Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TROJA (2004) 163 min.
Troy
Epinė veiksmo drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 05 14
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Didingas filmas, kuris nukels i 1193 metus prieš Kristų. Ištisus šimtmečius vyrai sukeldavo karus. Vieni dėl valdžios ir įtakos, kiti – dėl šlovės ir garbės, kai kurie – dėl meilės... Garsiosios TROJOS apsuptis truko net 10 metų.

Senovės Graikijoje dviejų legendinių mylimųjų – Pario, Trojos princo, ir Elenos, Spartos karalienės, - aistra įplieskia karą, kuris sužlugdė civilizaciją. Kai Paris pagrobia Eleną iš jos vyro karaliaus Menelajo, kyla milžiniškas konfliktas. Konfliktas su Menelajumi reiškia konfliktą su Agamemnonu, galingu Mikėnų valdovu, kuris netrukus ima vienyti graikų karius žygiui į Troją tam, kad sugrąžintų Eleną ir apgintų suterštą brolio garbę. Nors iš tiesų tai tėra gudri priedanga Agamemnono asmeniniams tikslams pasiekti: nugalėjęs Troją, jis taptų vieninteliu didžiosios imperijos karaliumi. Milžiniška siena apsupta Troja, valdoma Karaliaus Priamo ir ginama princo Hektoro, buvo vienintelė likusi citadelė, kurios negalėjo pralaužti dar nei viena armija. Miestiečiai tikėjosi, kad ir šį kartą jie sugebės apginti miestą. Garsiausias visų laikų karys – Achilas – nugalės Troją arba gėdingai pralaimės. Arogantiškas, maištingas ir nenugalimas Achilas yra ištikimas tik pats sau ir jam tėra svarbi tik asmeninė šlovė, todėl jis nutaria pulti Troją po Agamemnono vėliava. Pulti ir nugalėti. Tačiau netikėta meilė visiškai pakeičia Achilo likimą...

Susigrums du pasauliai. Dėl šlovės ir gerbės. Tūkstančiai kris kovoje. Tauta ir civilizacija bus nušluota nuo žemės paviršiaus. Viskas – dėl meilės...

Stulbinančios kovų scenos, tobula Brado Pitto vaidyba, gerai žinoma ir puikiai papasakota istorija, efektingos masinės scenos, nepakartajoma scenografija – viskas susilieja į nepamirštamą reginį.

SWUSY  2004-07-06 10:03:24 

geras ir grazhus filmas. ispudingas savo scenografija-kostiumais. dar man patiko kaip parinkti aktoriai-trojos princai labai panashus- tikri broliai-stebetinas panashumas. na bradas tai ir liko bradas - o ne achilas-per dazhnai jau jis ekrane-


MILDA  2004-07-02 21:37:05 

aaaaaaaaaaa!!!!!!! Bradas ten toks grazus!!!!!!!!!! Ir Orlando irgi!!!!!! Nerealiai fainas filmas,,,tik kad labai gaila Achilo buvo.... Isterija...Istinusios akys.... Bet TROJA yra nerealus filmas...:)))))


NUSIVYLES  2004-07-02 17:14:11 

...Filmas holivudiskas, laikosi vien ant efektu, nezinau ka jus jame izvelget ispudingo, kokybiska stampofke ir tiek...


GIEDRE VAD.  2004-06-30 19:44:24 

Cool filmukas. Brad Pitt jame atrode nuostabiai. Filme labai gerai pateikti kostiumai,vaizdai. Jie pagal literatura labai atitinka ta laikmeti. Manau ,kad tokio pobudzio filmu galetu buti ir daugiau. Ir, kad juose vaidintu pagrindiniai aktoriai taip kaip siame.


ZINOVE  2004-06-29 17:00:27 

Filmas tiesiog nerealus! Nieko, absoliuciai nieko blogo negalima apie ji pasakyti..tiesiog truksta zodziu kaip ji isgirti. Visos scenos be galo tikroviskos. O aktoriai labai gerai atrinkti. is pradziu ji ziurejau vien del Orlando Bloom`o taciau tikrai isitikinau, kad verta ji ziureti ne vien del jo. tikrai siulau visiems si filma paziureti, nes jis tikrai nuostabus!!!


MIGLE  2004-06-21 17:55:06 

niu tikraj labaj nerealus filmas.. tiesiog ispudingas!! :) tikrai labai primena glafdiatoriiu tik gajla kad tokia liudna p[radzia.. bet ziurekit nepasigajlesit!!:)


GABRIELE  2004-06-21 14:29:08 

Is tiesu mano ivertinimas 6 zvaigzdutes:)) Paziureti si filma norejau, nes mane suzavejo Orlando Bloom is "Ziedu Valdovo", bet "Trojoje" pamaciau ne tik O.Bloom'a, bet ir B.Pitt'o, E.Ban'o vaidyba, be to - puiku giliai sujaudinusi filma ir nuostabia, graudzia ir stebuklinga istorija apie kersta, meile ir kara, manau, kad izvelgiau kur kas giliau nei tik musio scenas ar meiles fona! Mane sis filmas taip uzbure, kad suradusi "Iliada" tuctuojau perskaiciau! Tai nuostabu!


  2004-06-21 10:43:15 

apie filmą nieko, absoliučiai nieko blogo negaliu pasakyti. jis nerealus. labai pakylėja. toks didingas. kažkuo primena "Gladiatorių" ir "Lord of the Rings". tikrai, filmas puikus, verta pamatyti.


BUSTED  2004-06-19 18:02:52 

Fuh... vienas geriausiu mano matytu filmu, o ju buvo tikrai daug.. tai filmas kuri lyginu su gladiatoriumi... ispudingos masines scenos, labai geras scenarijus, aktoriu vaidyba... uz bilieta sumokejau 16lt ir visiskai nesigailejau.. sumokeciau 3kartus daugiau kad dar karta ji pamatyciau...:) nerealus filmas...


UR-QUAN  2004-06-19 16:23:43 

Neblogas filmas. Ish tikro verta pamatyt, ir geriausiai aisku, kine. Jei ziuresit kompe tokio ispudzio nepaliks. Pvz, kad ir tie ugnies kamuoliai.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 44185
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt