Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽMOGUS-VORAS 2 (2004) 127 min.
Spider-Man 2
Fantastinis veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 07 02
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kuklus vaikinukas Piteris Parkeris (akt. Tobey Maguire) desperatiškai stengiasi išlaikyti paslaptyje savo dvigubą asmenybę. Niekas neturi sužinoti, kad mokslo aukštumų siekiantis universiteto studentas ir nuo visokio blogio gelbstintis superdidvyris yra tas pats asmuo. Tačiau visa tai nuslėpti nebus lengva, nes vis daugiau Niujorko gyventojų trokšta sužinoti, kas iš tiesų slepiasi po raudonos ir mėlynos spalvos kostiumu.

Dėl neįprastų Piterio įpročių ir akivaizdžiai pasikeitusio elgesio jau pradeda nerimauti net artimiausi ir brangiausi žmonės. Norėdamas apsisaugoti nuo pagrįstų įtarinėjimų, Piteris Parkeris turi sugalvoti vis originalesnių pasiaiškinimų dėl pernelyg padažnėjusių pradingimų ir vėlavimų.

Jaunuolis stipriai pergyvena dėl vis blogėjančių santykių su žaviąja Mere-Džein Vatson (akt. Kirsten Dunst), kurią jis beprotiškai myli, bet negali būti su ja atviras. Rudaplaukė mergina siekia aktorės karjeros ir paslapčia tikisi kada nors sutikti ją išgelbėjusį paslaptingąjį Žmogų-vorą. Nesulaukianti reikiamo atsako į jausmus ir norėdama sukelti dar didesnį draugo pavydą, Merė-Džein ryžtasi susituokti su jaunu astronautu Džonu Džamesonu (akt. Daniel Gillies).

Vis labiau komplikuojasi Piterio Parkerio bendravimas su geriausiu vaikystės draugu Hariu Osbornu (akt. James Franco), kuris praėjus dvejiems metams negali pamiršti tėvo netekties ir trokšta atkeršyti Žmogui-vorui. Haris Osbornas greitai susidraugauja su visų gerbiamu profesoriumi Oto Oktavijumi (akt. Alfred Molina).

Šį žmogų ypač dievina Piteris Parkeris, besiruošiantis jo karjerą ir visus pasiekimus aprašyti straipsnyje universiteto laikraščiui. Jaunuolis mielai priima Hario pasiūlymą susitikti su garsiuoju mokslininku ir jo bandymuose talkinančia žmona (akt. Donna Murphy), o taip pat susipažinti su naujausiu išradimu.

Profesorius Oto Oktavijus visą gyvenimą paskyrė eksperimentams ir savo idėjas realizuoja namuose įrengtoje laboratorijoje. Kai ilgai laukto projekto demonstracija netikėtai sužlunga, geraširdis Oto Oktavijus transformuojasi į kuoktelėjusį monstrą su keturiais geležiniais čiuptuvais.

Daktaras Aštuonkojis yra apsėstas minties, kad būtent Žmogus-voras yra kaltas dėl nepavykusio eksperimento ir mylimos žmonos tragiškos mirties. Todėl radijacijos paveiktas profesorius trokšta nužudyti ne tik Niujorko superdidvyrį, bet ir jam artimus žmones. Šiam sumanymui pritaria Haris, kuris pasižada įvilioti į spąstus tėvo žudiką Žmogų - vorą, nors visai neįtaria, kad po kauke slepiasi geriausias jo draugas…

IEVA  2004-09-06 20:11:30 

scenarijus jau toks banalus, kad banalesnio jau negali buti. pirma dalis buvo geresne, o cia tai net nezinau, nusivyliau...


:P  2004-08-24 21:28:17 

Palyginus su pirma dalim si dalis yra visiskas meslas, per visa filma gal buvo 40min. kurias buvo idomu ziuret.


KLAUSYKIT  2004-08-23 16:24:11 

filmas nuostabus.kass fantazuoja kad ji kure 14meciai yra tikri kvailiai,ji kure suauge zmones kurie ideja semes is komiksu knygutes kuria kure suauges zmogus


IGNASS  2004-08-22 14:59:37 

pritariu tiem kurie sako kad filma kure 16meciai, nors is tikruju gal 14meciai ir kad spidermenas filme tikras loxas. tas blogiukas irgi kazkox nesigaudantis erdvej. manyciau trecia dalis bus pati geriausia,del to ja ir ziuresiu, gal ir skirsiu jai dwi *. sita dali tai wien del reklamos ziurejau.. ..per kompa


MANTAS  2004-08-20 22:49:59 

Filmas tikrai neblogas, efektai geri taip pat ir siuzetas. Laukiu trecios dalies, tik gaila, kad pasirodis 2007 metais. Siuliciau visiems paziuret.


111  2004-08-11 13:44:10 

nerialus filmas visi paziurekit


ARTAS  2004-08-10 10:08:22 

Filmas vaikams, tad ziurink kartu, galima kenteti :) Man buvo juokinga, kad tas spydermenas toks lochas realiam gyvenime. Filma rezisavo ir state kokie 16-meciai.


ARTAS  2004-08-10 10:08:22 

Filmas vaikams, tad ziurink kartu, galima kenteti :) Man buvo juokinga, kad tas spydermenas toks lochas realiam gyvenime. Filma rezisavo ir state kokie 16-meciai.


MEINARDAS  2004-08-04 12:29:22 

Nelabai blogas filmas, bet man patiko, uz pirma taj daug labaiau. Efektai neblogi, bet jau per daug brangus filmas,turbut pinigus leido ant ledu, o ne del filmo. nieko tokio, kad ir nepamatysit, labai neverkit;) taj tiek.


DANUX  2004-08-03 10:10:51 

Jau filmas tai totttttaaaaalllllll slamstas eina sau sudas po velniu. Filma vertinu viena nes yra sukurtas vaikams "ysimilejusiams komiksu herojus". Bet jau filmas tai totalas eiktu koks sudas negaliupatiket kas toki gali kurt. Pirmas tai isvis buvo total(nors vitiek nuejau). GEriau neikit y sita filma-prisipirkit komiksu, NEsd tikras total sudas filmas sakau jums!!!!!!!!!!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 19114
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt