Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VAN HELSINGAS (2004) 145 min.
Van Helsing
Fantastinis trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 05 07
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

XIX amžius. Karpatų kalnų apsuptyje glūdi mitinė ir paslaptinga Transilvanijos žemė, kuri per amžius garsėjo keistais ir nepaaiškinamais įvykiais. Kiekvienas saulėlydis vietinių kaimelių gyventojams simbolizuoja naujo košmaro pradžią.

Turtingas ir įtakingas grafas Drakula (akt. Richard Roxburgh) nusprendžia atnaujinti niekaip nesibaigiantį karą. Kraugerys vampyras trokšta visiškai išnaikinti žmones, dabartinį pasaulį paversti Tamsos karalyste ir tapti vieninteliu valdovu. Siekti klastingų tikslų jam padeda trys beprotiškai pavydžios, amžinai jaunos, kraujo ištroškusios žmonos Verona (akt. Elena Anaya), Aleera (akt. Silvia Colloca) ir Maria (akt. Josie Maran). Lemtingai dvikovai kaip niekad rimtai besiruošiantis grafas Drakula nepagaili pinigų monstro Frankenšteino (akt. Shuler Hensley) prikėlimui.

Klastingas planas įsiutina Katalikų bažnyčios vadovus, todėl jie kreipiasi pagalbos į velnio apsėstų sielų medžiotoją Abrahamą Van Helsingą (akt. Hugh Jackman). Van Helsingas yra tobulai įvaldęs kovos menus, apsiginklavęs net 25 originaliais siaubūnus naikinančiais intrumentais, todėl su ištikimu draugu Karlu (akt. David Wenham) išvyksta į Transilvaniją.

Sudėtingose operacijose užsigrūdinęs karys Abrahamas Van Helsingas visuomet dirba vienas ir niekas gerai šio vienišiaus nepažįsta. Visame pasaulyje apie jį sklando ne pačios geriausios kalbos, o tikrų aplinkybių dažniausiai nežinantys žmonės jį laiko tiesiog šaltakraujišku žudiku.

Taip pat vieniša princesė Ana (akt. Kate Beckinsale), jau senokai trokšta atkeršyti Drakulai už savo artimuosius. Dėl grafo Drakulos užkeikimo geraširdis merginos brolis Velkanas (akt. Will Kemp) per kiekvieną mėnulio pilnatį pavirsta Vilkolakiu ir savanoriškai pereina į blogio pusę. Jeigu jai nepavyks nugalėti kraugerio vampyro - Anos šeimos nariai bus pasmerkti likti Pragare.

Bebaimė čigonaitė yra įsitikinusi, kad be papildomos pagalbos Abrahamas Van Helsingas nesugebės įveikti grafo Drakulos ir jam tarnaujančių monstrų kariaunos. Ji pasisiūlo tapti vienišiaus sąjungininke...

VYCKA  2004-06-24 16:00:01 

Apskritai nesuprantu kodel spresta ikelti toki scenariju i kino ekrana: man regis vampyru ir i juos panashiu monstru tema yra jau kaip reikiant ishsemta.


KUMPIS  2004-06-20 17:43:57 

Jei butu mano valia, sitas filmas niekada nebutu pasiekes placiuju ekranu. Tai gaidiskiausias filmas, kuri kada nors maciau. Negi jus nesuprantate, kad spec. efektais negalima atpirkti prastos aktoriu vaidybos ir siuzeto nebuvimo. Kas gali buti blogiau, kai megina vaizduoti susigedusi vilkolaki. Snukio israiska kaip sunio, kuriam seimininkas sako: "Sa, brisiau, sa... Negeras suo... lisk i buda... nu zodziu - labai blogai.... neikit niekas net jeigu pakvietima turit...


:D  2004-06-20 14:11:00 

Tik nesvaikit sitas filmas neturi nieko bendra ir nieko panasaus su ziedu valdovu gal kazkas panasaus i ekstraordinaliu dzentelmenu lyga, bet tikraij ne i ziedu valdova. Nematau nieko kas butu panasu.


  2004-06-14 13:42:34 

Nemačiau, bet jaučiu kad bus geras.


TOMAS  2004-06-14 11:37:30 

tikrai nesusizavejau siuo filmu. mintis gal ir nauja, bet kazkokios intrigos nesulaukiau. tai galbut pasaka, kuri patiktu Ziedu valdovo megejams, bet jam tikrai ne is tolo neprilygs. Efektai kaip efektai, bet vis tiek kazkoks silpnas filmas. Tik aktore labai grazi, labai. jai tai skiriu 5 balus :)


GEDAS  2004-06-04 18:10:13 

''Caribu juros piratai'' nesulyginami su siuo sedevru.Tik pabaigoje nesupratau kur tas FRANKENSTEINAS nuplauke ?Gal i sauletas SEISELIU salas..GALBUT. Butinai paziuresiu antra karta.


MAKSIM  2004-06-03 22:35:12 

Geras filmas!Daug nuotikiu ir veiksmu! Toki filma geriausiai ziureti kuo veliau tuo geriau(tuo linksmiau ir patogiau) Noreciau ji darkarta perziureti(BE TEVU)!!!


ALUCARD  2004-06-02 14:53:07 

siaip filmas tikrai geras ir nieko cia nepasakysi.... paziureti verta bet kiek supratau tai cia turejo buti pagal anime "Van Hellsing" ash ji maciau visa ir tikejausi kazko panasaus nes pats anime tikrai nerealus... aisq gaila kad pagal anime buvo tik jo vardas ir tai kad jis medzioja visokius monstrus ir pan. Bet siaip Filmas geras


THOMAS  2004-06-01 20:48:12 

Bet jau filme vaidinusi Kate Beckinsale kaip pasakyskai atrode, jau tos akys... geeez... isimylejau, taip man ir reikia... :)


NIL  2004-05-31 16:41:09 

Filmas tikrai geras. Nepatiks nebent tik meksikietisku muilo operu gerbejams. Geri specefektai, mergaites i grazu bica paziures, berniukai i grazia mergaite, truputi netiketa pabaiga... Ko daugiau reikia geram laiko praleidimui? Tie, kurie vertina gera kina, nenusivils.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 25948
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt