Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VESTUVIŲ DAINININKAS (1998) 96 min.
The Wedding Singer
Romantinė komedija
JAV
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Vestuvių dainininkas Robis (Adam Sandler) - tikras pobūvių profesionalas, populiariausias žmogus besismaginančių rate. Tačiau vieną dieną viskas pasikeičia.

Paliktas prie altoriaus, jis slankioja lyg šešėlis. Puikiai sugeba sugadinti bet kokią šventę... Laimei Džulija (Drew Barrymore) padeda jam sugrįžti į svaiginantį gyvenimo sukūrį.

1985 m. Robis Hartas - puikus vestuvių muzikantas, svajojantis tapti ne ką prastesniu dainų autoriumi. Bet gyvenimo kasdienybės priverstas, jis koncertuoja su savo grupe. Vienos pertraukos metu jis sutinka nuostabią padavėją Džuliją, dirbančią pirmą dieną. Artimiau susipažinę, randa daug panašių įvykių vienas kito gyvenime.

Robis tetrokšta vieno: užsidaryti miegamajame ir paskęsti savo skausme. Jo geriausias draugas Semis (Allen Covert) galų gale įtikina jį sugrįžti į darbą.

Kiekviena pora savo vestuvių dieną įsivaizduoja kaip pačią įsimintiniausią bei nuostabiausią šventę savo gyvenime. Robis tapo pačiu blogiausiu dainininku visame pasaulyje. Jis piktai šnairuoja į laimingąją porą, įžeidinėja svečius, susimuša su nuotakos tėvu. Susigadinęs sau gyvenimą bei karjerą, jis nusprendžia ieškoti garbingesnio darbo.

Artėjant Džulijos vestuvių dienai, nesulaukusi pagalbos iš savo jaunikio, ji kreipiasi į savo geriausius draugus Holi (Christine Taylor) ir Robį. Pasirodo, kad Robis - šaunus vestuvių organizatorius. Repetuojant paskutines vestuvinės ceremonijos akimirkas, Holi prikalbina Robį pabučiuoti Džuliją.

Jų lūpoms susijungus...Robis ima regzti planą, kaip įtikinti Džuliją, jog jos jaunikis Glenas (Matthew Glave) yra didžiausia jos klaida.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6165
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt