Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MIKLIŲJŲ RANKELIŲ ŠOU (2002) 90 min.
Rub & Tug
Komedija
Kanada
Premjera Lietuvoje: 2004 07 09
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jums patinka masažas?
Jau turite savo mėgstamą saloną, kur gerai pažįstama masažuotoja švelniomis rankomis prisiliečia prie kūno, o jūs patiriate dievišką malonumą?
O gal apie mielą masažuotoją jūs išdrįsote pagalvoti šį tą daugiau?
Galbūt ir ji tą patį pagalvojo… Vadinasi…

Būtent taip mąstė ir vienas masažo salono savininkas, kai nusprendė įsitikinti, ar tikrai jo žavios darbuotojos neužmezgė su klientais intymesnių ryšių.

Jis pasamdo Konradą - naivų, nepatyrusį ir visai į seklį nepanašų vaikiną, kuris salone pradeda dirbti vadybininku. Kaip susiklostys jo santykiai su merginomis? Ar pasitvirtins savininko įtarimai dėl merginų? Kas iš tiesų vyksta už masažo kabineto durų?

Iš Pietų Korėjos kilusios režisierės Soo Lyu ir lietuvių prodiuserio Edvardo Staniulio komedija “Mikliųjų rankelių šou” atskleidžia masažo kabineto ypatumus!

AS  2004-08-27 17:53:53 

Turbut kas rase kad filmas lengvas yra blondinai arba blondines... Uzjauciu


RASA  2004-07-28 13:52:02 

Kosmaras. Komedija?Eidama tikejausi kad bus bent jau lengvas ir juokindas filmas. Tokio absurdo seniai nemaciau. Ir dar geda pries drauga, kuri nusivedziau...ir negu sedeti ir ziureti toki slamsta, geriau jau viduryj filmo palikti sale....


GINA  2004-07-15 09:59:48 

Filmas tai visai nieko, net labai nieko, bet vien tik i komedija nelabai panasu.


SACOOL  2004-07-13 18:22:46 

manau banalus filmas ,kas megsta tokius filmus prasom!!!


FUNNY  2004-07-12 17:16:15 

Labai lengvas ir paprastas filmukas, kuris tarp kitko nera toks jau blogas kaip daugumas komentatoriu atsiliepia. Tikrai nepavadinčiau jo blogesniu už daugelį kitų matytų pastaruoju metu filmų. Žinoma matyti, kad filmas ne holivudinis, ganėtinai mažo biudžeto, bet tikrai galima jį žiūrėti. Erotinių scenų jame tikrai nelabai yra, juokingų gal truputį, bet bendras įspūdis apie filma ganėtinai neblogas... Yra pagrindiniai 4 herojai, trys mergos ir bičas kuris atrodytų ganėtinai naivus, bet jas netikėtai apgauna. Mergos trys, vyresnė brunetė atseit patyrusi "vilkė", blondinė tipo turėtų gal atrodyti meili, nors atrodytu kvailoka, na ir kvailai naivi čiukčikė, taip kvailai naivi, kad net nervina... Idėja filmo nėra l. stipri, bet bendrai iš tokios idėjos ir tokio biudžeto visai nieko filmuką susuko. Nors 4 iš 5 gal ir per didelis įvertinimas :).


EGIS  2004-07-12 09:45:50 

Labai patariu nueiti į šį filmą visiems tiems, kurie labai seniai jautėsi visiškai absurdiškai beviltiškai apmauti. Tokio niekalo dar nėra tekę matyti - siužetą galima pavadinti "kaip režisierius ir Co kakojo ant žiūrovų naivumo", scenų flegmatiškumas tiesiog raižo vidurius, o kodėl kažkas nusprendė pavadinti šį nesusipratimą komedija visai nesuprantama. Galima pagalvoti, kad kinoteatrai susitarė su šito šlamšto kūrėjais pasipelnyti iš naivių žiūrovų. Žodžiu, kaip tikras lietuvis, rekomenduoju visiems - BŪTINAI nueikite ir pažiūrėkite šią NUOSTABIĄ komediją.


DARVIS2  2004-07-11 21:55:05 

Galvojau kad "pasikabinsiu" tualete po sio filmo. Vis laukiau kada gi prasides...? deja uzsidege sviesos ir supratau kad pabaiga. Absoliutus niekalas, manau kad mes keturiese jau beveik atpirkom puse filmo biudzeto. Scenariju klaikus...aktoriai siaubingi, truksta zodziu. iseidamas dar surikau garsiai: ATIDUOKIT PINIGUS:):):)


ROKUTE  2004-07-11 21:49:28 

Likau sokiruota... Tokio baisaus filmo nemaciau niekada gyvenime! .. jokio siuzeto, jokios minties, jokios erotikos (ka zadejo pavadinimas), jokio juoko.. (o vis delto komedija!!) .. totalus slamstas. nuosirdziai gaila 12 Lt uz sedejima ir laukima kazko, del ko zmones eina i kino teatrus... patarciau i sita filma eiti tiems, kurie VISISKAI neturi ka veikti ir VISAI neturi kur deti pinigu.


DAGNYTE  2004-07-09 20:20:45 

o man taj wisai nieko....ir net labai..tox lengvas bet fainas:))


MINDOZA  2004-07-09 10:21:32 

Nelabai aišku, kokia logika verčia kinoteatrus 3 kartus per dieną rodyti šitą ir panašius niekalus, kuriems tiesus kelias tiesiai iš studijos į videonuomos nelikvidų lentyną. Sunkiai įsivaizduoju, kas gali priversti sveiko proto žiūrovą saulėtą vasaros dieną pakloti 12 Lt ir 2 valandas gyvenimo vardan abejotino malonumo žiūrint nežinomo režisieriaus nežinomą filmą su nežinomais aktoriais, buku siužetu ir ne mažiau buku pavadinimu. Esu tikras, kad būtent dėl tokių "filmų" kasose kabo užrašai: "Seansas įvyks esant ne mažiau kaip 5 žiūrovams". Neabejoju, kad N kartų daugiau pajamų surinktų kokio nors Žiedų valdovo kartojimas. Arba, tarkim, kaip tik dabar rodo Hario Poterio 3 dalį: kodėl nepakartojus 1 ir 2 tiems kas nematė arba norės žiūrėti dar kartą? Ai, apmaudu: Kaune vos 3 kinoteatrai ir tiesiog gaila, kai juose suka niekalus, kuomet aplink tiek gerų filmų.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7928
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt