Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
UŽBURTOJI ELA (2004) 96 min.
Ella enchanted
Fantastinė komedija
Airija, JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 09 03
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Sveiki atvykę į pasakų karalystę !

Už devynių jūrų, devynių marių ir devynių kalnų esančioje paslapčių bei magijos šalyje gimė lyg ir niekuo neišsiskirianti mergaitė Ela.

Nuo pat gimimo dienos Ela negalėjo nurimti nė sekundei ir nenutrūkstančiais riksmais trikdė tėvų ramybę. Todėl vieną dieną jos namuose apsilankiusi krikšto motina fėja Liusinda (akt. Vivica A.Fox) suteikė mergaitei suteikė paklusnumo galią. Galų gale nenuorama Ela klausė savo artimųjų ir vykdė jų prašymus.

Užaugusi mergaitė (akt. Anne Hathaway) pradėjo suvokti, kad taip anksčiau tėvus džiuginęs užbūrimas, vėliau tapo jos kančia - neįprasta jos galia nevengė pasinaudoti ir kiti. Apie Elos paslaptingą silpnybę išsiaiškinusi niekšingoji puseserė Hetė (akt. Lucy Punch) pradeda ja naudotis vien tik savo malonumui. Dėl šio užbūrimo Ela be menkiausio nepasitenkinimo sąžiningai atlikdavo viską, kad ir ką jai kiti paliepdavo.

Nuo klastingos ligos mirus mamai, Ela niekaip negali sutrukdyti savo tėčio sero Piterio (akt. Patrick Bergin) vedyboms su kilmingaja ponia Olga (akt. Joanna Lumley), nors puikiai supranta, kad šios santuokos tikslas yra ne meilė, o dideli pinigai.

Nenorėdama daugiau pildyti keistų užgaidų, Ela nusprendžia susirasti fėją Liusindą ir įtikinti ją, kad paklusnumo galios užbūrimas jau nebereikalingas ir netolimoje ateityje gali atnešti labai daug žalos visai karalystei.

Į kompaniją mergina pasikviečia jaunąjį Benį (akt. Jimi Mistry), kuris visą laiką cituoja enciklopedijos knygas. Kiek vėliau prie jų prisijungia šaunusis elfas Slanenas (akt. Aidan McArdle), kuris trokšta būti advokatu, o ne juokdariu, kaip kad numato karaliaus sero Edgaro (akt. Cary Elwesas) išleistas įsakymas.

Karaliaus Edgaro sūnėnas, jaunasis princas Čarmontas (akt. Hugh Dancy) jau seniai susižavėjęs užburtają Ela, taip pat maloniai pasisiūlo pagelbėti fėjos Liusindos paieškose. Ela ir karalystės sosto įpėdinis netikėtai išsiaiškina apie negražius ir nesąžiningus savo dėdės karaliaus Edgaro darbelius. Pasirodo, kad nenorintis užleisti sosto dabartinis karalystės valdovas ir jo įsakymus vykdantanti kalbanti gyvatė Heston, Čarmontui ir Elai turi slaptą planą.

Pavojų kupinoje kelionėje po paslaptingą magijos šalį užburtąjai Elai bus lemta sužinoti daug keistų dalykų ir susipažinti su ne tik gerais draugais, bet ir piktais priešais!

Netikėta, keista, fantastinė ir stebuklinga pasaka ne tik vaikams

JASON  2005-09-26 20:25:25 

Nuostabus filmas aš neseniai pasiskolinau DVD iš draugės ir prižiurėjau gal 20 kart. Ir dar nenusibodo!


SUPER  2005-02-02 16:31:57 

super filmas. jei jusu bloga nuotaika, paziurejus bus puiki;) verta paziureti. turesit gera laika.


SCARECROW  2004-09-14 21:27:55 

Na cia ne taip kaip sake Artas, kad ..."pasaka suaugusiems ir ne tik", cia - pasaka vaikams ir ne tik... Vienu zodziu tai pasaka. Tai siuolaikiska pelene, truputuka kitas siuzetas.


MAT  2004-09-06 15:10:16 

Geras lengvas filmas tinka ir suaugusiems!!!


ARTAS  2004-08-27 10:16:23 

Labai _lengva_ grazi pasaka suaugusiems ir ne tik :)


ARTAS  2004-08-27 10:16:23 

Labai _lengva_ grazi pasaka suaugusiems ir ne tik :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9756
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt