Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BOLIVUDO KARALIENĖ (2002) 99 min.
Bollywood Queen
Romantinė komedija


Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Galbūt mintis Bolivudą perkelti į rytinį Londono rajoną kai kam atrodys pasmerkta žlugti, tačiau ji puikiai pasiteisino šiame mielame filme apie žvaigždžių nulemtus įsimylėjėlius Džyną (aktorė Preeya Kalidas) ir Džėjų (aktorius James McAvoy), patekusius į dviejų kultūrų ir šeimų gniaužtus.

Režisierius Jeremy Wooding kuria vakarietišką Romeo ir Džiuljetos istoriją, tik apipavidalinimas remiasi dainos ir šokio magija, būdinga Bolivudo miuziklams.

Po likimo suteiktos progos susipažinti su Vakarų šalies vaikinu Džėjumi, verslo vadybos studentė ir sarių parduotuvės darbuotoja Džyna suvokia, kad jos gyvenime trūksta tos gyvybės, kuria alsuoja jos taip mėgstami Bolivudo filmai. Ji nusprendžia palikti savo vaikiną Dilipą (aktorius Ronny Jhutti) ir stačia galva puola į glėbį Džėjui. Deja, tokiai meilei nepritaria nė vieno įsimylėjėlio šeima.

* * *

Dėl greito veiksmo ir fantastiškos Bolivudo filmų atmosferos šis Wooding’o filmas tampa neįtikėtai sėkminga Azijos miuziklų ir rytų Londono gyvenimo kompiliacija, kurioje neįtikimiausiose vietose atsirandantys muzikiniai intarpai skleidžia magišką jėgą.

Šis filmas išsiskiria iš kitų šiuolaikinių britų filmų savo gyvybingumu ir optimistiškumu. Tai puikus pavyzdys, kaip Rytų šalių tradicijas galima perkelti į Vakarus.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2685
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt