čia jug kosmosas, ribojama erdve, oras, šiluma ir net medžiagos, iš kurių žemėje vieno serialo veikėjas galetu sukurti super galinga prietaisą ir nuskristi ne tik i menuli, bet ir grižti iš jo. Siuličiau žiurėti tik tiems, kas neužmiega žiurėdamas ramius filmus, nes kitaip tikrai nepatiks :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5077
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt