Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VILIOJIMO MENAS (2004) 87 min.
Laws of attraction
Romantinė komedija
JAV, Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2004 08 27
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Niujorko advokatė Odri Vuds (akt. Julianne Moore) yra labai organizuota, smulkmeniška ir rūpestinga. Kiekvienai skyrybų bylai ji atsakingai ruošiasi ir principingai siekia iškovoti savo klientui geresnes sąlygas. Toje pačioje sferoje specializuojasi ir advokatas Danielis Rafertis (akt. Pierce Brosnan), kuris stebina visišku išsiblaškymu, nuolat vėluoja į teismo posėdžius, o kartais net užsnūsta jų metu, bet vistiek kažkokiu neįtikėtinu būdu sugeba iš salės išeiti nugalėtoju.Odri ir Danielis laikomi geriausiais adovokatais Manhetene, nes iki šiol dar nepralaimėjo nei vienos bylos.

Tačiau vieną dieną dviejų populiariausių ir geriausių advokatų keliai susikerta. Jie susitinka teisme, kuriame teks ginti skirtingų žmonių interesus ir kovoti tarpusavyje. Tai reiškia, kad, teisėjui paskelbus galutinį nuosprendį, kažkuris iš jų turės pripažinti pralaimėjimą.

Kadangi išsiskirti sumanė elitinė pramogų verslo porelė - roko žvaigždė Tormas Džemisonas (akt. Michael Sheen) ir rūbų dizainerė Serena (akt. Parker Posey), teismo procesas sukelia ypatingą žiniasklaidos susidomėjimą.

Darbo reikalais vis dažniau bendraujantys Odri ir Danielis negaili vienas kitam piktų žodžių teismo salėje, o konkuruojančių advokatų neapykanta vienas kitam tik stiprėja.

Tuo metu garsiojoje skyrybų byloje paaiškėja, kad buvę sutuoktiniai Tormas ir Serena siekia prisiteisti jų šeimai priklausančią ištaigingą pilį Airijoje, todėl Odri Vuds ir Danielis Rafertis išvyksta į šią šalį, kad surinktų kuo daugiau informacijos apie tikrąjį prabangaus nekilnojamo turto savininką.

Mažo Airijos miestelio žmonės surengia atvykėliams iš Niujorko svetingą priėmimą su folklorine muzika, smagiais šokiais ir gardžiu alumi. Du, vienas kito nekenčiantys, advokatai šio itin audringo ir girto vakarėlio prabunda vienoje lovoje. Negana to, jie mūvi vienodus žiedus... vedybinius žiedus !

Abu priešai neatsimena, kaip per vieną naktį sugebėjo tapti vyru ir žmona...

ZILVINAS  2004-12-14 16:43:22 

Masina, su kuria jie vazinejo po kalnus, buvo GALINGA, gal kas zino kur tokia gauti?


MMM  2004-09-07 09:50:23 

Visas tas pusantros valandos mane laikė salėje tik Julianne Moore. Labai lėkštas, saldus ir nuspėjamas siužetas. Bet blogiau irgi dar būna.


KILL BILL  2004-09-07 01:26:03 

Visai neblogas filmas. Tikrai gera Brosnano vaidyba ir personazas. Tikrai gerai ir lengvai ziurisi.....


BERSERK  2004-09-06 17:54:48 

Vydutiniska romantine komedija - pora neblogu pokstu, zymus aktoriai, gera mintis (pries pradedami skirtys - pabandykit suprasti, arba atleisti, partneri). Gaila, bet vietomis filmas kvailokas. Galetu buti daugiau jokingu momentu.


ARTAS  2004-08-12 10:01:13 

Labai _lengva_ romantine komedija. Jokios rimtos istorijos, tik nuotaikos palaikymas. Daugiau 8lt moketi kine neverta.


ARTAS  2004-08-12 10:01:13 

Labai _lengva_ romantine komedija. Jokios rimtos istorijos, tik nuotaikos palaikymas. Daugiau 8lt moketi kine neverta.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11920
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt