Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TAMSOS MIESTAS (1998) 101 min.
Dark City
Futuristinis trileris
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Sveiki atvykę į pasaulį, kuriame tikrovė tėra iliuzija...

Jie pastatė miestą, kad pamatytų kas verčia mus funkcionuoti. Paskutinę naktį vienas iš mūsų dingo...

Alex’ui Proyas pavyksta sukurti unikalų stilių fantastiniame filme apie žmogų, kuris suvokia, jog jo atsiminimai bei tikrovė yra dirbtini.

Džonas Mardokas (R. Sewell) atsibunda vienas keistame viešbutyje ir sužino, kad yra paieškomas dėl daugėlio įvykdytų kraupių žmogžudysčių. Didžiausia problema tame, jog jis nepamena ar įvykdė šiuos nusikaltimus ar ne. Didesnė dalis jo prisiminimų visiškai išnyko ir tai privertė jį kažkurį momentą patikėti, kad jis išprotėjo.

Detektyvo Bumstedo (W. Hurt) įtikintas, Mardokas stengiasi įminti savo supainiotos tapatybės mįslę. Besiaiškindamas šią paslaptį, jis aptinka požeminį pasaulį, valdomą grupės grėsmingų ateivių. Šie panašūs į šešėlius gyviai sugeba sustabdyti laiką, keisti tikrovę bei aplinką. Evoliucinės anomalijos dėka Mardokas taip pat apdovanojamas šia stebuklinga galia, o be to jis vienintelis, kurio minčių ateiviai kontroliuoti negali. Ir už tai jis turi būti sunaikintas.

Padedant paslaptingajam daktarui Šreberiui (K. Sutherland), Mardokui palengva ryškėja praeities vaizdai: karti vaikystė, meilė žmonai Emai (J. Connelly) bei įvykdytų žmogžudysčių aplinkybės...

MONIKA  2002-11-27 19:40:45 

Man labai patinka Rufus Sewell, o ir sis filmas irgi neblogas.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4594
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt