Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VAN HELSINGAS (2004) 145 min.
Van Helsing
Fantastinis trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 05 07
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

XIX amžius. Karpatų kalnų apsuptyje glūdi mitinė ir paslaptinga Transilvanijos žemė, kuri per amžius garsėjo keistais ir nepaaiškinamais įvykiais. Kiekvienas saulėlydis vietinių kaimelių gyventojams simbolizuoja naujo košmaro pradžią.

Turtingas ir įtakingas grafas Drakula (akt. Richard Roxburgh) nusprendžia atnaujinti niekaip nesibaigiantį karą. Kraugerys vampyras trokšta visiškai išnaikinti žmones, dabartinį pasaulį paversti Tamsos karalyste ir tapti vieninteliu valdovu. Siekti klastingų tikslų jam padeda trys beprotiškai pavydžios, amžinai jaunos, kraujo ištroškusios žmonos Verona (akt. Elena Anaya), Aleera (akt. Silvia Colloca) ir Maria (akt. Josie Maran). Lemtingai dvikovai kaip niekad rimtai besiruošiantis grafas Drakula nepagaili pinigų monstro Frankenšteino (akt. Shuler Hensley) prikėlimui.

Klastingas planas įsiutina Katalikų bažnyčios vadovus, todėl jie kreipiasi pagalbos į velnio apsėstų sielų medžiotoją Abrahamą Van Helsingą (akt. Hugh Jackman). Van Helsingas yra tobulai įvaldęs kovos menus, apsiginklavęs net 25 originaliais siaubūnus naikinančiais intrumentais, todėl su ištikimu draugu Karlu (akt. David Wenham) išvyksta į Transilvaniją.

Sudėtingose operacijose užsigrūdinęs karys Abrahamas Van Helsingas visuomet dirba vienas ir niekas gerai šio vienišiaus nepažįsta. Visame pasaulyje apie jį sklando ne pačios geriausios kalbos, o tikrų aplinkybių dažniausiai nežinantys žmonės jį laiko tiesiog šaltakraujišku žudiku.

Taip pat vieniša princesė Ana (akt. Kate Beckinsale), jau senokai trokšta atkeršyti Drakulai už savo artimuosius. Dėl grafo Drakulos užkeikimo geraširdis merginos brolis Velkanas (akt. Will Kemp) per kiekvieną mėnulio pilnatį pavirsta Vilkolakiu ir savanoriškai pereina į blogio pusę. Jeigu jai nepavyks nugalėti kraugerio vampyro - Anos šeimos nariai bus pasmerkti likti Pragare.

Bebaimė čigonaitė yra įsitikinusi, kad be papildomos pagalbos Abrahamas Van Helsingas nesugebės įveikti grafo Drakulos ir jam tarnaujančių monstrų kariaunos. Ji pasisiūlo tapti vienišiaus sąjungininke...

IEVA  2006-06-29 21:48:26 

Cia yra klaida. Aleerą vaidino Elena Anaya, Verone Silvia Colloca, o MArishka (ne Marija) vaidino JOsie maran. Jei norit isitikinti, iveskite per google Elena anaya ven helsing ir bus aleera . Be to verona juodaplauke kaip ,o aktore taip pat. Siaip lb fainas. kuo daugiau ziuriu,tuo geresnis


ALISA  2005-10-05 16:31:12 

geras geras geras filmas:):):)man patiko hugh jackman vaidyba....be to jis labai grazus;)


NEMIGA  2005-06-11 16:23:19 

Geriausias mano matytas filmas. Tiek siaubo tik veiksmo.


ZINOVE  2005-05-31 17:52:13 

Be galo saunus filmas.. :) Tikrai paliekantis gera ispudi. Kiekviena akimirka lauki, kas bus toliau. Taip pat filmo paaiga, nei pats filmas nera banalus. Tikrai vertas demesio.. ;)


BASICA  2005-05-29 15:49:34 

Yra daugybe filmu apie vampyrus, taciau manau tai pats geriausias is ju. Jis ziurova pritraukia tiesiog prie ekrano ir nepaleidzia kol nesibaigia, nors filmas tarodo ir nesibaigia tuo. Man atrodo, kad sulauksim ir tesinio, kurio tikrai lauks daugelis. O gal ir ne. Bet butu saunu ir antra dalis. O tie kurie kritikuoja ji, tai patys tegul sukuria geresni uz sita, jei jau tokie profai! Manau net multiplikacinio filmo ir tai nesukurtu, o dedasi tikrais zinovais! :DDDD


LP_GIRL  2004-08-15 18:37:47 

pritariu IGNASS, man VH irgi yra wienas geriausiu wejxmo filmu... na, maciau sita filma kino teatre, man jis nerealiaij patiko, tajgi parsisiunciau sita filma... todel maciau ji tikraj labaj dawg kartu, bet kiekwiena karta ziurint ji, atrandu wis kazka nawjo... beje, kazkas cia priekajstauja del scenarijaws... taj galiu tik pasakyti kad sitas filmas nera originali Van Helsing'o wersija... Van Helsing'o istorija jaw liabaj sena... tajgi scenarijus ir sito filmo panasus y originalios wersijos Van Helsing'o...:P


HUMAN  2004-08-07 21:46:37 

Filmas nepaliko gero ispudzio tiesa sakant nepaliko jokio ispudzio tokio "kiauro" filmo dar reiktu paieskoti.Scenarijus banalus ale tema Dracula nori uzvaldyti pasauli:)Originalumo stoka priveda iki tokiu banaliu scenu kad net nejuokinga.Net spec.efektai nepadeda nuobodu ir daugiau cia nieko nebepridursi.


IGNASS  2004-07-07 01:01:30 

jau labai senai maciau toki gera fantastini filma sia tema. su ziedu valdovu sis filmas tikrai nieko bendra neturi ir jis man paliko kur kas didesni ispudi nei ziedu waldovas (ziedu waldove tai juokingu scenu yra ir jausmingu o cia to nera tik lyg knygoj nori suzinot kas bus toliau). o drakula tai kietai atrodo. panasus biski i ta ( pamirsau warda ) is lexx.


AS  2004-07-02 14:41:53 

Liux,jei nori pamatyt sauniu efektu, tai nuveik. Tikrai jau geriau si filma pamatyt, nei koki "hari poteri..."


EMA JUTSON  2004-07-02 13:20:25 

filma galiu apibudinti vienu zodziu Sudas ir taip per gerai...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 26209
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt