Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
23:14 (2003) 85 min.
11:14
Drama / Trileris
JAV, Kanada
Premjera Lietuvoje: 2004 09 10
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Džekas (akt. Henry Thomas) važiuoja per Middletono miestelį, nesivaržydamas vartoja alkoholį ir dar kalbasi mobiliuoju telefonu.

23 val. 14 min. automobilis į kažką staiga atsitrenkia. Vos išlipęs iš automobilio Džekas pamato šokiruojantį vaizdą ir įsitikina, kad pats pervažiavo ant kelio gulėjusio žmogaus galvą. Gerokai apsvaigęs jaunuolis ryžtasi paslėpti pagrindinį įkaltį - suvynioja neatpažįstamai sužaloto nukentėjusio kūną ir įmeta į bagažinę.

Netrukus šalia įvykio vietos sustoja dar vienas automobilis, kurį vairuoja miestelyje gyvenanti moteris vardu Norma (akt. Barbara Hershey). Pagal jos versiją Džekas galėjo atsitrenkti į elnią, nes šie miško gyvūnai yra įpratę dažnai pereiti būtent tą kelio ruožą. Moteris primygtinai pasiūlo paskambinti į policiją, kad dar būtų įmanoma išgelbėti galbūt miške klaidžiojantį sunkiai sužeistą žvėrį.

Po kelių minučių atvykęs pareigūnas Hanaganas (akt. Clark Gregg) yra nelinkęs ilgai aiškintis - ką tik netoliese jam teko numalšinti užsiplieskusį susirėmimą, kurio du dalyviai sėdi policijos automobilyje ant užpakalinės sėdynės. Hanaganui jau pabodo per tokį trumpą laikotarpį trečią kartą dėstyti sulaikomo asmens teises, tad apsiriboja tik surišdamas Džeko rankas plastikine virve.

Greitai pradeda aiškėti, kad tą patį vakarą beveik 23 val. 14 min. mažame miestelyje, buvo negailestingai nužudyti du žmonės, vienas jaunuolis absurdiškomis ir žiauriomis aplinkybėmis neteko lytinio organo, o vieną moterį sužeidė nepažįstamojo paleistas šūvis.

Kaip tuos pačius įvykius matė greitį pamėgęs jaunas motociklininkas Aaronas (akt. Blake Heron) ar gan originaliai linksmintis įpratę trys jaunuoliai (akt. Colin Hanks, Ben Foster, Stark Sands) ?

Kaip viską vertina skirtingose miestelio vietose įvykusių incidentų liudininkais tapusi parduotuvės kasininkė Bazi (akt. Hilary Swank) ar pinigų abortui karštiligiškai ieškantis jos bendradarbis Dafis (akt. Shawn Hatosy)?

O gal viskas buvo taip, kaip sakė ramių sutuoktinių Normos ir Frenko (akt. Patrick Swayze) dukrelė Šeri (akt. Rachael Leigh Cook) - visam tyliam miesteliui teikianti sekso paslaugas ?

Penki skirtingi įvykiai, dešimt skirtingų žmonių, penkios skirtingos vienos žmogžudystės versijos. Penkios skirtingos istorijos, kurias vienija vienas mistiškas laikas - 11:14 val…

APHRODITE  2004-11-06 14:29:27 

Siandien kaip tik eisiu i si filma ir labai tikiuosi, kad nenusivilsiu...=]


BERSERK  2004-09-12 19:42:00 

Filmo privalumai - idomi ivikiu grandine , filmas nera uzsiteses (kas kartais atsitinka tokio tipo filmams) . Trukumai - akivaizdziu kaip ir nera , gal pasibaigus filmui paaiskeja kad visu ivikiu priezastis buvo gan banali (bent as eidamas i filma tikejausi paslaptingesnes , gal net mistiskingesnes , priezasties).Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9591
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt