Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PRINCESĖS DIENORAŠTIS 2. KARALIŠKOSIOS SUŽADĖTUVĖS (2004) 120 min.
Princess Diaries 2 : The Royal Engagement
Romantinė komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 12 24
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pirmoji nuostabios istorijos apie vienos iš San Francisko mokyklų mokinę Miją, vieną gražią dieną sužinančią, jog iš tiesų ji yra nedidelės Europos valstybės Ženovijos sosto paveldėtoja, dalis sulaukė tokio stulbinančio populiarumo, jog buvo nuspręsta sukurti nepaprastų princesės nuotykių tęsinį.

Žavioji Anne Hathaway vėl vaidina pagrindinę heroję, kuriai, besiruošiant tapti Ženovijos valdove, tenka patirti įvairiausių nuotykių ir linksmų nesusipratimų. Kartu su geriausia drauge Lili ir išmintingąja močiute karaliene Klarisa (ją vaidina legendinė Holivudo žvaigždė Julie Andrews) apsigyvenusi Ženovijos valdovų rūmuose, Mija netrukus sužino, jog užimti karalienės sostą jai gali tekti kur kas anksčiau, nei ji iš pradžių manė. Jaunoji herojė tikrai nesijaučia pasiruošusi tapti šalies valdove, tačiau, lyg to būtų maža, Mijai tenka dar vienas išbandymas. Pasirodo, jog Ženovijos sostą gali užimti tik ištekėjusi moteris! Ir nepanašu, kad būtų paisoma pačios merginos jausmų: princesės vedybos – užsienio politikos reikalas. Tačiau Mija – ambicinga, savarankiška šiuolaikinė panelė - visiškai netrokšta paisyti šių viduramžiškų taisyklių ir tekėti už kažkieno jai išrinkto vyro. Tik ar pavyks herojei pakeisti senas tradicijas, kai į Ženoviją jau plūste plūsta kilmingi jaunikiai?..

EGLE  2004-10-06 14:54:14 

Bevarde --> noreciau tau pasakyti kad ne visada, filmas atitinka knyga, o taigi net dar ydomiau, nes kai perskaitai knyga, o po to zinai ka rodys neydomu net ziuret. Taigi del tos zenovijos sutinku..isties turetu buti genovija, bet cia jau nebesigilinkim.. na o siaip sitas filmas isties pasakiskas, maciau jy daug kartu, nes pati kompe turiu, tajgi filmas nerealus dar geresnis uz pirmaja daly :) siulau wisiems paziureti


EGLE  2004-09-22 18:41:48 

Maciau sita filma, jis tiesiog pasakiskas! ir knygos liux..patariu visiems pasiziureti!:) tiesiog nuostabu!!


BEVARDE  2004-08-15 19:37:59 

niu filmo as nemaciau taigi nieko apie ji nesakau... bet pagal aprasyma turetu but grybas nes absoliuciai enatitinka knygas. visu pirma yra ne zenovija, o genovija. drauges vardas lile, o ne lili nors tokia klaida atleisti galima. mija gyvena ne sanfranciske o niujorke ( manhetene ) ir jai 14 metu taigi jai per anksti uzimti ir sosta ir isteketi. ir knygoj net ne apie tai veiksmas eina. taigi as manau tai tik kitas filmas tokiu paciu pavadinimu ir su tokia pacia veikeja... ::)


GRAZUOLYTE:)  2004-08-10 11:43:54 

Knyga tai jega!!!!!!!!! manau ir filma verta paziureti....


MERGICKA XXX  2004-08-09 16:11:02 

maciau 1-ają dalį kietas filmas:)liux:) siaubingai noriu pamatyt ir antra filmą...:) p.s.: jei kas dar nematet butinai parsisiųskit arba pažiūrekit kino teatre:)123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 17695
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt