Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽMOGUS-VORAS 2 (2004) 127 min.
Spider-Man 2
Fantastinis veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 07 02
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kuklus vaikinukas Piteris Parkeris (akt. Tobey Maguire) desperatiškai stengiasi išlaikyti paslaptyje savo dvigubą asmenybę. Niekas neturi sužinoti, kad mokslo aukštumų siekiantis universiteto studentas ir nuo visokio blogio gelbstintis superdidvyris yra tas pats asmuo. Tačiau visa tai nuslėpti nebus lengva, nes vis daugiau Niujorko gyventojų trokšta sužinoti, kas iš tiesų slepiasi po raudonos ir mėlynos spalvos kostiumu.

Dėl neįprastų Piterio įpročių ir akivaizdžiai pasikeitusio elgesio jau pradeda nerimauti net artimiausi ir brangiausi žmonės. Norėdamas apsisaugoti nuo pagrįstų įtarinėjimų, Piteris Parkeris turi sugalvoti vis originalesnių pasiaiškinimų dėl pernelyg padažnėjusių pradingimų ir vėlavimų.

Jaunuolis stipriai pergyvena dėl vis blogėjančių santykių su žaviąja Mere-Džein Vatson (akt. Kirsten Dunst), kurią jis beprotiškai myli, bet negali būti su ja atviras. Rudaplaukė mergina siekia aktorės karjeros ir paslapčia tikisi kada nors sutikti ją išgelbėjusį paslaptingąjį Žmogų-vorą. Nesulaukianti reikiamo atsako į jausmus ir norėdama sukelti dar didesnį draugo pavydą, Merė-Džein ryžtasi susituokti su jaunu astronautu Džonu Džamesonu (akt. Daniel Gillies).

Vis labiau komplikuojasi Piterio Parkerio bendravimas su geriausiu vaikystės draugu Hariu Osbornu (akt. James Franco), kuris praėjus dvejiems metams negali pamiršti tėvo netekties ir trokšta atkeršyti Žmogui-vorui. Haris Osbornas greitai susidraugauja su visų gerbiamu profesoriumi Oto Oktavijumi (akt. Alfred Molina).

Šį žmogų ypač dievina Piteris Parkeris, besiruošiantis jo karjerą ir visus pasiekimus aprašyti straipsnyje universiteto laikraščiui. Jaunuolis mielai priima Hario pasiūlymą susitikti su garsiuoju mokslininku ir jo bandymuose talkinančia žmona (akt. Donna Murphy), o taip pat susipažinti su naujausiu išradimu.

Profesorius Oto Oktavijus visą gyvenimą paskyrė eksperimentams ir savo idėjas realizuoja namuose įrengtoje laboratorijoje. Kai ilgai laukto projekto demonstracija netikėtai sužlunga, geraširdis Oto Oktavijus transformuojasi į kuoktelėjusį monstrą su keturiais geležiniais čiuptuvais.

Daktaras Aštuonkojis yra apsėstas minties, kad būtent Žmogus-voras yra kaltas dėl nepavykusio eksperimento ir mylimos žmonos tragiškos mirties. Todėl radijacijos paveiktas profesorius trokšta nužudyti ne tik Niujorko superdidvyrį, bet ir jam artimus žmones. Šiam sumanymui pritaria Haris, kuris pasižada įvilioti į spąstus tėvo žudiką Žmogų - vorą, nors visai neįtaria, kad po kauke slepiasi geriausias jo draugas…

SK  2004-07-09 18:46:58 

Nieko gero. viskas kas buvo geresnio buvo i filmo anonca sudeta.... 15 min. veiksmo 2 valandu nuobodziame filme kaip ir mazoka. Tikrai esu nusivyles. Pirma dalis zymiai geresne buvo.


TOMAS  2004-07-08 21:55:07 

nu filmas tikrai vaikiskas tikejausi kazko ispudingo bet deja nieko neisvydau. jei zadat eit tai tikrai pagalvokit ar verta moket babkes uz ji. nu gal pamatysit neblogu spec efektu ir viskas. filmo kurejai turejo parekomenduoti kad filmas skirtas vaikams mazdaug 10-15amziaus. tokio amziaus gal ir patinka. tai tiek. jau geriau dar karta noreciau nueit i filma "troja".


ZZZXXX  2004-07-08 15:13:22 

Nu kvailesnio filmo tikriausiai reiktu paieskoti. blemba, vistik esu reklamos auka. Pirmas buvo totalus slamstas, ne gal vaikams, ziurintiems Cartoon Network kasdien ir geras. I antra sakiau neisiu, bet zinot, nerealus biudzetas - super filmas... nuejau... nu juokas ima ziurint, taip pat kaip tikriausiai ziurint supermena... zodzhiu, rekomnduotinas pradiniu klasiu mokesleiviams, svajojantiems uzhaugus buti vorais, supermenais, betmenais ir visais kitais...


KWASAS  2004-07-04 14:11:41 

Pirma dalis buvo supper!!! Antros laukiau ishsishiepes :P Nerealus filmukas!!! Visi begit i kino teatrus ziureti SPIDERMAN 2!!! :D


VERTINTOJAS  2004-07-04 12:45:56 

Na ka as galiu pasakyti, gyvenime tai man jo gaila, pilnas nevykelis, grybas, loxas ir taip toliau. O siaip efektai tai neblogi. Bet man jo gaila, kaip zmogus yra pilnas loxas.


ASAIKIS  2004-07-04 10:42:33 

tai yra shoodinas shoodo gabalas


ANONIMAI  2004-07-02 16:20:39 

filmas isties geras, jei pirma dalis buvo nevykusi, tai 2-a dalis buvo tiesiog fantastiska. geeeeras filmas. lauksim tesinio....


HUMAN  2004-07-02 13:53:35 

kaip tokio zanro filmas pastatytas tikrai neblogai.Visiems rekomenduoju nueiti kas megsta tokio pobudzio filmus arba kam acibodo prasmingos dramos:)Laikas tikrai neprailgs.


PAULYS  2004-07-02 12:52:10 

spider man 2 mano filmas as pats visat norejau buti spaidermenas


GAMEBOY SP  2004-07-01 12:47:00 

Sitas filmas tai jega! Ka gi dar galiu pridurti! Tik bilietai kainuoja per daug $$ >:( !!!!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 18652
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt