Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PROTO MEDŽIOTOJAI (2004) 106 min.
Mindhunters
Psichologinis veiksmo trileris
JAV, Nyderlandai
Premjera Lietuvoje: 2004 09 17
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti"JIE – IZOLIUOTI, VIENIŠI IR PAMIRŠTI. JŲ BŪSENA TOBULAI ATITINKA ŽUDIKO MANIAKO SĄMONĖS BŪKLĘ".

8 jauni būsimi FTB specialistai jau baiginėja varginančią apmokymų programą. Vadovaujami FTB veterano Džeiko Hario (Val Kilmer) jie turi sėkmingai pabaigti programą ir tapti serijinių žudikų specialistais.

Paskutinis programos „Proto medžiotojai“ etapas – savaitgalis negyvenamoje Oneigo saloje, kuri iš esmės yra dirbtinai sukurtas nusikaltėlių miestas, panašus specialias pratybų aikšteles karo specialistams ar policijos pareigūnams. Paskutinę minutę prie programos dalyvių prisijungia detektyvas Filis ir FTB kandidatas Geibas Džensenas (LL Cool J). Būsimieji agentai visą savaitgalį turi praleisti saloje vieni, be Džeiko Hario priežiūros (jie bent jau taip galvoja) ir spręsti numatytus scenarijus. Tačiau, netrukus po grupės atvykimo į salą, prasideda kraupiausios žudynės.

Vienas po kito žudomi apmokymų programos dalyviai. Greitai tampa aišku, kad žudikas – vienas iš jų ir labai apsukriai naudojasi jų įgytomis žiniomis apie serijinius žudikus. Būsimieji FTB agentai pakliuvo į spąstus – atjungtos visos komunikacijos priemonės, net ir jų mobilieji telefonai. Tam, kad identifikuotų žudiko tapatybę, jie turi susitelkti bendram darbui, nors ir nepasitiki vienas kitu. Visų pirma, jie turi išsiaiškinti, ko siekia „nepatenkintas kolega“ ir numatyti jo sekančius veiksmus...

Siužeto posūkiai nepaliauja stebinti, tempas neslūgsta, pulsuojanti muzika nuostabi, o detalių gausa pranoksta žvaigždes daunguje.“

SIM  2004-11-17 20:43:10 

TIKRAI labai geras filmas, sakes kaip patiko, cia greiciausiai reiktu ji priskirti prie siaubo filmu zanru (aiksu siaubo zanro filmai nebuna baisus), bet sitas atspindetu siaubo zanra tikrai.. vienzo liux fainas filmas, visai nesigaliu ji pamates...


EGLE  2004-11-07 22:19:22 

Filmas tikrai geras, tik pabaiga galejo labiau nustebinti..


ANTONIO  2004-10-29 18:25:13 

nieko stebuklingo, bet tikrai tikėjaus, kad bus blogiau. Yra gan ryškiai pastebimų klaidų (pvz.: kada tikrasis blogiukas spėjo paspęst spąstus ir nudėt Harį. Kaip siaubiakas irgi neblogas. Vis dėl to, režisierius R. Harlinas (sukūręs "Alpinistą" ir "Deep blue sea")akivaizdžiai tobulėja, o "Resident evil" seriją, manau, reiktų duod režisuot būtent jam. Verčiau pažiūrėt kine, nei per video.


KURSK  2004-10-02 20:34:02 

Kad ir koks buto geras filmas, visada atsiras bukagalviu tvirtinanciu priesingai. Jeigu jus esate melodramu gerbejai tai pilnai suprantu, kad sis filmas jums gali ir nepatikti, bet tiems kam bet kiek patinka itemti veiksmo trileriai filmas turetu buti prie sirdies. Taip pat patarciau nesistengt filmo isnarstyti po dalelele ir stengtis pastebeti kureju klaidas, o paskui forume detis dideliais gudrociais, tiesiog megaukites filmu, kurio siuzetas itemtas, pabaiga nenuspejama ir t.t. vienu zodziu tai tobulas veiksmo trileris, kuris tikrai vertas bilieto i kina kainos. :)


TARA  2004-09-29 13:08:59 

Ir kada gi maniakas spejo paspesti pirmus spastus? Na gal pries 10 metu, nes domino kauliukai per para neapdulka. Tikras holivudiskas she.


TOMAS  2004-09-24 13:05:21 

Is daugelio nuomoniu sprendziu kad esate visiski bukagalviai,paveikti vakaru filmu itakos.Sis filmas-eilinis holivudinis produktas.Siuzetas vaikiskas ir niekuo nesiskiria nuo eiliniu vakarietisku nesamoniu.Jis skirtas asilams kurie nuo keleto efektu prideda i kelnes. Zodziu filmas ne gurmanams o bezdziongalviams.Neverta ziureti.O apie bilieto pirkima i kina net nekalbu.


SANATA  2004-09-23 14:31:39 

Labai patiko! Fainas fainas fainas fainas fainas fainas :)


GEDAS  2004-09-22 20:16:46 

filmas tikraj nerealus, siuzetas nenuspejamas, vyro didele itampa. Tikrai siulau pasiziureti si filma, nors pats per kompa zejau jau gal pries 3 men....:)


BELEKAS  2004-09-20 10:48:58 

filmas nerelus..nors ir zejau filma per kompa, keliose vietose issigandes pashokau:)))


ARTURAS R.  2004-09-10 19:13:38 

tikrai puikus filmas,daugiau tokiu,maciau ji senokai jau ir jis man paliko tikrai nemaza ispudi,tureciau pinigu su malonumu nueiciau i kina...puiki vaidyba ir itemptas iki pat paskutines filmo minutes...12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13610
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt