Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MERGINA IŠ DŽERSIO (2004) 102 min.
Jersey girl
Romantinė komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 07 16
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Olis Tinkis (akt. Ben Affleck) – žurnalistas, rašantis apie muzikos verslą. Jam tiesiog pavydėtinai sekasi. Jis ką tik vedė savo gyvenimo meilę – Gertrūdą (akt. Jennifer Lopez), o laiminga pora laukia šeimos pagausėjimo.

Deja, nuostabi pasaka baigiasi staiga ir tragiškai - Olis lieka vienišas tėvas su naujagimiu ant rankų.

Tačiau nelaimės po vieną nevaikšto - Olis netenka darbo ir yra priverstas kraustytis pas tėvą (akt. George Carlin) į Niudžersio priemiestį, kur pats užaugo.

Kelis metus nelaimių prislėgtas vyras negali atsigauti ir pradėti gyventi pilnakraujį gyvenimą. Jo dukrelė Gerti (akt. Raquel Castro) jau paaugusi, o pats Olis dirba visuomeninį darbą kartu su tėvu.

Liūdesy paskendęs vyras negirdi savo dukrytės svajonių. Tačiau žmogus negali visą laiką savęs gailėti, nesiliauti lūdėti ir bėgti nuo gyvenimo kaip Olis. Kartais reikia tiesiog pamiršti tai, kas buvo, ir gyventi dabartimi…

Vieną dieną gyvenimo džiaugsmą praradęs Olis tame pačiame Niudžersio priemiestyje sutinka Maja (akt. Liv Tyler) - atvirą ir geraširdę merginą. Pamažu Majos dėka vyriškis vėl atsiveria meilei.

* * *

"Mergina iš Džersio" - tai jauki ir šilta istorija apie mažas vaikų svajones, kuriomis jie gyvena ir apie ne visada mažas aukas, kurioms ryžtasi jų tėvai. Tai puiki vasarinė romantinė komedija apie žmones, darančius tūkstančius mažų kasdieninių sprendimų kelyje į laimę.

ZVAIGZDUTIA  2004-08-30 18:30:32 

filmas kaip filmas, nieko blogo bet ir nieko gera.J.Lo kaip visada talentinga ir grazi. B.Afflekas kaip visada geras aktorius ir nieko daugiau. L.Tyler irgi kaip visada nieko ispudingo.taciau mazoji Castro atzala jauna nepatyrusi taciau grazi ir talentinga busimoji ekranu uzkariautoja.ir tiesa sakant geriausia aktore buvo nezinomas kudikis(bent man).taigi gailetis nesigailiu kad ejau i si filma tik del neblogu scenu mergytes kambary ir ant sofos skaitomu moralu


ARTAS  2004-08-23 10:49:51 

Filmo mintis nebloga, taciau labai pavirsutiniskai perteikta, ypac zmonems, daugiau nugyvenusiems realaus gyvenimo. Kurinys siaip sau.


ARTAS  2004-08-23 10:49:51 

Filmo mintis nebloga, taciau labai pavirsutiniskai perteikta, ypac zmonems, daugiau nugyvenusiems realaus gyvenimo. Kurinys siaip sau.


OLIVIA  2004-08-22 13:19:45 

man tai ziauriai patiko, buvo tokiu graudinanciu akimirku, mano drauge net apsinverke, jai irgi labai patiko :) siulau nueit, tik paskubekite, jis tuoj baigsis :)


GABRIELE  2004-08-20 21:36:20 

Na, is tikruju suklydau is anksto vertindama si filma - "Dziglis" tikrai vertas 2, taciau "Mergina is Dzersio" visai kitoks, J. Lo pasirodė nors ir grazi, bet labai salta, dirbtina, o Afleckas ir Liv Tyler labai gerai vaidino. Tai labai grazi istorija apie tevo ir dukters jausmus. Man labai patiko ir sugraudino!


FAKEDON  2004-08-08 00:16:59 

Kevin Smith čia ne visai savo amplua. Scenarijus toks lengvai nuspėjamas daugelyje vietų, nors kinematografinis Kevino išradingumas jaučias. Ei, bet ta mergaitė tai labai gera aktorė! Nu, gal jai iš tikro ir daugiau metų negu personažei, bet vistiek šaunuolė, vaidmuo kaip vaikui IMHO įspūdingai geras :) Lauksim jos kituos filmuos pasirodant. O Jason Lee ir Matt Damon epizodinis pasirodymas tai irgi patiko :) (jeigu atsirado vietos jiems, tai galejo atsirast ir Jay & Silent Bob :) )


VIDA  2004-07-27 15:13:24 

Kai perskaiciau ankstesnius atsiliepimus, jau galvojau neiti i sita kina. Gerai, kad nepasiklioviau kitu nuomone. Filmas LABAI geras, ir verkiau, ir juokiausi su visa sale.Esu labai patenkinta.Filmas tikrai vertas demesio,duociau ir daugiau balu, ne tik 5.


VIDA  2004-07-27 15:13:24 

Kai perskaiciau ankstesnius atsiliepimus, jau galvojau neiti i sita kina. Gerai, kad nepasiklioviau kitu nuomone. Filmas LABAI geras, ir verkiau, ir juokiausi su visa sale.Esu labai patenkinta.Filmas tikrai vertas demesio,duociau ir daugiau balu, ne tik 5.


BERSERK  2004-07-24 20:08:13 

Vidutiniska romantine tragikomedija. Nieko ipatingo . Greiciausia as ir ne eiciau i si filma , jei ne filmo reziserius - Kevinas Smitas. Taigi nusprendziau nueiti. Deja man teko smarkiai nusivilti. Kur jo firminiai joukialiai api Star Wars ??? Kur Jay ir Silent Bob (tie du personazai yra visuose jo filmose) ???


RIMA  2004-07-20 22:46:21 

labai,labai geras filmas!!!!!!!!!!! patariu visiems pasizureti!!!!!!! man asmeniskai labai jaukus filmas!!!!12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12156
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt