Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PRAGARO VAIKIS (2004) 122 min.
Hellboy
Fantastinis veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 08 27
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

1944 metai. Kažkur Škotijos miškuose Hitlerio vadovaujamos armijos kariai ir pinigų ištroškęs burtininkas Grigorijus Rasputinas (akt. Karel Roden) vykdo slaptą eksperimentą, kurį pačiame įkarštyje nutraukia JAV prezidento Ruzvelto pasiųstas amerikiečių specialusis būrys.

Profesorius Brutenholmas (akt. John Hurt) pastebi mažą raudoną kūdikėlį su ragiukais ir uodegyte. Mokslininkas priglaudžia siaubingo eksperimento metu gimusį padarėlį, savanoriškai tampa jo tėvu ir užaugina patį svarbiausią žmonijos karį prieš blogį.

Greitai prabėga šeši dešimtmečiai, ir senyvo amžiaus sulaukęs profesorius Brutenholmas pradeda jausti, kad didžiausi jo priešai neaiškių stebuklingų eliksyrų dėka išsaugojo amžiną jaunystę.

Buvusi nacių generolė Ilsa (akt. Biddy Hodson ) ir žiaurusis samdomas žudikas Kroenenas (akt. Ladislav Beran) ryžtasi dar kartą prikelti visagalį aiškiaregį Grigorijų Rasputiną. Jis padeda išsiaiškinti, kad JAV istorijos muziejuje demonstruojamoje antikinėje statuloje yra saugomas kruopščiai paslėptas pasibjaurėtinos išvaizdos monstras, kuris gali laipioti sienomis, mikliai bėgioti, plaukioti kanalizacijos tuneliais ir labai greitai daugintis. Kai iki ausų ginkluota nacių kariuomenė įsiveržia į muziejų ir išlaisvina monstrą, Žemės gyventojai atsiduria mirtiname pavojuje!

Jį numalšinti sugebės tik atsparus ugniai Pragaro vaikis (akt. Ron Perlman) - 3 metrų ūgio raudonas milžinas su ant pakaušio stūksančiais dviem mediniais skrituliais (tai nupjauti ir nušlifuoti ragai) ir maža šėtoniška uodega. Jis pastoviai rūko cigaras, garsėja ypatingu apetitu, velniškai mėgsta šokoladą, myli kates, bet yra labai geros širdies ir vienišas karys, demonstruojantis unikalius antžmogiškus sugebėjimus ir neįprastą jėgą.

Redu (Raudonu) pravardžiuojamas vyrukas taip pat yra beprotiškai įsimylėjęs antžmogiškais sugebėjimais pasižyminčią Lizą Šerman (akt. Selma Blair), bet negali su ja susitikinėti ir bendrauti. Mergina yra izoliuota visuomenės ir laikoma psichiatrinėje ligoninėje, ne užsiliepsnoja ugnimi vos tik pajutusi džiaugsmą ar susijaudinimą.

Be to, Pragaro vaikis jaučia kažkokį keistą potraukį tikrajam tėvui Grigorijui Rasputinui, kuris vis dar tikisi apgaule pervilioti geraširdį milžiną į savo pusę ir kartu suniokoti pasaulį, kad jame galėtų įsiviešpatauti blogio jėgos. Ar Pragaro vaikis sugebės apsaugoti nuo pasaulio pabaigos? O gal jis paskutinę akimirką persigalvos ir nuspręs tarnauti blogio imperijai?

IGNASS  2004-08-10 15:25:50 

pradzia tai super. galwojau bus kazkas pan i graju woolfenstein. bet weliau wiskas atrode kaip animacinis filmukas.


DARIUS  2004-08-10 08:52:22 

Vidutinis filmas...Gal kazkiek primena X- menus, bet ziureti galima...Kadangi nelabai megstu komiksus, tai manes sis filmas labai ir nesuzavejo. Labiausiai patiko tas piktas ir greitai besidauginantis zverelis..12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11665
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt