Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽMOGUS-VORAS 2 (2004) 127 min.
Spider-Man 2
Fantastinis veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 07 02
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kuklus vaikinukas Piteris Parkeris (akt. Tobey Maguire) desperatiškai stengiasi išlaikyti paslaptyje savo dvigubą asmenybę. Niekas neturi sužinoti, kad mokslo aukštumų siekiantis universiteto studentas ir nuo visokio blogio gelbstintis superdidvyris yra tas pats asmuo. Tačiau visa tai nuslėpti nebus lengva, nes vis daugiau Niujorko gyventojų trokšta sužinoti, kas iš tiesų slepiasi po raudonos ir mėlynos spalvos kostiumu.

Dėl neįprastų Piterio įpročių ir akivaizdžiai pasikeitusio elgesio jau pradeda nerimauti net artimiausi ir brangiausi žmonės. Norėdamas apsisaugoti nuo pagrįstų įtarinėjimų, Piteris Parkeris turi sugalvoti vis originalesnių pasiaiškinimų dėl pernelyg padažnėjusių pradingimų ir vėlavimų.

Jaunuolis stipriai pergyvena dėl vis blogėjančių santykių su žaviąja Mere-Džein Vatson (akt. Kirsten Dunst), kurią jis beprotiškai myli, bet negali būti su ja atviras. Rudaplaukė mergina siekia aktorės karjeros ir paslapčia tikisi kada nors sutikti ją išgelbėjusį paslaptingąjį Žmogų-vorą. Nesulaukianti reikiamo atsako į jausmus ir norėdama sukelti dar didesnį draugo pavydą, Merė-Džein ryžtasi susituokti su jaunu astronautu Džonu Džamesonu (akt. Daniel Gillies).

Vis labiau komplikuojasi Piterio Parkerio bendravimas su geriausiu vaikystės draugu Hariu Osbornu (akt. James Franco), kuris praėjus dvejiems metams negali pamiršti tėvo netekties ir trokšta atkeršyti Žmogui-vorui. Haris Osbornas greitai susidraugauja su visų gerbiamu profesoriumi Oto Oktavijumi (akt. Alfred Molina).

Šį žmogų ypač dievina Piteris Parkeris, besiruošiantis jo karjerą ir visus pasiekimus aprašyti straipsnyje universiteto laikraščiui. Jaunuolis mielai priima Hario pasiūlymą susitikti su garsiuoju mokslininku ir jo bandymuose talkinančia žmona (akt. Donna Murphy), o taip pat susipažinti su naujausiu išradimu.

Profesorius Oto Oktavijus visą gyvenimą paskyrė eksperimentams ir savo idėjas realizuoja namuose įrengtoje laboratorijoje. Kai ilgai laukto projekto demonstracija netikėtai sužlunga, geraširdis Oto Oktavijus transformuojasi į kuoktelėjusį monstrą su keturiais geležiniais čiuptuvais.

Daktaras Aštuonkojis yra apsėstas minties, kad būtent Žmogus-voras yra kaltas dėl nepavykusio eksperimento ir mylimos žmonos tragiškos mirties. Todėl radijacijos paveiktas profesorius trokšta nužudyti ne tik Niujorko superdidvyrį, bet ir jam artimus žmones. Šiam sumanymui pritaria Haris, kuris pasižada įvilioti į spąstus tėvo žudiką Žmogų - vorą, nors visai neįtaria, kad po kauke slepiasi geriausias jo draugas…

MADN3$$  2004-06-30 21:13:34 

Nu ka gi cia dar gi pridurti prie sito filmo wien tik is pavadinimo Spider-Man 2 taj yra nerealuuu:)o cia vysnuj tokie kajp jis taj tik sedet ant trilitreko ir zinot ka daryt :D:D:D


MARIUKAS  2004-06-30 02:21:37 

VYSNIUKUI..ka as galiu pasakyti tokiems malaletkams kaip tu..teisingai darai,kad vaikstai i tokius filmus kaip Brolys lokys ir panasias pasakas vaikams..juk sitas filmas..ne tavo smegenele.."Spider Man" filma ziuri ir vaikai..ir suauge..ir visiems idomi pasaka...bet vat man idomu kokio lygio tu esi vaikas, kad nepatinka..Bet man tik idomu..suzinoti nenoreciau.. Aciu uz demesi.


ASH  2004-06-29 22:06:53 

Manau, kad filmas bus kaip filmas, pirma dalis nebuvo laabai ispudinga... bet ka gali zinot? :)


VYSNIUKAS  2004-06-29 18:59:35 

Manau jog sis filmas bus labai geras bent jau pirmasis man labai patiko.Bet manau jog del sio filmo kitaip sakant ne filmo o sudo neapsimoka moketi 16 lt uz bilieta.Manau jog geriau nueiti i ,,Broli loki" arba ,,Katina su skrybele" sie filmai daug pranasesni uz ta kvaila zmogu pimpaausi :) 8====================D (_._)


MINDE  2004-06-28 18:01:39 

krutas filmas parsisiunciau is interneto tik angliska betvistiek idomus


FANATAS  2004-06-25 18:52:11 

geriausias vasaros filmas


ANDRIUS  2004-06-16 19:29:16 

NEREALUS filmas vien is aprasymo ir nuotrawku!!! lawkiu lawkiu kol rodys ji:)


MANTAS  2004-06-11 20:39:42 

Manau, kad šis filmas bus labai įdomus.


GMXAZ  2004-06-08 11:15:02 

7 machiau shito filma trailery, ispudingai :) tikiuosi bus geras filmas, gal net uzh pirmtaky pranashesnisFilmo aprašymas aplankytas kartų: 18587
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt