Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PAKVAIŠĘ DĖL MERĖS (1998) 118 min.
There's Something About Mary
Geriausia 1998-ųjų komedija apie meilę ir seksą
JAV
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pirmasis kąsnelis visuomet būna ypatingas…
Aš trokštu, kad tai įvyktų nepaprastai – tinkamu laiku, tinkamoje vietoje…
Juk tai ne kosminio laivo paleidimas. Po galais, tai SEKSAS!”

Jie pamišę labiau už tuos, kurie buvo pakvaišę dėl Merės… Jų seksualinės užuominos dar aštresnės, nei Byvio ir Tešlagalvio. Kas juos sieja? Jie visi bet kokia kaina nori paragauti skaniausio pyrago. Ir tučtuojau!

Keturi vaikinai, baigiantys vidurinę mokyklą, turi vieną bendrą tikslą: Džimas (Jason Biggs), Kevinas (Thomas Ian Nicholas), Finčas (Eddie Kaye Thomas) ir Ozas (Chris Klein) beprotiškai trokšta prarasti nekaltybę. Giliausiu jų įsitikinimu, tai labai svarbu padaryti dar prieš studijas koledže. Blogiausia, kad tik vienas iš keturių vaikinų turi rimtą draugę, tačiau ir ši vis dar abejoja, ar yra pasiryžusi tikram seksui. Todėl išleistuvių vakarėlis – paskutinė galimybė vyrukams nekaltybę prarasti visiems kartu. Kad entuziazmas pasiekti užsibrėžtą tikslą neišblėstų, Džimas, Kevinas, Finčas ir Ozas susitaria “palenktyniauti”, kuriam pavyks pirmajam įvilioti į lovą kokią nors mokyklos gražuolę. Kurį vaikiną lydės sėkmė, kuris taps tuo laiminguoju – pirmuoju, praradusiu nekaltybę?

“Amerikietiškas pyragas” – viena linksmiausių praėjusių metų jaunimo komedijų, pilna šokiruojančių seksualinių užuominų ir aštraus sąmojo.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8106
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt