Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LAIMINGA PABAIGA (2003) 88 min.
Happy end  (Nowhere to Go But Up)
Romantinė komedija
JAV, Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2004 10 29
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kino mylėtojams nereikia pristatinėti „Amelijos iš Monmartro“ žvaigždės Audrey Tautou. Romantinė komedija „Laiminga pabaiga“- tai jau antrasis aktorės filmas anglų kalba po kino juostos „Purvini gražūs dalykai“.

Niu Jorkas – didelių galimybių ir norų išsipildymo miestas. Jis vilioja troškimų bei vilčių kupinus svajotojus.

Jauna aktorė Val (akt. Audrey Tautou) atvyksta į Niu Jorką, pasiruošusi didžiąjam gyvenimo nuotykiui – tapti kino žvaigžde. Ji visa širdimi trokšta vaidinti. Tačiau Niu Jorke tokių kaip Val tūkstančiai ir niekas jos nelaukia išskėstomis rankomis. Galbūt, jei daug dirbs ir jei nusišypsos sėkmė, gal mergina ir galėtų tapti žvaigžde...

Tačiau Val net neturi kur gyventi. Jai tenka dirbti įvairiausius prastai apmokamus darbus, nakvoti gatvėje, ir net vagiliauti. Bet vienintelis dalykas, palaikantis merginos užsispyrimą – begalinis jos atkaklumas ir optimizmas. Val šventai įsitikinusi, kad ją būtinai kas nors pastebės – jei ne šioje atrankoje, tai kitoje ir ji tikrai išgarsės. Juk svarbiausia tikėti, kad viskas bus gerai.

Po ilgų klajonių ir bastymosi didelio, nesvetingo miesto gatvėmis jaunoji aktorė susiranda laikiną užuovėją. Ji įsikuria Džeko (akt. Justin Theroux) rezidencijos kieme.

Džekas – scenaristas, išgyvenantis kūrybinę krizę. Jis pavargęs ir nusivylęs savo jėgomis, o dar ta erzinanti mergina, apsigyvenusi jo sode. Tačiau, kaip bebūtų keista, Val tampa Džeko gelbėtoja. Rašytojas, matydamas merginos pastangas siekiant įgyvendinti savo svajonę, pamažu atsigauna. Nepažįstamos merginos ryžtas ir optimizmas įkvepia jį parašyti scenarijų filmui.

Tarp dviejų žmonių užsimezga ryšys. Tačiau jie visiškai skirtingi – jis ciniškas ir nusivylęs, ji - optimistė, žvelgianti į pasaulį plačiai atmerktomis akimis. Džeką erzina jos lengvabūdiškas požiūris į gyvenimą, tuo tarpu Val stengiasi nekreipti dėmesio į jo pesimizmą.

Ką du, visai nepanašūs, žmonės turi pasakyti vienas kitam? Kas juos sieja? Gal tai daugiau nei menininko ir jo mūzos ryšys?

Scenarijus baigtas ir belieka pastatyti filmą. Aktorės, galinčios atlikti pagrindinį vaidmenį Džekui toli ieškoti nereikia, užtenka pažvelgti pro langą: galiniame namo kieme gyvena jo istorijos herojė.

Vaidmuo Džeko filme – didysis Val šansas, jos bilietas į šlovę. Pagaliau ir merginai nusišypso sėkmė.

"Laiminga pabaiga“ - tai šilta žavi istorija apie du visiškai skirtingus, bet vienas kitam reikalingus, žmones. Susitikę dideliame miete, jie tikisi nugalėti visas kliūtis kelyje i laimę. Jie tikisi laimingos pabaigos.

ZIURMENAS  2004-11-22 14:48:02 

vaikinai BUTINAI nusiveskit i si filma savo merginas =)


ASSSS  2004-11-04 22:47:36 

Niu atsiprasau, palygino Amelija ir sita sss.. grazu, miela ir silta filma su situo nesusipratimu:'( nera nieko siaubingiau uz Tautou kalbancia angliskai, niu nebent to bachuriuko darzelinukiska vaidyba


KESTAS  2004-10-29 14:48:15 

ai nu nieko toks visai filmas, niekas neskraido i kosmosa, nesimusha su vampyrais, nera dragu...bet tai uz tai viskas labai realiai tenais. Negaila man buvo uz ji tiek sumoketi


LINA  2004-10-29 14:45:39 

Labai faina aktore ;) o scenarijus irgi geras, bent jau nenuobodus kaip daugelis, o ir aktoriu vaidyba puiki. Jei kam patiko amelija ish monmarto, patiks ir shitas filmas ;)


TADAITIS  2004-10-28 12:15:55 

fainai visai, labai mielas ir gyvenimishkas filmas :) kad ir man taip gyvenime pasisektu :)


MESKA  2004-10-12 23:18:10 

kazkoks marazmasFilmo aprašymas aplankytas kartų: 8948
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt