Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽMOGUS-VORAS 2 (2004) 127 min.
Spider-Man 2
Fantastinis veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 07 02
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kuklus vaikinukas Piteris Parkeris (akt. Tobey Maguire) desperatiškai stengiasi išlaikyti paslaptyje savo dvigubą asmenybę. Niekas neturi sužinoti, kad mokslo aukštumų siekiantis universiteto studentas ir nuo visokio blogio gelbstintis superdidvyris yra tas pats asmuo. Tačiau visa tai nuslėpti nebus lengva, nes vis daugiau Niujorko gyventojų trokšta sužinoti, kas iš tiesų slepiasi po raudonos ir mėlynos spalvos kostiumu.

Dėl neįprastų Piterio įpročių ir akivaizdžiai pasikeitusio elgesio jau pradeda nerimauti net artimiausi ir brangiausi žmonės. Norėdamas apsisaugoti nuo pagrįstų įtarinėjimų, Piteris Parkeris turi sugalvoti vis originalesnių pasiaiškinimų dėl pernelyg padažnėjusių pradingimų ir vėlavimų.

Jaunuolis stipriai pergyvena dėl vis blogėjančių santykių su žaviąja Mere-Džein Vatson (akt. Kirsten Dunst), kurią jis beprotiškai myli, bet negali būti su ja atviras. Rudaplaukė mergina siekia aktorės karjeros ir paslapčia tikisi kada nors sutikti ją išgelbėjusį paslaptingąjį Žmogų-vorą. Nesulaukianti reikiamo atsako į jausmus ir norėdama sukelti dar didesnį draugo pavydą, Merė-Džein ryžtasi susituokti su jaunu astronautu Džonu Džamesonu (akt. Daniel Gillies).

Vis labiau komplikuojasi Piterio Parkerio bendravimas su geriausiu vaikystės draugu Hariu Osbornu (akt. James Franco), kuris praėjus dvejiems metams negali pamiršti tėvo netekties ir trokšta atkeršyti Žmogui-vorui. Haris Osbornas greitai susidraugauja su visų gerbiamu profesoriumi Oto Oktavijumi (akt. Alfred Molina).

Šį žmogų ypač dievina Piteris Parkeris, besiruošiantis jo karjerą ir visus pasiekimus aprašyti straipsnyje universiteto laikraščiui. Jaunuolis mielai priima Hario pasiūlymą susitikti su garsiuoju mokslininku ir jo bandymuose talkinančia žmona (akt. Donna Murphy), o taip pat susipažinti su naujausiu išradimu.

Profesorius Oto Oktavijus visą gyvenimą paskyrė eksperimentams ir savo idėjas realizuoja namuose įrengtoje laboratorijoje. Kai ilgai laukto projekto demonstracija netikėtai sužlunga, geraširdis Oto Oktavijus transformuojasi į kuoktelėjusį monstrą su keturiais geležiniais čiuptuvais.

Daktaras Aštuonkojis yra apsėstas minties, kad būtent Žmogus-voras yra kaltas dėl nepavykusio eksperimento ir mylimos žmonos tragiškos mirties. Todėl radijacijos paveiktas profesorius trokšta nužudyti ne tik Niujorko superdidvyrį, bet ir jam artimus žmones. Šiam sumanymui pritaria Haris, kuris pasižada įvilioti į spąstus tėvo žudiką Žmogų - vorą, nors visai neįtaria, kad po kauke slepiasi geriausias jo draugas…

;)  2004-07-29 22:06:34 

siaip tikrai faina sir geras filmas;)


SPIDER-GIRL  2004-07-28 18:21:15 

labai geras filmas!!!


DINGUSSI  2004-07-26 18:26:03 

lyginant su pirmaja dalimi tei sis filmas is manes nusipelno 5, nes jo kurejai tikrai tikrai padirbejo is sirdies ir padare daug kartu kokybiskesni fima nei jo pirmtakas...:) na bet cia tik mano nuomone...:)


ARTI  2004-07-26 09:27:48 

Ejau i si filma del efektu/kompiuterines grafikos - juos ir ziurejau, man ir patiko. Siek tiek erzina, kaip kazkas paminejo, tas "loozeris", bet uz tai jis, laikydamas nerealiai sunku pastato gabala, gali prisipazinti meileje :)))


HOMO  2004-07-22 21:54:48 

Tiesa sakant visiskai nusivyliau, net ziureti nebaigiau. Kvaila, banalu ir apgailetina. Filmas apie kvaila loozeri, kuris atseit kazka gali. Gal loozeriai si filma is isaukstins, bet man jis visiskai nepatiko. Vieneto net nevertas sakyciau :(


HOMO  2004-07-22 21:54:48 

Tiesa sakant visiskai nusivyliau, net ziureti nebaigiau. Kvaila, banalu ir apgailetina. Filmas apie kvaila loozeri, kuris atseit kazka gali. Gal loozeriai si filma is isaukstins, bet man jis visiskai nepatiko. Vieneto net nevertas sakyciau :(


SAMADRYLA  2004-07-18 00:25:05 

Shi dalis tikrai nepranoko antrosios... Galima sakyti, kad idomumu lygi pirmaj daliai. Bet siaip labai neblogas filmas, neblogas siuzetas, geri specialieji efektai, tikrai pinigai veltuj neishleisti!


BRONE  2004-07-17 15:42:53 

Si filmo dalis labai jau panasi i pirmaja, kaip visada matome daugybe specialiuju efektu. Bet atsizvelgiant i isleistus pinigus kuriant filma jis galejo buti ir idomesnis


A6  2004-07-12 20:33:47 

ka as galiu pasakyt, turiu laisvo laiko. ta pati mintis kaip ir 'day after tommorow'-vienu zodziu nokrofilai sabotuoja(cia ne as prisiekiu DIEVU) armija tai N-17 filmas.. klausimas ar kas mate ta movie 'generals daughter'(sp?)Buna super moteru kariu ir kurvu vyru(taip tai akmuo NE i savo darza) ciau bambino


V@LET  2004-07-11 19:23:20 

Filmas buvo nuostabus.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 18517
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt